رفتن به مطلب

وانتت الکی

Mansour

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Scrapper_Mansour
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:kimi_A
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):7 famous
توضیحات شکایت: من یی وانتت داشتم این شخص اومد پیشم گفتم وایس میام گرفت برام 4 وانتت الکی داد ازتون خواهش میکنم هر پلیس که کار ر و درست یاد نداره استخدام نکنین یی مدرک دیگه هم دارم با دوستش میحرفه یی ساعت وظیفه اجرا نمیکنه
ممنون
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://s2.picofile.com/file/8369627034/asdadadadadadad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 دقیقه قبل، Mansour گفته است :

نام شما در بازی:Scrapper_Mansour
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:kimi_A
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):7 famous
توضیحات شکایت: من یی وانتت داشتم این شخص اومد پیشم گفتم وایس میام گرفت برام 4 وانتت الکی داد ازتون خواهش میکنم هر پلیس که کار ر و درست یاد نداره استخدام نکنین یی مدرک دیگه هم دارم با دوستش میحرفه یی ساعت وظیفه اجرا نمیکنه
ممنون
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://s2.picofile.com/file/8369627034/asdadadadadadad.png

http://uupload.ir/files/jeb4_screenshot_(2245).png          وانتد الکی؟ پس ایشون کیه که داره DM  میکنه ؟

لینک به دیدگاه

چرا اول اومدم cuff نکردی بعدش که گفتم وایس میام وانتت الکی میدی رسیده گی شود

لینک به دیدگاه

@kimia_a اینجا وانتت ندادی چرا اونجا که گفتم وایس میام وانتت دادی؟ اون شخص شلیک کرد به من من زدمش اونو وقت زدم برام یی وانتت داد بعد اون یی وانتت گفتم وایس میام وانتت الکی داد
 ادمین های عزیز این تصویر بنده رو با تصویر شخص مقایسه کنین
ممنون

لینک به دیدگاه

مهم اینه که اول DM کردی و من وانتد دادم که حق تسلیم هم نداشتی.در ضمن وانتت نه.وانتد*

لینک به دیدگاه

مگه به تو شلیک کرده بودم؟ اگه بهت شلیک میکردم شش وانتت میدادی قبول داشتم اون اومد پولمو دزدید و شلیک کرد زدمش تا وقت که ندیدی پلیر تو رو دیده و شلیک میکنه حق وانتت نداری و دروغ خود رو پیش خود فک کن تو رو به خداوند قسم که همونجا وانتت دادی؟ یا وقت اونو کشتم یی وانتت بهم داد گفتم وایس میام اونجا
ادمین های عزیز رسیده گی نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Mansour گفته است :

مگه به تو شلیک کرده بودم؟ اگه بهت شلیک میکردم شش وانتت میدادی قبول داشتم اون اومد پولمو دزدید و شلیک کرد زدمش تا وقت که ندیدی پلیر تو رو دیده و شلیک میکنه حق وانتت نداری و دروغ خود رو پیش خود فک کن تو رو به خداوند قسم که همونجا وانتت دادی؟ یا وقت اونو کشتم یی وانتت بهم داد گفتم وایس میام اونجا
ادمین های عزیز رسیده گی نمیشه؟

اکه به من شلیک میکردی که 100% وانتد Attacking cop میدادم.دیگه قبول کن Dm کردی و وانتد حقت بوده

لینک به دیدگاه

لیدر محترم

@Mr.HoSsEiN

شکایت را بررسی و رسیدگی نمایید

لینک به دیدگاه

@HoseinKhan عزیز لطفا شکایت رو برسی کنین و دیگه اون شخص که اسمش lion هست دوستشه
ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شکایت شما رد شد

وانتد داده شده صحیح میباشد

لینک به دیدگاه

@Mr.HoSsEiN خب همین خوشتون میاد که کسی که قانون رو زیر پا میکنه فقط از اون حمایت کنین و کمک کنین که سرور رو خراب کنه همه پلیر ها از اون شکایت دارن خب خودت بگو لیدر عزیز کسی که متوجه نباشه پلیس هستش اونجا بعدش یی شخص بیاد پولشو دزدی کنه بعد بهش شلیک کنه اون شخص رو بکشه یی وانتت بده چرا اون منو نبرد زندان وانتت الکی داد تا وقت که پلیر متوجه باشه و شلیک کنه پلیس حق وانتد دادن رو نداره خودت هم میدونی و دیگه عکس رو مقایسه کنین بزار عکس اونو پهلو عکس من که چقدر فرق داره شلیک چه وقت شده و وانتت چه وقت داده شده  و دیگه برو تو شکایت از پلیر بیبین که چند نفر ازش شکایت دارن که وانتت الکی میده
ممنون

لینک به دیدگاه

@Mr.HoSsEiN یی شخص به اسم lion اومد پولمو دزدید چیزی نگفتم بعد بهم شلیک کرد دوست همون پلیس بود وقت شلیک کرد کشتمش یی وانتد داد بعد هفت دقیقه بعد این اومد  گفتم وایس میام وانتد الکی داد 4 تا و دیگه وانتد الکی داد و به من شلیک کرد کشت منو تایم جیلم دو چند شد از چهار وانتدتو عکس بیبین که اسلحه رو کشیده و زد
ممنون لیدر عزیز

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Mr.HoSsEiN گفته است :

با سلام و احترام

شکایت شما رد شد

وانتد داده شده صحیح میباشد

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن