رفتن به مطلب

kill ng

sina1353

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: sina
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:sina1353
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 21
توضیحات شکایت: اقای Larten بنده رو شوکر میزنن و روی زمین کیل میدن بدون اینکه کاری کرده باشم
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/0ki_mta-screen_2019-08-22_00-46-13.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@DevilGod

بررسی شود

لینک به دیدگاه

@Larten
لطفا دفاعیه و مدارک خود را قرار دهید .

لینک به دیدگاه

با سلام! با توجه به سابقه ی من و تجربه ی کمی که بدست اوردم این مدت.. نباید کسی رو بی دلیل کیل یا تیز کرد! و من هم اینو قبول دارم و رعایت میکنم اما دوست عزیز شما دیشب توی پارکینگه pd داشتی مزاحم کار ما میشدی برای بیرون بردن وسایل  ئارکینگ! حتی بنده دو سه بار به شما اخطار دادم که برید بیرون دلیلی نداره شهروند عادی توی پارکینگ PDباشه! چون حتی دره ورودی برای شما باز نمشیه پس معلومه که بدون اجازه اومدی داخل و نمیرفتی بیرون! برای ایجاد نظم در دپارتمنت هر کاری از دستم بر میاد میکنم حتی تیز حتی کیل! موفق باشید!http://s3.picofile.com/file/8370269100/bandicam_2019_08_22_17_56_43_732.jpg

لینک به دیدگاه

اولا پارکینگ pd نبود داخل اچ کیو ng بود پس  سعی نکنید با یه ss بی ربط به شکایت .اونو دور بزنید دوما و بنده اومدم داخل و خواستم برم بیرون و همکاران شما مرتب به بنده شوکرمیزدند اینو میتونید از لیدر @MwTiN بپرسید که ایشون بهتون اخطار دادن کیل نکنید

ویرایش شده توسط sina1353
لینک به دیدگاه

من اینی که شما دارید میگیدو به یاد ندارم ولی حتی اگه شما تو اچ کیو ng بودید اولین سوال اینه ائنجا چیکار دارید! ببین دوست عزیز جایی که درش برای شما باز نمیشه ینی نباید بری اونجا حالا با هلی کوپتر اومدی؟ متاسفانه ما راکت هایی که رو برج داریم کار نمیکنن ولی نشونه اینه که کسی جز اعضای دپارتمن حق ورود نداره! و اگه بیاد بدون دلیل کیل میشه! حالا شما هر چی دوست داری بگو ولی من اگ کیل کردم درست کیل کردم

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، هیچ شهروند عادی حق ورود به hq فکشن ها خصوصا hq دپارتمنت رو نداره . بنده اون تایم در اون مکان حضور داشتم ... شما در Hq Pd تشریف داشتین که همکارای بنده از جمله همین Larten به شما بارها اخطار دادن ( اون شوکری هم که عرض کردید بنده زدم نه ایشون ) و به دلیل بی توجهی کیل شدین ( باید ممنون باشین وانتد Ignoring Cop نگرفتید !! ) .

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

... با احترام ...
دوست عزیز شما حق ورود به پارکینگ DP بی دلیل ندارید ! در اون زمان کل دپارتمان در پارکینگ DP برای کار مهمی حضور داشتن و شما بی دلیل وارد شدید !
به شما اخطار هم داده شد !
@mahdijas

باید در این شرایط وانتد مربوطه (Ignoring Cop) میدادید !
اما بدلیل شرایط در اون زمان ، در صورت تکرار اخطار دریافت میکنید .

ویرایش شده توسط DevilGod
لینک به دیدگاه

==بسته شد==

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن