رفتن به مطلب

بن شدن الکی

HAHA

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: HAHA
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: joseph
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 11 sub leader clan
توضیحات شکایت:  من اون روز به پیسی دسترسی نداشتم. من اکانت بازیمو دادم به بهترین دوست واقعیم که 6 ساله تو مدرسه میشناسمش. چون من اون روز به پیسی دسترسی نداشتم و 400k به یه بندا خدا طلب کار بودم میاستم بدم به خاطر همین اکانتمو دادم به دوستم که بره /fish که پولو تا شب برای من جور کنه تا واریز کنم به بانک اون بنده خدا. خب طبق گفته دوستم که پرسیدم چی شد بن شدی گفت: {{من رفته بودم خاویار یکی امد از جیبم دزدی کنه که من R زدم نتونست از من دزدی کنه و اون بی دلیل به من فحش خار و مادر و ناموس داد چون اون از forum نمیدونستم و من عقلم نرسیده بود که برای اون توضیح بدم بهش نگفتم چون اگه میدونست ss میگفت دوست منم رو فحشا حساسه به خاطر همین اعصابش خورد شد که بی دلیل فحش خورد به ادمین سرور به خاطر اینکه رسیدگی نمیکنن فحش داد و دید که 10 روز بن شد اکانت من}}

من  الان نمیدونم باید چکار کنم اکانت من بدبخت 10 روز بن شده و الان هیچکس جوابگو نیست!! قبلا هم شکایت کردم اینجا دیدم که نیست پستم نمیدونم چرا پاک کردین. دارم خواهش میکنم لطفا اکانت منو انبن کنین. اگه دیگه دوباره این کارا از اکانت من سر زد میتونید منو بن همیشگی از سرور کنین.لطفا انبن کنین. خوشحال میشم رسیدگی کنید.

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://uupload.ir/files/ash_photo_2019-08-10_01-22-16.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

bdoon dekhalat - Dooste aziz shoma tahate hich sharayeti nabayad Account Khodeton ro Share konid !

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، _Epicure_ گفته است :

bdoon dekhalat - Dooste aziz shoma tahate hich sharayeti nabayad Account Khodeton ro Share konid !

داداش مجبور بودم دیگه تازه اون بهترین دوستم بودو گرنه اوسکول نیستم به هرکسی بدم

لینک به دیدگاه

ادمین های محترم سرور شما قصد رسیدیگی ندارین؟   @Parsa_AvengeR@GodFather @Ciavash @Keivan @PuBlO @Joseph @HoseinKhan @Mehrdwd

ویرایش شده توسط HAHA
لینک به دیدگاه

• Manager

شما به هیچ عنوان نباید مشخصات اکانتتون رو به کسی بدید و بیشتر مراقب اکانتتون باشید

بعد از تمام شدن مجازاتتون می تونید داخل سرور بازی کنید

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن