رفتن به مطلب

Leader

Poyaw

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Poyaw
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Edris و سایر که تا کنون برای من اتفاق نیوفتاده
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):29 هلپر

توضیحات شکایت: سلام خدمت تیم استف ایران ام تی ای 

بنده چند روز پیش میخواستم برم مکانیک ! اونم فقط برای تسلط بیشتر به قوانین و کد ها ! اولن ایشون اصلا پاسخگو نبود که از یکی از ممبر ها پرسیدم میگفت زنگ میزنه ! ولی من که شاهد چیزی نبودم بعد چند روز از خانوم نگار پرسیدم گفتن پر شده دیدم چند نفری کیک شدن شایدم استعفا دادن پست بنده 1 هفته ای میشه که میگذره ولی ممبر های جدیدی عضو شدن و ایشون اصلا پیگیر تست بنده نشدن !

اینم شکایت نیس من دنبال این نیستم که ایشون Av بگیره !

نیازی ندارم که حتما برم اون فکشن فقط جهت یادگیری بیشتر بوده ! اما اون پلیر بنده خدایی که تازه وارد سرور شده و مشتاقه بره تو فکشن چیه ؟ چون لیدر شدم باید برای حفظ غرور پاسخگو نباشم یا فقط اشنا و دوستانو بیارم ؟ یا هر چیزی .

بنده چند روز پیش شکایت اقای @am1rat0r دیدم و اتفاقا همین شخص پیگیری کردن که به ایشون اطلاع بدن که ایشون گفت دارم تست میگیرم از ایشونم میگیرم ! تازه الان که دارم پستمو میبینم 4 صفحه بعدش پست گذاشتن که خیلی از این اقا یا خانوما داخل فکشن رفتن ! لطفا فرق نذارید !

فقط هم ایشون نیستن بقیه لیدر ها هم همینطور که یکیشون دیموت شدن !

پلیر های محترم لطفا لیدر شدید برای پیشرفت سرور و کمک به تازه واردا تلاش کنید ! نه اینکه به دلایل شخصی یا هر چیزی کسیو داخل فکشن نیارید بازم میگم من با ایشون دشمنی ندارم فقط جهت اطلاع رسانی بوده  !

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...) :

• Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا رسیدگی شه 2 هفته شد !!

@TurBOo

@Keivan

لینک به دیدگاه

@EdRiS لطفا پاسخگو باشین 

لینک به دیدگاه

با سلام

همانطور که به شما توضیح دادم هر زمانی که فکشن عضو میخواهد در گیم (news) و فروم خبر میدم که پست بزارید و کسانی که بعده پست بنده پست میزارن پست آن ها تایید میشود.

@Poyaw @TurBOo

ویرایش شده توسط EdRiS
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، EdRiS گفته است :

با سلام

همانطور که به شما توضیح دادم هر زمانی که فکشن عضو میخواهد در گیم (news) و فروم خبر میدم که پست بزارید و کسانی که بعده پست بنده پست میزارن پست آن ها تایید میشود.

@Poyaw @TurBOo

اوکیه شکایت پس گرفته شود بازم میگم سر av و اینا نیست 

لینک به دیدگاه

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن