رفتن به مطلب

Sa1eH

Mr.Black

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Mr_Black
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Sa1eH
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 24 | Civilian
توضیحات شکایت: Kill میکنه به دلیل Non_Rp ! بهش میگم من کجا Non_rp کردم میگه رفتی PaintBall !
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)mta_screen_2019_01_05_12_47_40.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این چیزیه که من دیدم !

Non-RP
به معنای انجام کارهایی در سرور می‌باشد که سبک آن ( RPG - زندگی مجازی ) را زیر پا بگذارد و شخص کارهای غیر طبیعی و ماورای زندگی واقعی انجام دهد ویا در آن اختلال ایجاد کند.
مثال
:
خارج شدن از سرور برای نگرفتن وانتد و فرار از دست پلیس- استفاده از /park زمانی که ماشین چپ کرده است - خارج شدن از نقشه بازی برای فرار از پلیس - استفاده از هرگونه Bug احتمالی داخل سرور ( باگ‌ها را در اسرع وقت به تیم مدیریتی اطلاع دهید ) - خودکشی برای Respawn شدن ( فرار از دست پلیس ) - استفاده از usedrug ، heal زمان درگیری و تیر اندازی ( پر کردن HP همزمان با کم شدن آن ) - و موارد مشابه...

لینک به دیدگاه

شما اینجا چیزی که درباره PaintBall نوشته شده میبینید ؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Mr.Black گفته است :

این چیزیه که من دیدم !

Non-RP
به معنای انجام کارهایی در سرور می‌باشد که سبک آن ( RPG - زندگی مجازی ) را زیر پا بگذارد و شخص کارهای غیر طبیعی و ماورای زندگی واقعی انجام دهد ویا در آن اختلال ایجاد کند.
مثال
:
خارج شدن از سرور برای نگرفتن وانتد و فرار از دست پلیس- استفاده از /park زمانی که ماشین چپ کرده است - خارج شدن از نقشه بازی برای فرار از پلیس - استفاده از هرگونه Bug احتمالی داخل سرور ( باگ‌ها را در اسرع وقت به تیم مدیریتی اطلاع دهید ) - خودکشی برای Respawn شدن ( فرار از دست پلیس ) - استفاده از usedrug ، heal زمان درگیری و تیر اندازی ( پر کردن HP همزمان با کم شدن آن ) - و موارد مشابه...

با سلام به شما پلیر محترم  Mr.Black 

• خودتان جواب خودتان را در کامنت داده اید!

• و در آخر قید شده : به (و موارد مشابه...) هم تاکید شده دوست عزیز!...
در 24 دقیقه قبل، Mr.Black گفته است :

استفاده از usedrug ، heal زمان درگیری و تیر اندازی ( پر کردن HP همزمان با کم شدن آن ) - و موارد مشابه...

(شما فک کردی فقط  Quit کردن  None Rp به حساب میاد! حتی بهم هم call دادید و گفتید مگه Quit کردم) من هم دلیلش را none Rp گفتم.

شما با اینکه میدانستید 1wanted دارید با این حال به پینت بال رفتید که همین باعث None Rp میشودسبک آن ( RPG - زندگی مجازی ) را زیر پا بگذارد) در ضمن من با افسر FBI بودم و مشورت گرفتم و او کاملا ناظر بر این ماجرا بوده است.

نتیجه گیری این کار شما نوعی None Rp به حساب می آید.

باتشکر

http://s9.picofile.com/file/8347957876/NONE_RP.rar.html

ویرایش شده توسط Sa1eH
لینک به دیدگاه

حالا Admin و Leader رسیدگی میکنن !

لینک به دیدگاه

به گفته Parsa_Avenger این کار None-RP محسوب میشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Sa1eH گفته است :

با سلام به شما پلیر محترم  Mr.Black 

• خودتان جواب خودتان را در کامنت داده اید!

• و در آخر قید شده : به (و موارد مشابه...) هم تاکید شده دوست عزیز!...

(شما فک کردی فقط  Quit کردن  None Rp به حساب میاد! حتی بهم هم call دادید و گفتید مگه Quit کردم) من هم دلیلش را none Rp گفتم.

شما با اینکه میدانستید 1wanted دارید با این حال به پینت بال رفتید که همین باعث None Rp میشودسبک آن ( RPG - زندگی مجازی ) را زیر پا بگذارد) در ضمن من با افسر FBI بودم و مشورت گرفتم و او کاملا ناظر بر این ماجرا بوده است.

نتیجه گیری این کار شما نوعی None Rp به حساب می آید.

باتشکر

http://s9.picofile.com/file/8347957876/NONE_RP.rar.html

این کار شما باعث شد که شما به خاطر ورود به پینت بال از یک جا به جای دیگه منتقل بشید که همین باعث شد که None Rp صورت بگیرد به تعبییر دیگر شما با استفاده از پینت بال از یک مکان به مکان دیگر Tp کردید که این باعث شد نتوانم محل دقیق شما را find کنم و آخرین محل شما در paint ball بود.

در مدرک نیز قابل رویت است.

ویرایش شده توسط Sa1eH
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SiR AmIrReZA گفته است :

به گفته Parsa_Avenger این کار None-RP محسوب میشه. 

@SkyWalker 

لطفا به ایشون اخطار فروم بدهید !

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Mr.Black گفته است :

@SkyWalker 

لطفا به ایشون اخطار فروم بدهید !

اخطار فروم واس چی ایشون هم ناظر این ماجرا بودند و شاهد.😐

لینک به دیدگاه

@peerage9

لطفا هرچه سریعتر رسیدگی کنین !

لینک به دیدگاه

parsa_AvengeR@

ویرایش شده توسط Sa1eH
لینک به دیدگاه

با سلام @Mr.Black

شکایت شما بی مورد است این کار None-Rp  محسوب میشود .

ادمین رسیدگی شود شکایت بی مورد است .

با تشکر @DarcyElioT @SkyWalker

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان
کاربرگرامی @SiR AmIrReZA به علت دخالت در پست نامربوط به شما اخطار فروم دریافت کردید.
تاپیک
بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن