رفتن به مطلب

شکایت از _FasTeR_

DarkNesSs

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: DarkNesSs
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: _FasTeR_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 50 / بدون فکشن Civilian
توضیحات شکایت: ایشون موقع راب اجاره نمیدن پولو تحویل بدیم و زمانی ک از بانک در میایم میاد کیل میده دیروز بنده رو کیل کرد ولی به فکر فرار بودم کیل نشم موفق نشدم SS بگیرم ولی امروز این اتفاق واسه یکی دوستامون افتاد خودش موفق نشد SS بگیره بنده پیشش بودم گرفتم گفت بزار فروم فرد شاکی هم
 RevengeR میباشد هم بنده. همانطور که بنده و دیگران در این باره FW گرفتیم تقاضا دارم به این مورد نیز رسیدگی شود. چون پلیس موظف است اجازه دهد فردی که راب میزند کیف پول را تحویل داده بعد فرد را کیل کند. به جناب _FasTeR_ اطلاع دادم که نباید Kill کنه FW میگیره ولی ایشون اعتنا نکرد و جناب RevengeR رو کیل کرد.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/xc7e_mta-screen_2019-08-18_13-00-49.png

http://uupload.ir/files/zz57_mta-screen_2019-08-18_13-00-50.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين اقا ميومد سوار ماشين من ميشد من ميگفتم برو نميرفت و من بعد  2 3 مين ايشون رو کيل دادم و تازه ليدر بنده به من گفتند ميشه وانتد هارو وقتى پولو نرساندن زد :classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin: ممنون از شکايت بيهوده شما

لینک به دیدگاه

در اسکرين شات اول شما که تير نميزنم در اسکرين شات دوم شما به کى ميزنم؟

لینک به دیدگاه

@DevilGod

بررسی شود

لینک به دیدگاه

... با احترام ...
شکایت شما رد شد .
رابر پس از بیرون امدن میتواند از ماشین های جلوی بانک موقع راب استفاده و فرار کند . همچنین میتواند به هر روشی پلیس را از خود دور کند و پول خود را تحویل بگیرد اما در مدارک شما ایشون از هیچ ماشینی استفاده نکردن و هیچ اقدامی نسبت به تحویل پول نداشتن !
با توجه به اینکه سبک سرور RP هست در زندگی واقعی یک پلیس منتظر نمیمونه رابر پول خودش رو تحویل بگیره و بعد اقدام کنه !

با تشکر

ویرایش شده توسط DevilGod
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DevilGod گفته است :

... با احترام ...
شکایت شما رد شد .
رابر پس از بیرون امدن میتواند از ماشین های جلوی بانک موقع راب استفاده و فرار کند . همچنین میتواند به هر روشی پلیس را از خود دور کند و پول خود را تحویل بگیرد اما در مدارک شما ایشون از هیچ ماشینی استفاده نکردن و هیچ اقدامی نسبت به تحویل پول نداشتن !
با توجه به اینکه سبک سرور RP هست در زندگی واقعی یک پلیس منتظر نمیمونه رابر پول خودش رو تحویل بگیره و بعد اقدام کنه !

با تشکر

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن