رفتن به مطلب

MstfaGhmri

NikLaus

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Vampire83
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:MstfaGhmri
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 17 Rank 1 nr
توضیحات شکایت:ایشون نه اخطاری نه حرفی یهو وانتد DRUG میده  آخه چراا؟؟؟؟؟
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

Click_Here...........

#Vampire83

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حتما نفهمیدی یهو frisk کردتت XD

لینک به دیدگاه

بدون دلیل کاری انجام نمیدم دوست عزیز !
 مدرک Frisk: 
http://s3.picofile.com/file/8369259718/mta_screen_2019_08_10_13_39_48.png
 همین وانتد رو هم باید دیشب میگرفتی! که متاسفانه /quit کردی.

ویرایش شده توسط MstfaGhmri
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۵/۱۹ در 14:14، MstfaGhmri گفته است :

بدون دلیل کاری انجام نمیدم دوست عزیز !
 مدرک Frisk: 
http://s3.picofile.com/file/8369259718/mta_screen_2019_08_10_13_39_48.png
 همین وانتد رو هم باید دیشب میگرفتی! که متاسفانه /quit کردی.

بعد از Frisk کردن شخص مقابل، درصورتی که اسلحه،متریال، دراگ ( License ندارد ) یا مواد مخدر به همراه داشت، باید مجوز خود را به شما نشان دهد و در صورت نداشتن مجوز مربوطه یا نشان ندادن آن، مطابق قوانین وانتد بدهید و در صورت نیاز آن‌هارا Take کنید.                                         نگفتی که Sl بدم!!!!!!!!!!!! اصلا چیزی بهم نگفتی.

بعدشا

2.شما حق فریسک کسی که Sleep،AFK،وانتد دار و یا در خانه، Drug House، Mat Get & Mat Deliver و Gun Shop هست را ندارید.

من در Gunshop بودم چرا وانتد دادی؟

لینک به دیدگاه

لیدر محترم

@MwTiN

شکایت را بررسی و رسیدگی نمایید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farzad83 گفته است :

بعد از Frisk کردن شخص مقابل، درصورتی که اسلحه،متریال، دراگ ( License ندارد ) یا مواد مخدر به همراه داشت، باید مجوز خود را به شما نشان دهد و در صورت نداشتن مجوز مربوطه یا نشان ندادن آن، مطابق قوانین وانتد بدهید و در صورت نیاز آن‌هارا Take کنید.                                         نگفتی که Sl بدم!!!!!!!!!!!! اصلا چیزی بهم نگفتی.

بعدشا

2.شما حق فریسک کسی که Sleep،AFK،وانتد دار و یا در خانه، Drug House، Mat Get & Mat Deliver و Gun Shop هست را ندارید.

سلام و درود !!

دوست عزیز دراگ مجوز داره؟ 😐

و اینکه ما حق sleep.Afk وانتد دار و غیره... frisk کنیم

یه سوال افسر گرامی @MstfaGhmri شمارو تو گان شاپ فریسک کرده؟!

بلکه وقتی تو گان شاپ بودید و به شما وانتد داده!🙂

منظور از این حرف اینه که شمارو قبلا در جایی مجاز فریسک کرده و بعد شما رفتید داخل گان شاپ!!

و بعدش به شما وانتد دراگ داده اگه مدرکی از اینکه افسر گرامی @MstfaGhmri اول داخل گان شاپ همراه شما بوده و بعد از خروج به شما وانتد داده بزارید یا رودربایستی ایجاد نشه 🙂

ویرایش شده توسط Aryan
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farzad83 گفته است :

بعدشا

اولا : دراگ مجوز نمیخاد!
دوما : داخل گان شاپ نبودی بیرونش بودی که فریسکت کردم! از شاتی که دادم هم معلومه! (اگه منو تو داخل گان شاپ بودیم مدرک بده)

ویرایش شده توسط MstfaGhmri
لینک به دیدگاه

@MwTiN

بررسی کنید

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

دوست عزیز بر اساس قوانین داشتن دراگ نیازی به درخواست برای /sl نمی خواهد . ( این موضوع قبلا از Manager سوال شده است . ) 

در مورد Gun Shop هم اگر دوباره بخوانید نوشته شده است در Gun Shop شما خارج از Gun Shop هستید .

شکایت شما رد شد . بسته شود .

با تشکر .

MwTiN#

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، MwTiN گفته است :

با سلام و احترام

دوست عزیز بر اساس قوانین داشتن دراگ نیازی به درخواست برای /sl نمی خواهد . ( این موضوع قبلا از Manager سوال شده است . ) 

در مورد Gun Shop هم اگر دوباره بخوانید نوشته شده است در Gun Shop شما خارج از Gun Shop هستید .

شکایت شما رد شد . بسته شود .

با تشکر .

MwTiN#

بسته شد .

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن