رفتن به مطلب

پلیس kimi_A

MahdiIRAN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: MahdiIRAN1381
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:kimi_A
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):فکشنی نیستم
توضیحات شکایت:من یه وانتد داشتم که ایشون اومد ببره منو arrest کنه گفتم خیلی وقته وانتد دارم بعد رفت بهم دوتا وانتد ignoring cup داد اونم چند دقیقه بعد که من توی تمرین بودم 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/oxkr_gg.png

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لیدر محترم @Mr.HoSsEiN شکایت را بررسی و رسیدگی نمایید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

یکی جلو این نوب رو بگیره معلوم نیست چطور تو تست قبول شده یه نوب بیش نیست 

ویرایش شده توسط kiarash23
  • Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

خیلی عجیبه 
شکایتای شما خیلی داره میره بالا 
یک عضو دپاتمان باید همیشه رو قوانین مسلط باشه و تو کارش سوتی نده

• Like 2
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، lamee021 گفته است :

خیلی عجیبه 
شکایتای شما خیلی داره میره بالا 
یک عضو دپاتمان باید همیشه رو قوانین مسلط باشه و تو کارش سوتی نده

مشکل همینجاست  معلوم نیست چطور تو تست قبول شده؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام ببخشید که من دخالت می کنم.

من تز اولی که در pd حضور داشتم فقط یک شکایت ازم شد که اون هم با مدارکی که ارسال کردم یسته شد و fw نگرفتم.

پلیس باید فردی میان رو باشه یعنی جوری عمل کنه مه هم خودش و هم فرد مجرم از عمل یا کاری که پلیس بر علیه او انجام داده باشه ناراضی نباشه و فرد مجرم نیز به مجازات یا همون دانتدی که به اون داده شده ناراحت نباشه و بدونه که برای چه چیزی وانتد گرفته.

با تشکر.

Z7AliZ7#

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوست دارم بدونم  وانتد دادنو تازه یاد گرفته چون فقط میبینم الکی وانتد داره میده

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، MahdiIRAN گفته است :

نام شما در بازی: MahdiIRAN1381
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:kimi_A
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):فکشنی نیستم
توضیحات شکایت:من یه وانتد داشتم که ایشون اومد ببره منو arrest کنه گفتم خیلی وقته وانتد دارم بعد رفت بهم دوتا وانتد ignoring cup داد اونم چند دقیقه بعد که من توی تمرین بودم 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/oxkr_gg.png

http://uupload.ir/files/ufkr_screenshot_(2327).png      با سلام.من اینجا گفتم که بیای سوار شی نیومدی 

http://uupload.ir/files/419r_screenshot_(2328).png     اول اینکه 2دقیقه قبل از تمرین رفتن شما من وانتد دادم و شما رفتی تمرین که الکی یه اسکرین شات بگیری . اگه میخای کسی رو خراب کنی راه بهتری هم هس .شما بارها به من گفتی که یکاری میکنی fw بگیرم ولی اگه میخای مدرک الکی بسازی کار  خوبی نمیکنی

لینک به دیدگاه

@Mr.HoSsEiN 

بررسی شود

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید سوار نشدم چون میدونستم چند دقیقه دیگه تموم میشه بعد گرفتی رفتی وانتد دادی @kimia_a

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، kimia_a گفته است :

http://uupload.ir/files/ufkr_screenshot_(2327).png      با سلام.من اینجا گفتم که بیای سوار شی نیومدی 

http://uupload.ir/files/419r_screenshot_(2328).png     اول اینکه 2دقیقه قبل از تمرین رفتن شما من وانتد دادم و شما رفتی تمرین که الکی یه اسکرین شات بگیری . اگه میخای کسی رو خراب کنی راه بهتری هم هس .شما بارها به من گفتی که یکاری میکنی fw بگیرم ولی اگه میخای مدرک الکی بسازی کار  خوبی نمیکنی

کیمیا خانم فک کنم شما نمیدونید کسی که وانتد داره نمیتونه بره تمرین بخاطر همینه که میگم یه افسر پلیس باید رو همه چی تسلط داشته باشه

لینک به دیدگاه

همونطور هم که به اسکرین شات اقای مهدی ایران نگاه کنید خیلی وقته وانتدشون پاک شده و شما افتادید دنبال ایشون و بعدش که به شما گفته خیلی وقت پیش وانتد داشته و پاک شده شما یه زحمت به خودت ندادی تو اف 4 وانتد لیستو یه چک کنی و همینجوری بهش وانتد دادی تو اسکرین شاتشون معلومه که فقط دوتا وانتد دارن یعنی از قبل وانتد نداشتن که شما بخوای بیاا ببریشون ارستشون کنی و دوتا وانتد الکی هم گزاشتی روش که این کار طبق قوانین دپارتمان سو استفاده از هرگونه اختیارات فکشن محسوب میشه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

پلیر محترم @kimia_a لطفا توضیح بدید چرا در اون زمان /m4 برای پلیر مربوطه ارسال کردید ؟

لینک به دیدگاه

@siad81 ببخشید ولی ایشون دیگران نیستند هم بکسی بنده و رفیق صمیمی بنده هستند شمایی که داری دخالت میکنی اون گوشه یه دکمه هست ضربدره قرمزه شما اونو بزن ا ما بکش بیرون

بازم میگم افسر کیمیا بدون چک کردن وانتد لیست میرن دنبال کسی که وانتد نداره و بهشون وانتد میدن

• Like 1
لینک به دیدگاه

**کسانی که در شکایت دخالت کرده بودند اخطار فروم دریافت کردند**

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید ایشون  @kimi_A  اینقدر نوبه که هنوز نمیدونه وقتی وانتد داشته باشی نمیتونی تمرین بری,
چطوری پلیس شده خدا میدونه...

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mr.HoSsEiN گفته است :

با سلام و احترام

پلیر محترم @kimia_a لطفا توضیح بدید چرا در اون زمان /m4 برای پلیر مربوطه ارسال کردید ؟

پلیر کنار من بود 3تا /m4 دادم نیومد .وقتی که اطمینان پیدا کردم که وانتد رو باید بدم ..دادم.حالا نمیدونم چطور ایشون رفته تمرین و اسکرین گرفته ولی وانتد من طبق مدارکی که هم من دادم هم ایشون قبل تمرین بوده.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید وقتی من به تمرین رفتم اگه دقت کنی 20 تا تیر زدم که 19تاش خورده همین کار 2 دقیقه وقته ادم و میگیره پس موقعی که وانتد دادی من کنار شما نبودم با تشکر  @kimi_A

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شکایت شما تایید شد

پلیر محترم @kimia_a لطفا قبل از وانتد دادن حتما وانتد لیست رو چک کنید

افسر مربوطه بدلیل بی دقتی +1Av دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار این مورد Fw دریافت خواهد کرد

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Mr.HoSsEiN گفته است :

با سلام و احترام

شکایت شما تایید شد

پلیر محترم @kimia_a لطفا قبل از وانتد دادن حتما وانتد لیست رو چک کنید

افسر مربوطه بدلیل بی دقتی +1Av دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار این مورد Fw دریافت خواهد کرد

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن