رفتن به مطلب

Mr.HoSsEiN

MaNsOr

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:mansor
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:
Mr.HoSsEiN
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level=15
توضیحات شکایت:با سلام بنده از اقای parham شکایت داشتم که در موقع /cover به بنده وانتد دادند و این کار اشتباه هست ولی اقای Mr.HoSsEin میگن که این شکایت رد شده و وانتد داده شده درست است

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
357096010_bandicam2019-01-0711-59-48-496.thumb.jpg.861cc871a99fe3cb978196f4ab2773f5.jpg2069171520_bandicam2019-01-0711-46-41-848.thumb.jpg.465afb6276b909c010780ded87afba4a.jpgاینم ss از قانون /cover که باید دلیل داشته باشید تا /cover قبول باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 21 ساعت قبل، Prham1 گفته است :

😂😂

این شکایت ربطی به شما نداره که پست میزارید. @SkyWalker رسیدگی شود.

لینک به دیدگاه

کاربرگرامی @Prham1 به علت دخالت در پست نامربوط به شما اخطار فروم دریافت کردید.

لینک به دیدگاه

با سلام @Mr.HoSsEiN لطفا توضیحات خود را ارسال فرمایید با تشکر

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، DarcyElioT گفته است :

با سلام @Mr.HoSsEiN لطفا توضیحات خود را ارسال فرمایید با تشکر

با سلام و احترام 

همانطور که قبلا گفتم

قانونی مبنی بر اینکه  نشه در حالت کاور وانتد داد نداریم 

بنا بر مدارکی که افسر مربوطه ارسال کردند وانتد داد شده کاملا صحیح بود 

درضمن اینکه چرا افسر مربوطه در ان زمان کاور بوده جزه مسایل داخلی دیپارتمنت و فکشن بحساب میاید 

در هر صورت در اون زمان پلیر مربوطه جرمی نسبت به ان افسر مرتکب شدند (Kill Cop )  و ان افسر نیز به وظیفه خود عمل کرده و وانتده مربوطه را داده 

و مجدد میگم که هیچ قانونی نیست که نشه تو حالت کاور وانتد داد 

حالت کاور جز اختیارات فکشن  F.B.I میباشد و افسران پلیس فدرال این حق را دارند تا در مواقع لزوم از این قابلیت استفاده کنند 

و این حالت برای اختیارات پلیسی انها ( مانند : دادن وانتد . فریسک . ارست . کیل و ... ) هیچگونه محدودیتی وجود ندارد 

بنا بر این بنده به این نتیجه رسیدم که شکایت ایشون  رد است 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Mr.HoSsEiN گفته است :

با سلام و احترام 

همانطور که قبلا گفتم

قانونی مبنی بر اینکه  نشه در حالت کاور وانتد داد نداریم 

بنا بر مدارکی که افسر مربوطه ارسال کردند وانتد داد شده کاملا صحیح بود 

درضمن اینکه چرا افسر مربوطه در ان زمان کاور بوده جزه مسایل داخلی دیپارتمنت و فکشن بحساب میاید 

در هر صورت در اون زمان پلیر مربوطه جرمی نسبت به ان افسر مرتکب شدند (Kill Cop )  و ان افسر نیز به وظیفه خود عمل کرده و وانتده مربوطه را داده 

و مجدد میگم که هیچ قانونی نیست که نشه تو حالت کاور وانتد داد 

حالت کاور جز اختیارات فکشن  F.B.I میباشد و افسران پلیس فدرال این حق را دارند تا در مواقع لزوم از این قابلیت استفاده کنند 

و این حالت برای اختیارات پلیسی انها ( مانند : دادن وانتد . فریسک . ارست . کیل و ... ) هیچگونه محدودیتی وجود ندارد 

بنا بر این بنده به این نتیجه رسیدم که شکایت ایشون  رد است 

بنده باز هم میگم بنده با ماشین با سرعت خوردم به ایشون که اگه قرار به وانتد دادن به تصادف باشه که پلیس هاهم باید در این شرایط وانتد بگیرن یه دلیلی بیارید که قانع کننده باشه بنده اگر به صورت عمد ایشون رو killl cop کرده باشم اون موقع میتونند وانتد بدن ولی من با سرعت بالا به ایشون خوردم و ایشون وانتد داده.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ĞŘØÜÑĐŹĘŔÕ گفته است :

بنده باز هم میگم بنده با ماشین با سرعت خوردم به ایشون که اگه قرار به وانتد دادن به تصادف باشه که پلیس هاهم باید در این شرایط وانتد بگیرن یه دلیلی بیارید که قانع کننده باشه بنده اگر به صورت عمد ایشون رو killl cop کرده باشم اون موقع میتونند وانتد بدن ولی من با سرعت بالا به ایشون خوردم و ایشون وانتد داده.

با سلام و احترام مجدد 

1 _ شکایت به نسبت موضوع و شرح شما و همچنین مدرک شما رسیدگی و پاسخ داده میشود 

2 _ شما در متن شکایت خودتون از پلیر  هیچ اشاره ای به این موضوع نکردید و همچنین مدرکی براش قرار ندادید  

3 _ شما فقط از این شاکی بودید که چرا تو حالت کاور به شما وانتد داده شده و مدارکتون هم در همین حد بود  و شکایت شما به همین نسبت رسیدگی شد 

4 _ کشته شدن توسط ماشین در همه شرایط Non_Rp بحساب نمیاد و شرایط خاص خودشو داره  

5 _  شما باید برای شکایت و ادعا خودتون مدرک کافی داشته باشید ( هرچند این مورد در شکایت از پلیر مطرح نشده و تنها اینجا داره مطرح میشه ان هم بدونه هیچ مدرکی

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Mr.HoSsEiN گفته است :

با سلام و احترام مجدد 

1 _ شکایت به نسبت موضوع و شرح شما و همچنین مدرک شما رسیدگی و پاسخ داده میشود 

2 _ شما در متن شکایت خودتون از پلیر  هیچ اشاره ای به این موضوع نکردید و همچنین مدرکی براش قرار ندادید  

3 _ شما فقط از این شاکی بودید که چرا تو حالت کاور به شما وانتد داده شده و مدارکتون هم در همین حد بود  و شکایت شما به همین نسبت رسیدگی شد 

4 _ کشته شدن توسط ماشین در همه شرایط Non_Rp بحساب نمیاد و شرایط خاص خودشو داره  

5 _  شما باید برای شکایت و ادعا خودتون مدرک کافی داشته باشید ( هرچند این مورد در شکایت از پلیر مطرح نشده و تنها اینجا داره مطرح میشه ان هم بدونه هیچ مدرکی

1_ بنده داخل همون شکایت همین رو گفتم و گفتم که بنده با ماشین خوردم به ایشون و ایشون در حالت کاور بوده و به بنده وانتد داده

2_بنده داخل همان شکایت مدرک کافی را گذاشتم و به خودتونم گفتم که به صورت کامل و با دقت برسی شود!!!!!

اینم ss از شکایت بنده

1743633323_bandicam2019-01-1011-03-49-759.thumb.jpg.bb1d58c867d29fc76f8b6092407f56dc.jpg

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، ĞŘØÜÑĐŹĘŔÕ گفته است :

1_ بنده داخل همون شکایت همین رو گفتم و گفتم که بنده با ماشین خوردم به ایشون و ایشون در حالت کاور بوده و به بنده وانتد داده

2_بنده داخل همان شکایت مدرک کافی را گذاشتم و به خودتونم گفتم که به صورت کامل و با دقت برسی شود!!!!!

اینم ss از شکایت بنده

1743633323_bandicam2019-01-1011-03-49-759.thumb.jpg.bb1d58c867d29fc76f8b6092407f56dc.jpg

بله  خب از این شکایت زمان زیادی گذشته و البته علی رقم تکذراتی که در گذشته به شما داده بودم که متن شکایت خودتون رو به طور خلاصه بنویسید متاسفانه میبینیم که متن شکایت شما که میشه تو چند کلمه خلاصه شه بسیار طولانی  که البته این جور تنظیم متن کاملا بیهوده است و بنا بر این  از بنده توقع ندارید که تمام متن شکایت رو بخاطر سپرده باشم ؟ 

الان هم هیچیزی تغیر نکرده همونطور که گفتم مدارک شما فقط در همین حد بود که ثابت کنید در حالت کاور ازافسر مربوطه وانتد دریافت کردید 

و هیچ مدرکی مبنی بر اینکه اصلا شما با برخورد ماشین مرده باشید وجود ندارد 

و این هم بگم این که شما میگی با سرعت زیاد میرفتی و زدین و افسر مربوطه را کشتید این لزوما به این معنی نیست که Non_Rp بوده  اولا که چرا با سرعت غیر مجاز در شهر یا جاده تردد کردید  ؟ که این خودش جرمه  در هر صورت کیل شدن بوسیله ماشین در یک سری شرایط خاص Non_Rp محسوب میشود نه همه شرایط که شما باید برای ادعا خودتون مدرک داشته باشید تا بررسی شه که ببنیم ایا واقعا این شرایط شامل Non_Rp میشه یا نه  شما بدونه هیچ مدرکی صرفا  به لفظ گفتید که من با سرعت میرفتم و زدم به افسر مربوطه و ایشون کیل شد . خب پر واضحه که این کافی و محکمه پسند نیست   

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mr.HoSsEiN گفته است :

بله  خب از این شکایت زمان زیادی گذشته و البته علی رقم تکذراتی که در گذشته به شما داده بودم که متن شکایت خودتون رو به طور خلاصه بنویسید متاسفانه میبینیم که متن شکایت شما که میشه تو چند کلمه خلاصه شه بسیار طولانی  که البته این جور تنظیم متن کاملا بیهوده است و بنا بر این  از بنده توقع ندارید که تمام متن شکایت رو بخاطر سپرده باشم ؟ 

الان هم هیچیزی تغیر نکرده همونطور که گفتم مدارک شما فقط در همین حد بود که ثابت کنید در حالت کاور ازافسر مربوطه وانتد دریافت کردید 

و هیچ مدرکی مبنی بر اینکه اصلا شما با برخورد ماشین مرده باشید وجود ندارد 

و این هم بگم این که شما میگی با سرعت زیاد میرفتی و زدین و افسر مربوطه را کشتید این لزوما به این معنی نیست که Non_Rp بوده  اولا که چرا با سرعت غیر مجاز در شهر یا جاده تردد کردید  ؟ که این خودش جرمه  در هر صورت کیل شدن بوسیله ماشین در یک سری شرایط خاص Non_Rp محسوب میشود نه همه شرایط که شما باید برای ادعا خودتون مدرک داشته باشید تا بررسی شه که ببنیم ایا واقعا این شرایط شامل Non_Rp میشه یا نه  شما بدونه هیچ مدرکی صرفا  به لفظ گفتید که من با سرعت میرفتم و زدم به افسر مربوطه و ایشون کیل شد . خب پر واضحه که این کافی و محکمه پسند نیست   

1_اخه مگه دست منه که لامبور رو با سرعت 120 km برونم اگه به سرعت غیر مجاز باشه که خودتونم خیلی وقط ها دیدم بالای 200 km در شهر تردد میکنید و خودتونم میدونید اگه میخواید بگید تا مشخسات ماشین رو هم بگم :classic_rolleyes:

2_اخه اگه به مدارک من باشه که نا درسته پس مدارک افسرمربوطه هم مدارکش نا درسته چون فقط از این ss دادند که کیلل شدن بنده هم به شما و هم اون پلیر هم گفتم مدارک کامل باید باشه ولی مدارک افسر ناقص به حساب میاد  و باید مدرکی از صحنه کیل شدنشون بدند.

با تشکر :)

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

آقای @Mr.HoSsEiN به مدت 4روز هست که هیج جوابی ندادند

@Parsa_AvengeR @SkyWalker @DarcyElioTلطفا رسیدگی شود

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر

ادمین های عزیز ایشو 6روز هست که هیچ پاسخی ندادند

@Parsa_AvengeR@SkyWalker@DarcyElioT

لینک به دیدگاه

سلام...

لیدر محترم، درست است که داخل قوانین، به صورت خلاصه نوشته شده است ولی در بعضی از موارد، خصوصا در مقابل پلیرهای تازه وارد که با فکشن‌ها آشنایی ندارند و حتی امکان دارد پلیس را حتی با همان لباس و رنگ اسم اصلی ( آبی رنگ ) Kill کنند، منصفانه نیست که با حالت Cover ظاهر شد و وانتد داد! معمولا کسی قبل از کشتن دیگری /id نمیزند تا ببیند که آن شخص داخل FBI است یا خیر! پس بهتر است در مورد این موضوع، داخل جلسه، قوانینی را وضع کنید که منصفانه باشد! ( البته نه حالتی که نظم سرور را به هم بزند! )

پلیر محترم، اگر این وانتد و زمان Jail خیلی اهمیت داشته است، داخل سرور به بنده پیام بدهید.

موفق باشید...

بسته شد...

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن