رفتن به مطلب

sub leader medic va skin faction

Arrow

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:AlirezaPlus
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Sub Medic : Safir
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):15/مدیک رنک 1 هستم ولی تا رنک 2 یکبار بودم
توضیحات شکایت:این ساب لیدر جدید که تقریبا دو روز هست به مدیک اومده شده ساب لیدر و بعد در متینگ امرو اسکین مدیک هارو تغییر داد و گفت رنک بالا اسکین تغییر میدم من به این ساب گفتم که تو قوانین انجمن نیست بعد به من جواب داده من قانون میزارم در صورتی که ایشون حق قانون گزاشتن رو ندارند فقط ادمین ها و لیدر ها شاید حق تعیین قانون رو دارند و ایشون دارن مثل یک ادمین سخت میگیرند و اسکین منو تغییر نمیدند / عکسایی از برخورد این بازیکن هم در قسمت مدارک موجود است 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
mta-screen_2019-01-03_16-34-12.thumb.jpg.66f8fe9b4003920ea41cd0b53f120c4b.jpgmta-screen_2019-01-03_16-34-16.thumb.jpg.def4e152a84dbf5afbef8f8c5d710209.jpgmta-screen_2019-01-03_16-34-20.thumb.jpg.d88e0c0e574c5d036efb28891e5f94fb.jpgmta-screen_2019-01-03_16-34-31.thumb.jpg.0178179163c6654595735f7dc1d0c57f.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پشیمون شدم

لینک به دیدگاه

به نام خدا
پلیر محترم با توجه به قانون تیم استف :

*وضع قسمتی از قوانین داخلی برعهده لیدر است. ( دل بخواه است ) ( البته نباید روی افرادی که خارج از فکشن شما هستند، تأثیر بگذارد )

شکایت شما بی مورد است 

لطفا از شکایت بی مورد بپرهیزید 

بنده کاری نمیکنم که به ضررخودم تمام شود و تمام کار ها طبق قانون صورت گرفته است

اگر مدتی برای خواندن قوانین وقت بگذارید بسیار انسان شایسته ای میشوید و از ارزش های شما کم نمیشود!

:classic_happy:

......................................................

امضا : safir

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AlirezaPlus گفته است :

پشیمون شدم

سلام... برای شکایت از اعضای داخلی فکشن، باید در مرحله اول به لیدر مراجعه کنید و اگر جواب نگرفتید داخل Forum شکایت کنید! در ضمن، ایشون Sub Leader هستند و شکایت باید در قسمت شکایت از پلیر صورت گیرد... در ضمن این قوانین (خارج از قوانین داخل انجمن)، قوانین مهم و فوری نیست پس نیاز به اجرا به سرعت، بدون برنامه‌ریزی از قبل توسط لیدر نیست! بهتر است لیدر در رابطه با این موضوعات تصمیم‌گیری کند... مگر در شرایطی خاص و نبود لیدر...
موفق باشید!
بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن