رفتن به مطلب

! کلاهبرداری رفیق !

TheViPeR

ارسال‌های توصیه شده

MOHIX به نظرم خودت دکمتو بزنی بهتره !

اینجوری لاقل آبرو مندانه خودت سیکتو از گیم میزنی !!!

||گرچه تویه حروم زاده بن نشی خود پلیر ها بنت میکنن||

خجالت داره !!!از رفیق ؟! دزدی ؟! ببین متین چقدر آدمه خوبیه که بعد از این کار حتی 1کلمه هم فحش نداد بهت اگر من بودم فحش ناموس میکشیدم بهت !!!

واقعا متاسفم واسه ی تربیت خیلی بد پدر مادر تو که یه بچه ی حروم خور تربیت کردن

هرچی فکر میکنم بن آی پی و بن سریال تو واسه همیشه و Take همه چیزات تو گیم باز هم کمه !!!تورو آدم باید با دست های خودش خفه کنه نه اینکه تو گیم بن شی !!! باید واسه همیشه از این دنیا محروم شی عزیزم !

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 110
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 16 ساعت قبل، MOHIX83 گفته است :

ادمین ها الان فکر نمی کنید این ادم بیشعور @Daniawl زود تر از من باید بن بشه ؟

کس نگو بابا خارو مارتو گاییدم کس کش مادرجنده کیرم تو کونت بشه 

• Like 1
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MOHIX83 گفته است :

ادمین ها الان فکر نمی کنید این ادم بیشعور @Daniawl زود تر از من باید بن بشه ؟

چقدر پر رو هستی !!!

$فحش ناموس گر کم برا تو$

Good Bye MutH_er FuK Of

• Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

انگار فروم دیگه چک نمیشه ;/

• Like 1
لینک به دیدگاه

این داستان ادامە دارد...

آنچە در آیندە خواهید دید:0031:

• Like 1
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

5صفحه شد دیگه رسیدگی نمیشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

توجه ! توجه !

صفحه ی پنج این شکایت هم رسید ! مثل کتاب شده ! جلد 1 جلد 2 جلد 3 و . . . حالا که جلد 5 هم اومد 😄 

واقعا نمیدونم ادمین ها دلشون نمیسوزه ؟! خودتون رو توروخدا 1دقیقه جای متین بزارید . . .

چرا کمکش نمیکنید ؟!وقتی یک انسان که از رفیق نا رفیقش زخم خورده مثل یک انسان واقعی میاد شکایت میکنه حتی 1کلمه فحش نمیده این هست جوابش ؟!

ادمین های عزیز !!! هزار تا کلاهبرداری دیدید اما این یک مورد . . .

تقاضا دارم هرچه سریع تر رسیدگی شه ! زمانی که کل پولت بره ! ماشینی که دوسش داری بره . . . دلتون نمیسوزه ؟! مشکل چیه که حتی الان که صفحه 5 هستیم رسیدگی نمیکنید ؟!

این همه حرف بزنیم ! این همه چیز میز بگیم !! اینا کمک نمیشه که !

دوستان از تمامتون خواهشمند هستم که بیشتر سعی کنیم تا لاقل ادمین ها حس و حال متین جان رو درک کنن ! یا یریزیم چهار راه شورش کنیم یا پشت سر هم /report بدیم . . . اما لطفا کمک کنید . . .

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مرگ بر آمریکا که با این بازی ها این قدر بین دوستان تفرقه می اندازه

• Like 1
  • Confused 2
لینک به دیدگاه

دوستان وقتی هیچ مدرکی وجود نداره که نشون بده  پلیر @MOHIX83  ااز کسی کلاهبرداری کرده یا چیزی قرض گرفته ، دقیقا برای چی باید باهاش برخورد بشه یا بن بشه 

طرف اومده رفاقتی داراییشو داده بعد منصرف شده و میاد فروم شکایت میکنه تا پلیر سرور رو خراب کنه:0003:

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، _MakroviCH گفته است :

دوستان وقتی هیچ مدرکی وجود نداره که نشون بده  پلیر @MOHIX83  ااز کسی کلاهبرداری کرده یا چیزی قرض گرفته ، دقیقا برای چی باید باهاش برخورد بشه یا بن بشه 

طرف اومده رفاقتی داراییشو داده بعد منصرف شده و میاد فروم شکایت میکنه تا پلیر سرور رو خراب کنه:0003:

کووور بودی صفحه اول ندیدی :|

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، _MakroviCH گفته است :

باز کسشر گفتی 😐

چند بهت داده بیای این حرفو بزنی ؟

ویرایش شده توسط mohammadgamer
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، _MakroviCH گفته است :

باز تو حرف زدی؟؟؟

کسی از  تو نظر نمیخوادااا

برو فنیر ریچ رو بردار شاخ شو  باهاش تو خیابون های سرور اوکی؟

ویرایش شده توسط saidbfc
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saidbfc گفته است :

باز تو حرف زدی؟؟؟

کسی تو نظر نمیخوادااا

برو فنیر ریچ رو بردار شاخ شو  باهاش تو خیابون های سرور اوکی؟

موافقم 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، _MakroviCH گفته است :

راست میگه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، _MakroviCH گفته است :

به به ببینید کی اینجاست 

جناب دکتر دادمهر 😉

در مورد اینکه برای  رفیقم حسین شاخ شونه کشیدی که فعلا می زاریم کنار اما به قول دوستان شاخ برای گاو هست پس کمتر استعدادتو به نمایش بزار 😖

اما در رابطه با این حرف مسخرت بگم که تو صفحه اول می تونی بالای 10 تا اسکرین شات پیدا کنی در رابطه با کلاه برداری ایشون و از ای کیو بالای اقای @MOHIX83 خودشون 10 بار تایید کردن که دزدی کردن و خیلی زیبا و راحت گفتن که نمی خوام پس بدم به همین راحتی

در رابطه با حسین خان هم بزودی بنده و @HoseinKhan  خدمت خانواده  میرسیم  تا یکم خصوصی صحبت کنیم 😤

• Like 8
لینک به دیدگاه

وقتی که سروری به درخواست و شکایات پلیراش رسیدگی نمیکنه و خیلی راحت ازش رد میشه باید چکار کرد؟ باید اونو تف کرد  و انداخت بیرون
حالا هی رسیدگی نکنید که پلیر زخم خورده از همه چیز تو زندگیش نا امید بشه و چوب اعتمادشو بخوره

ویرایش شده توسط HAHA
لینک به دیدگاه

دوست دارم ببینم تو آتش شیطانچجوری میسوزی چه زجری میکشی.
#ما_همراهتیم_رفیق

لینک به دیدگاه

Residegi Konid Dige Che Vazshe

لینک به دیدگاه

فک میکنم 1 ماه باید رد شه تا رسیدگی کنن

اون موقع هم میزنن 

" هر اسکرین شات 3 روز اعتبار دارد "

😐 😐 😐 😐 😐 😐 😐

ویرایش شده توسط mohammadgamer
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، _MakroviCH گفته است :

هروقت گفتم گوه بخور بیا اینجا شر و ور تفت بده

ایشالله همین اتفاق که برا خودم افتاده و میگی کلاهبرداری نیس برا خودت بیوفته ببینم چیکار میکنی  😧

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، _MakroviCH گفته است :

گوه نخوور بیا گی لاس بخوور

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، _MakroviCH گفته است :

من حرف حق رو زدم شمام وقتی شکایت رد شد متوجه این موضوع میشین 

لینک به دیدگاه

حرف حق نزدی کسشر تف دادی 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Makrobitch گفته است :

ببین خارکونده بلند نشم کیر کنم تو کص خار مادرت حواست جمع باشه ننه جنده

فعلا بزار با مامانت رابطه ی سکس و جنسی برقرار کنم بعدا بیا باهم حرف میزنیم راجب سکس

ساک ساک فاک فاک بای بای 

HydraGamer بـس کن!! فـکـر نمی کنی یکم تابلو میزنی؟؟؟!! خجالت بکش! بچه 14 ساله که ازت دزدی شده!!! با اکانت جعلی اومدی که چی بشه؟! میخوای چیو ثابت کنی؟! مرد باش با اکانت خودت این حرفا رو بنویس!

لینک به دیدگاه

ادمین رفته اون گُلرو بکشه بیاد 😐🤣

• Haha 1
لینک به دیدگاه

Mone ba tir nazanin 

Mo gol no shekofteyom 

Mo pesar badi bodom pesari khobi shodom

لینک به دیدگاه

اصلا من اون کسی رو که بخواد دزدی کنه من ما...ش رو .،،..،، غلط میگنه دزدی میکنه .... تو ...... بی پدر و مادر یالا پولای متین رو بده وگرنه هرجای سرور IRMباشه همه میریزن سرت و پدرت رو درمیارن حالا ببین.

لینک به دیدگاه

لطفا تا بررسی تیم مدیریتی سرور

از ایجاد اسپم در این تاپیک خودداری کنید.

در غیر این صورت اخطار فروم

دریافت خواهید کرد.

• Like 1
لینک به دیدگاه

🙂

رسیدگی نمیشه؟

• Sad 1
لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز، شما که یک بار دیگر هم براتون این اتفاق افتاده بود، چرا درس نگرفتید؟ همون کار رو مجدد تکرار کردید، فقط + چند تا مدرک؟ حداقل بعد از اون اتفاق یکبار قوانین عمومی سرور را مطالعه می‌کردید و به آن عمل می‌کردید که به مشکل نخورید! اما ظاهرا بعد از این همه مدت، یکبار هم قوانین عمومی سرور رو نخوندید که این شکایت رو کردید!

قوانین عمومی سرور:

کلاهبرداری در سرور
هرگونه کلاهبرداری و سو استفاده از دیگران به هر شکلی ( دزدیدن اموال، گرفتن پول و... ) مجاز نیست و تیم مدیریتی می‌تواند علاوه بر Take کردن دارایی‌ها، اکانت را نیز تعلیق کند.
**البته پیش از هرچیز، شما باید مراقب این افراد باشید.
در نظر داشته باشید که برای فروش بعضی از اموال مانند ماشین، خانه و... دستورهای مشخصی داخل سرور تعریف شده است و نیازی به پرداخت پول با /pay نیست! ( برای اطمینان از این کارتان، بهتر است قبل از شروع معامله، از یک ادمین، هلپر ویا هر فرد مورد اعتماد دیگری سوال کنید )
در ضمن فروش اموال به صورت قسطی، دریافت ورودی کلن، دادن قرض و موارد مشابه، با مسئولیت خودتان است و هیچ تضمینی برای بازگشت این اموال به شما وجود ندارد!

همانطور که داخل این قوانین نوشته شده است، "هیچ تضمینی برای بازگشت این اموال به شما وجود ندارد"، البته با طرف مقابل شما نیز برخورد خواهد شد...
به دلیل عدم اطلاع از قوانین عمومی سرور و رفتاری مشابه افراد بی‌تجربه در جایگاه یک هلپر، در رابطه با رنک فعلی شما ( هلپر ) تصمیم‌گیری خواهد شد!

با احترام

بسته شد...

• Thanks 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن