aliraaz

شکایت از parsa

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟parsa

اسم شما در بازی ؟aliraaz

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)من فکشنی نیستم تا خود کسی که شکایت میکنم یک مقدار تکون به خدشون بدن.

توضیح شما در باره این شکایت؟من میخوام بیام باهاشون صحبت بکنم که بیاین تست بگیرن که بیام تو فکشن مکانیک چند روزه میگذره ولی وقتی آنلاینه هی همش زنگ میزنی سه ساعت صبرمیکنی جواب نمیده تازه اگه ای اف کی هست چرا رنگ اسمش خاکستری نیست؟! من موندم این ربات کیک (ببخشید)موردیشوری فقط برای این پلیر های بیچاره که حالا یادشون میره برن داخل خونشون ای اف کی کنن و این روزا درس و کار دارن وقت نمیکنن اونوقت فقط ادمین ها و لیدر های عزیزی که قربونشون برم چقدر وظیفه شناسن باس کیک نشن؟! هی جوابم رو نمیده هرورقت هم که آنلاینه تازه میخواد تست بگیره میره منهم که اینجا(ببخشید)خر شدم براشون که بیام پاچه خوری کنم که سه ساعت براشون منتظر بمونم تا ایشون دوباره بیان و برای حفظ احترامشون چیزی نمیگم.

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟من مدرکی که دارم 50 نفر داخل بازی هستن که همیشه آنلاین هستن.تمام کسایی که با نظر من موافق هستن به این شکایت ها ادامه بدند.باشتکر.

ویرایش شده در توسط aliraaz
پسند شده توسط 6 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. شکایت شما رد میشود ، Supervisor parsa_Avenger با توجه به رنکش از سرور کیک نمی‌شه اگه کیک شه اختلال ایجاد می‌کنه تو کارش. و با توجه به اینکه وظایفش تو سرور سنگینه امکان داره یکم دیر پاسخگو باشد ، شما یکم صبر داشته باشید حتما رسیدگی میشود. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.