رفتن به مطلب

ozviat

The Winner

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:HuGo
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Sina7238
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):civilian 14
توضیحات شکایت:این اقا call/ دادم میگم avengers جای خالی داره؟ میگه اگر داشته باشه تورو نمیارم میگم چرا؟ میگه چون باهات حل نمیکنم!!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uplod.ir/whjbcslw76nx/mta-screen_2018-12-25_21-16-32.png.htm

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لیدر محترم لطفا توضیحات خود را در یک پست مطرح کنید...
@sina7238

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت ادمین مربوطه تاپیک...

بنده قبل از این ماجرا با پلیر Hugo بحث و دعوا شد که تلفن رو قطع کردم لحظاتی بعد برای دریافت اسکرین شات و گرفتن مدرک با من تماس گرفتندو گفتند عضو نمیگیری ؟ منم گفتم باهات حال نمیکنم...

اگرچه کنترل گرفتن ممبر و کیک کردنشان دست لیدر است...

2. شما میتونستید /FORUM درخواست خودتونو بزارید و با توجه به پر بودن مافیا 

باز هم درخواست شما رد میشد چراکه تسلط بر قوانین و تیر اندازی شما بسیار پایین بوده...

باز هم میگم بطور قانونی شما باید پست میزاشتید و accept/reject شود داخل بازی اگر من چیزی هم بگم شما در هر صورت باید پست ممبری بزارید تا بنده چک کنم نه اینکه با کسی که دعواتون شده 2مین بعد زنگ بزنید برای دریافت ممبریه avengers family... 

با تشکر 7238

لینک به دیدگاه

با سلام شما میگی که فحش و دعوا کرده درسته که دروغ میگید ولی حداقل بگم که شما از کجا سطح تیراندازی من رو میدونید؟! پرسیدید از شخصی؟ از خودم پرسیدی یادم نیست؟ شما از کی پرسیدی که میگی سطح گانریت پایینه؟ فوقش تو Pb رد میشدم و موقعی من به شما call/ دادم که میدونستم جای خالی برای 1 ممبر داری و اگر چه چرا روز های دیگه پست نمیزاشتم؟!

ویرایش شده توسط The Winner
لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما پلیر محترم
فرم شکایت شما رد شد. ( دفاعیه لیدر مورد تایید قرار گرفت و شما باید در انجمن پست مگذاشتید. )
تاپیک
بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن