رفتن به مطلب

باگِ دوچرخه؟!

mamadSH

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:mamadSH
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:
SaRbaZ
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 21/ shcool((rank6))
توضیحات شکایت: با سلام ! نمیدونم شما رفتید قوانین رو خوندید یا نه ! فکشن مافیا میری باید با مافیا فایت میدی جَو گیری میشی چرا معلمُ میزنی ! 😐 حالا از DM بگزریم این سرباز باگِ دوچرخه هم میزنه ! تا اونجایی که من یادمه باگِ دوچرخه بن داشت! رسیدگی شه
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/8ffd_mta-screen_2019-08-20_22-25-10.png
http://uupload.ir/files/49d8_mta-screen_2019-08-20_22-25-11.png
http://uupload.ir/files/tuyj_mta-screen_2019-08-20_22-32-11.png
http://uupload.ir/files/8p4b_mta-screen_2019-08-20_22-32-12.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

@Anonymous

بررسی شود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هیج یک از این مکان ها Safe Zone نیست و فقط شکایت راننده برسی میشود و داخل تمامی عکس ها HP شما FUll 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، flakkaw گفته است :

دوست عزیز هیج یک از این مکان ها Safe Zone نیست و فقط شکایت راننده برسی میشود و داخل تمامی عکس ها HP شما FUll 

|:
چه ربطی داره ؟! داری اولا باگ میزنی . دوما داری به ماشین دمیج میدی . سوما شمایی که هنوز بلد نیستی بازیو خواهش میکنم برو اول بشین بخون ببین چی به چیه بعد بحرف . باگ هرجایی که بزنی باگه . دی ام هم همینطور . ما با کسی دشمنی نداریم که عزیزم 🙂

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز.

شکایت شما مورد قبول واقع نیست چون دی ام در مناطق امن نیست و اگه شمارو کشته بود میتونید /call 110 بدید و این Cmd به همین منظور داخل سرور قرار داده شده.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Anonymous گفته است :

شکایت شما مورد قبول واقع نیست چون دی ام در مناطق امن نیست و اگه شمارو کشته بود میتونید /call 110 بدید و این Cmd به همین منظور داخل سرور قرار داده شده.

اها ینی من الان میرم ماشینِ یکیو آتیش میزنم و اون میمیره و نمیتونه بم کال بده ! پس اونم نمیتونه شکایت کنه درسته ؟! طرف داره باگِ دوچرخه میزنه . شما میخوای از ممبرت طرفداری کنی حرفِ درست رو بزن ! من نمیدونم این سرور رل پلیه یا TDM 😐من بخوام اس اس از این طرف جور کنم ، بدتر اَ این جور میکنم ! فلن همین براش بسه

ویرایش شده توسط mamadSH
.
لینک به دیدگاه

توی 2 تا از شکایتای دیگت هم که گفتی اصن نمیدونم باگ دوچرخه چیه 😐ادمینای عزیز @DarcyElioT @_Hamed_ @TurBOo @DaLTooN من که نمیدونم قوانین مافیا چیه ولی دیگه میدونم این حرکتایی که میزنن FW داره چون من خودم قبلا چند بار شکایت کردم از اینجور افراد !
میخواید لیدر انتخاب کنید یه چیزی انتخاب کنید که حداقل بتونه از ممبرش توی انجمن دفاع کنه !

قوانین کلی
1.انجام DM ( یا DB و... ) در مناطق امن ممنوع است و مجازات در پی دارد.
*اعضای مافیا در هرجایی به غیر از مکان‌های امن ( 
4راه LS، کلیه فروشگاه‌ها ( GunShop, SuperMarket, Drug House, Mat Get & Mat Deliver, ... )، بانک، Civilian Spawn و هرجای دیگری که پلیرهای تازه وارد به صورت مکرر از آنجا عبور می‌کنند ) می‌توانند با هم درگیر شوند و به هر روشی یکدیگر را Kill کنند!
2.DB ( تیراندازی از داخل ماشین ) زمانی مجاز است که ماشین دارای راننده باشد.

من اینجا نمیبینم نوشته باشه شما توی مناطق امن یا غیرِ امن به معلم میتونی حمله کنی و ماشینشُ اتیش بزنی 😐

ویرایش شده توسط mamadSH
.
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، mamadSH گفته است :

توی 2 تا از شکایتای دیگت هم که گفتی اصن نمیدونم باگ دوچرخه چیه 😐ادمینای عزیز @DarcyElioT @_Hamed_ @TurBOo @DaLTooN من که نمیدونم قوانین مافیا چیه ولی دیگه میدونم این حرکتایی که میزنن FW داره چون من خودم قبلا چند بار شکایت کردم از اینجور افراد !
میخواید لیدر انتخاب کنید یه چیزی انتخاب کنید که حداقل بتونه از ممبرش توی انجمن دفاع کنه !

قوانین کلی
1.انجام DM ( یا DB و... ) در مناطق امن ممنوع است و مجازات در پی دارد.
*اعضای مافیا در هرجایی به غیر از مکان‌های امن ( 
4راه LS، کلیه فروشگاه‌ها ( GunShop, SuperMarket, Drug House, Mat Get & Mat Deliver, ... )، بانک، Civilian Spawn و هرجای دیگری که پلیرهای تازه وارد به صورت مکرر از آنجا عبور می‌کنند ) می‌توانند با هم درگیر شوند و به هر روشی یکدیگر را Kill کنند!
2.DB ( تیراندازی از داخل ماشین ) زمانی مجاز است که ماشین دارای راننده باشد.

من اینجا نمیبینم نوشته باشه شما توی مناطق امن یا غیرِ امن به معلم میتونی حمله کنی و ماشینشُ اتیش بزنی 😐

ننوشته اعضایه عادیو نمیتونی بکشی پس Call 100 برای چیه؟

لینک به دیدگاه

این شکایت مثِ شکایت hhhamir بود که ازش شکایت کردم و Fw گرفت
این اگه fw نگیره من کلی اس اس دیگه دارم که بتونم بت fw بدم . مثِ ادم پلی بدید تا مشکلی واستون پیش نیاد !
لیدر هم درست شکایتُ بررسی کنه یا اگه نمیتونی شکایتُ بررسی کنی لیدریُ به عهده نگیر بشین همون اوِنتِ اتل متل توتولتُ برگزار کن ☹️

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Anonymous گفته است :

@ADeL

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Anonymous گفته است :

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن