رفتن به مطلب

This is Dreadnought theme

Dreadnought is a modern, Creative, Super advanced theme comes with tons of features including responsive drop down navigation, Custom Google fonts, custom widgets, Custom forum category styles, Extra footer, Social links, News ticker, Six of awesome article templates and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.
Buy now
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample
LastTime

توضیحات و نکات در مورد اسپورت کردن ماشین

Recommended Posts

Tune.png

 

آموزش /tune  :

نکات و توضیحات اولیه:
در نظر داشته باشید که Tuning اصلی ترین کار مکانیک میباشد و تسلط بر آن برای ورود به فکشن اجباری است.
به طور کلی نمیتوان توضیحات دقیقی در مورد آن داد و این مواردی که توضیح داده میشود پیش نیاز ورود است و دانستن آنها برای یک مکانیک ماهر شدن کافی نیست.
یادگیری پنل Tuning و اجزای آن نیازمند تجربه است و دانستن آنها در حد تئوری کافی نیست زیرا میتوان گفت برای هر ماشین ، پنل Tuning و هم چنین قطعات با درجات مختلف تفاوت دارند
وقتی شخصی برای Sport کردن ماشین به شما مراجعه میکند، شما موظف هستید آنچه که آن شخص از شما میخواهد برای ماشین Set کنید. توجه داشته باشید برای کسب اطمینان میتوانید از Namayesh  و Test استفاده کنید و اگر توسط فرد مورد نظر تایید شد آنرا Set کنید.
همان طور که از اسم آنها مشخص است Test برای 5 دقیقه است ( در هر مکانی ) ولی Namayesh فقط برای Garage است.
پنل Tuning از 2 قسمت که اصطلاحا به آن پنل چپ و راست میگویند تشکیل شده است.
پنل سمت چپ حداقل این 4 مورد را دارد و به طور کلی همه ماشین ها این 4 مورد را دارند و بعضی از ماشین ها مواردی مثل Spoiler را اضافه تر دارند.
بالا سمت راست پنل [Reset] برای بازگشت پنل به حالت Default است ؛ برای مثال وقتی شما موتور Ultra را روی ماشین به صورت تستی می اندازید در صورتی که دوباره /tune بزنید، داشتن موتور به حالت Default اضافه میشود و اگر بخواهید قطعه دیگری را به صورت مجزا بندازید باید پنل را Reset کنید.
بعضی از قطعات اعداد یا مدل مشخص مشخصی دارند ( مثل Wheels (ring) ، Ghodrate Tormoz و... ) و شما باید از بین آنهایی که توسط سرور تعیین  شده انتخاب کنید به طوری که با کلیک بر روی آنها لیستی از قطعات باز میشود.
حالت دیگر قطعات به صورت عدد وارد شده میباشد ؛ به طوری که شما باید نوشته آنهارا پاک کنید و درجه مورد نظر ( محدودیت دارد ) را وارد کنید ( مثل Suspension ،   Drag و... )
بعد از انتخاب قطعات در پایین پنل قسمت Dastmozd ، قیمت دستمزد را وارد کنید. توجه داشته باشید که مبلغ وارد شده باید بین 1,000$-100,000$ باشد و در صورتی که قیمت دستمزد از آن بیشتر باشد بهتر است قطعات را به صورت جداگانه روی ماشین Set کنید.
در پایین ترین قسمت شما میتوانید مشخصات کلی مربوط به ماشین را مشاهده کنید.

نکات مهم در مورد Tuning  :
برای کسب تجربه در مورد Tuning از ماشین های فکشن مکانیک یا ماشین خودتان استفاده کنید. استفاده از Test برای ماشین های /jobs و ماشین های فکشن های متفرقه و مشابه آن ممنوع است مگر در شرایط خاص و با کسب اجازه از لیدر.
دستمزد دریافتی نباید به گونه ای باشد که نظم فکشن را از بین ببرد. ( اختلاف زیاد )
استفاده از Test برای غیراز مکانیک به صورت مکرر ممنوع است. فقط در صورتی میتوانید از Test برای "ماشین شخصی" آنها استفاده کنید که خودتان برای آزمایش در کنار آنها باشید. توجه داشته باشید که Test بی دلیل ممکن است منجر به گرفتن اخطار شود.
Differential مربوط به دیفرانسیل ماشین میباشد و منظور همان چرخ هایی است که ماشین را حرکت میدهد ( AWD همه چرخ ها ، RWD چرخ عقب ، FWD چرخ جلو ).
Hydraulics مربوط به کمک فنر و شاسی های ماشین است و برای بالا پایین بردن آن به جای بوق روی ماشین Set میشود. ( رقص ماشین )
موتور ها به ترتیب قدرت ( از کم به زیاد ) عبارتند از : Medium  ، Super و Ultra که هر کدام سرعت را به مقدار مشخصی افزایش میدهند.
برای قسمت Ertefa میتوانید عدد مشخصی را وارد کنید. برای مثال به ماشین عدد 0.01- دهید و ماشین را  کف خواب کنید. ( در نظر داشته باشید اگر ماشین در حالت Default ارتفاع کمی داشته باشد ( مثل Voodoo ) ممکن است باعث برخورد سپر ماشین با کف زمین باشد ؛ لذا Test قبل از آن توصیه میشود ) و برای ارتفاع دادن عدد 0.1-   وارد کنید


Drag برای افزایش سرعت به صورت محدود است. برای مثال اگر در قسمت Speed Meter ماشین شما حداکثر 160KM/H را نشان میدهد ولی در عمل 120KM/H میباشد و سریعتر نمیرود شما میتوانید با وارد کردن عدد 1 به جای آن سرعت را تا حدودی افزایش دهید.
Suspension مربوط به نرم بودن کمک فنر ها و شاسی ماشین ( سیستم تعلیق ) است و درجه آن از 0 شروع میشود. به طوری که اگر کمک فنر های ماشین تا حد زیادی نرم باشد ممکن است با کوچکترین انحراف فرمان باعث از دست رفتن کنترل ماشین شود.
Traction مربوط به قسمت کشش و انقباض تایر ها میباشد. به طور کلی برای کاهش و افزایش میزان سر خوردن ماشین استفاده میشود و درجه آن نیز از 0 شروع میشود.
( توجه داشته باشید که درجه Suspension و   Traction و تاثیر آن بر روی هر ماشینی متفاوت است و نیاز به استفاده از Test قبل از Set کردن را دارد )

قیمت دستمزد ها :

تغییر رنگ ماشین و چراغ ها به عهده صاحب خودرو میباشد

پنل سمت چپ ( هر کدام به صورت جداگانه ) :
20,000$
پنل سمت راست:
Engine Medium:
50,000$
Engine Super:
75,000$
Engine Ultra:
100,000$
Differential :
AWD = 50,000$
FWD , RWD = 30,000$
ارتفاع:
38,000$
 Drag:
50,000$
ترمز :
+10 = 25,000$
+15 = 35,000
+20 = 41,000
میزان چرخش فرمان:
30,000-40,000$
تغییر وزن خودرو :
30,000$

 

  • reaction_title_3 1
  • Haha 1
  • Confused 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×