رفتن به مطلب

TurBOo 1

_MakroviCH

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Makrovich
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: TurBOo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 12 / Civilian
توضیحات شکایت:
به نام خدا

این شکایت شامل 2 شکایت است :

1/

همین الان من شاهد اتفاقی فاجعه بار بودم ، Abuse از این ادمین یا آنر بزرگوار که واقعا کار خیلی زشت و پلیدیه

ایشون اول با ارّه برقی به ماشین من حمله میکنن بعد با تفنگ ماشین منو معلق میکنن تو هوا و پرت میکنن که کاره خیلی زشتو فراطبیعیه که من همچین کاری میکردم حداقل 40روز بن میشدم .

2/

ایشون بعد میگن برو با Feynrt حال کن که بهم برخورد لطفا باهاش برخورد کنین یا عضو کلن Rich کنید بتونه از Feynr استفاده کنه یا اگه نیاز مالی داشت تو سرور بهم اس ام اس بده میتونم کمکی بهش بکنم تا Feynr بخره .

@TurBOo

@Keivan
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

مدرک شکایت 1 : http://uupload.ir/view/hxxb_kmplayer64_2019-08-20_21-49-04-473.mp4/

--------------------------------------

مدرک شکایت 2 : http://uupload.ir/files/qqnc_kmplayer64_2019-08-20_22-30-16-810.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز 

ببین وقتی میاین با ماشین کلن میکوبین به ماشین پلیرا حتی به ما که ادمین سروریم  درسته کسی شما رو اذیت کنه؟ یکم ماشینتون جا به جا شد ناراحت شدین ؟!

من نیازی به ماشین ندارم فقط خواستم نشون بدم بهتون واقعا اذیت کردن کسی چه قدر موجب ناراحتی میشه شما با این کاراتون نمیدونم چه هدفی دارین ولی این کار شما درست نیست و نیازی به توهین تو فورم نیست دوست عزیز  برو با ماشینت حال کن فکر نکنم توهینی باشه . با ارزوی موفقیت شما در سرور 

موفق باشین

ویرایش شده توسط TurBOo
  • Like 13
لینک به دیدگاه

سلام منم موافقم ایشون کلا‌ میکوبه به ماشین پلیرا فکر‌کنم سر همین قضیه هم قبلا بن شده

لینک به دیدگاه

@TurBOo

اول اینکه من به ماشینش نکوبیدم و باهاش کار داشتم چون بهم وانتد اشتباهی داد و دلم نمیومد ازش شکایت کنم . ( اگه مدرکی داری که به ماشینش کوبیدم بزار )

بعد اینکه اینم مدرکی که نشون میده شما مشکلت کوبیدن من به ایشون نبوده و فقط میخواستی منو ضایع کنی و از اونجا دور ...

http://uupload.ir/files/7qd4_kmplayer64_2019-08-21_09-12-36-891.jpg

جمله " برو با Feynrt حال کن " توهینه که اصلا کار خوبی نیست .

در 8 ساعت قبل، TurBOo گفته است :

ارزوی موفقیت شما در سرور 

منکه تو سرور موفق هستم ، بهتره آرزو کنی شکایتو پس بگیرم یا رد بشه

شدیدا از ارسال اسپم بپرهیزید

• Haha 1
لینک به دیدگاه

ادمین @TurBOo پلیر makrovich با عنه مشکل داره حتی ادمینا پلیرا اونر ها با همه مشکل داره داره هنه رو کیک میده تقاضای بن ایشون رو دارم 

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۳۰ در 00:21، TurBOo گفته است :

سلام دوست عزیز 

ببین وقتی میاین با ماشین کلن میکوبین به ماشین پلیرا حتی به ما که ادمین سروریم  درسته کسی شما رو اذیت کنه؟ یکم ماشینتون جا به جا شد ناراحت شدین ؟!

من نیازی به ماشین ندارم فقط خواستم نشون بدم بهتون واقعا اذیت کردن کسی چه قدر موجب ناراحتی میشه شما با این کاراتون نمیدونم چه هدفی دارین ولی این کار شما درست نیست و نیازی به توهین تو فورم نیست دوست عزیز  برو با ماشینت حال کن فکر نکنم توهینی باشه . با ارزوی موفقیت شما در سرور 

موفق باشین

بچه سال هست ولی فکر نمیکردم ک بیاد از ادمین شکایت کنه اونم چه کسی TurbOo 

فاز این بچه خریدارم واقعا با فروم حال کرده شده بازیچه دستش که چپ بره راست بره میاد فروم شکایت والا نمیدونم شکایت الکی محرومیت از فروم داره یا ن

لینک به دیدگاه

Makrovich همش بقیه رو اذیت میکنه و تهدید و... تقاضای بن ایشون رو دارم بدون ان بن

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز طبق قوانین کلن شما  نباید آذار اذیت دیگران باشید 
۴- اگر فردی دیدین به طور عمدی با ماشین کار کلن به شما آسیب میرساند در اسراع وقت به لیدر کلن یا کولیدر اطلاع دهید با مدرک کافی.

ویرایش شده توسط Amir
ویرایش
لینک به دیدگاه

توربو این بچه سالارو بن کن ناموسا 😕

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۲۹ در 22:42، _MakroviCH گفته است :

نام شما در بازی: Makrovich
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: TurBOo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 12 / Civilian
توضیحات شکایت:
به نام خدا

این شکایت شامل 2 شکایت است :

1/

همین الان من شاهد اتفاقی فاجعه بار بودم ، Abuse از این ادمین یا آنر بزرگوار که واقعا کار خیلی زشت و پلیدیه

ایشون اول با ارّه برقی به ماشین من حمله میکنن بعد با تفنگ ماشین منو معلق میکنن تو هوا و پرت میکنن که کاره خیلی زشتو فراطبیعیه که من همچین کاری میکردم حداقل 40روز بن میشدم .

2/

ایشون بعد میگن برو با Feynrt حال کن که بهم برخورد لطفا باهاش برخورد کنین یا عضو کلن Rich کنید بتونه از Feynr استفاده کنه یا اگه نیاز مالی داشت تو سرور بهم اس ام اس بده میتونم کمکی بهش بکنم تا Feynr بخره .

@TurBOo

@Keivan
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

مدرک شکایت 1 : http://uupload.ir/view/hxxb_kmplayer64_2019-08-20_21-49-04-473.mp4/

--------------------------------------

مدرک شکایت 2 : http://uupload.ir/files/qqnc_kmplayer64_2019-08-20_22-30-16-810.jpg

یکی بی زحمت اینو از برق بکشه بیرون بد فاز گرفته
ممنون

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ناموسان واده فازه سیدی😐 

این انگار فروم رو دیده زیادی جو گیر شده😐 ساقیت کیه عمویی آدرس بده مام یه سر بریم پیشش انگار کارش خیلی خوبه 😐

mansor#

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۶/۸ در 05:40، WandereRr گفته است :

یکی بی زحمت اینو از برق بکشه بیرون بد فاز گرفته
ممنون

مشکل اینجاست برق 3 فاز گرفتتش , بد جور گرفتتش 😉

ارزش ریسک هم نداره که ریسک کنی از برق بکشیش بیرون

پس بزار تو فاز  خودش باشه 

Warden# 

ویرایش شده توسط TahaKhan
  • Like 2
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

@Parsa_AvengeR اخوی شکایتو رسیدگی کن

لینک به دیدگاه

در در 21 شهریور 1398 در 16:37، Macrovich گفته است :

رسیدگی نمیشه تا طرف بره درخواست استفاء بزاره ؟

#پارتی_بازی

#بچ ه نباشیم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام
دوست عزیز، طبق صحبت‌های
ادمین محترم، ایجاد مزاحمت برای پلیرهای دیگر ممنوع است و ایشان تذکر لازم را به شما داده‌اند... لطفا مطابق قوانین رفتار کنید!

با احترام
بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن