رفتن به مطلب

Event RAPX1990

MwTiN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: MwTiN
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: RAPX1990
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لیدر پلیس فدرال  - لول 29  
توضیحات شکایت: با سلام 

ایشون اونت LCS به سبک PUBG گذاشتن و در آخر 2 نفر مانده بودند که من و @ZooM که ایشون پلیر Carlo را برنده اعلام کردند در صورتی که من کیل نشده بودم 

و Carlo به ایشون اعلام کردند که MwTiN زندست ولی اهمیت ندادند .

http://uupload.ir/files/xb9j_mta-screen_2019-07-13_18-04-22.png

http://uupload.ir/files/n2bz_mta-screen_2019-07-13_18-04-54.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده از شما معذرت میخوام و برای جبران این کارم ۱۰k به حساب شما واریز کردم  ولی خوب دیگه مپ دسته من  نیست  کردید من هرجارو که گشتم شما رو پیدا نکردم لطفا نیاین اینجا شکایت بزارید report رو واسه همین کار گذاشتند 

با تشکر RAPX❤

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، RAPX گفته است :

بنده از شما معذرت میخوام و برای جبران این کارم ۱۰k به حساب شما واریز کردم  ولی خوب دیگه مپ دسته من  نیست  کردید من هرجارو که گشتم شما رو پیدا نکردم لطفا نیاین اینجا شکایت بزارید report رو واسه همین کار گذاشتند 

با تشکر RAPX❤

اگر که راضی نیستید به بنده اطلاع بدید

پ.ن 20k ارزش این همه جنگو دعوارو نداره . بنده پنجمین ایونت یا ششمین ایونتیه که گذاشتم و هنوز تازه کارم  و طول میکشه که مثله ادمینا بتونم کنترل کنم . جذابیه ایونت به همینه که یه روز وینر میشی و یه روزه دیگه اولین نفری هستید که کیل میشید یا شاید باگ بخورید

به هر حال بنده از‌شما معذرت میخوام

شاید یه سری بیان بگن اوگانیزر نوبه هر کسی هم که الان ایونت میزاره و همه چیزو تحطه کنترل داره اولش نووب بوده . مادر زادی که اورگازر نبوده . حالا دیگه هر جور که ادمینا میدونن یا Av میدن یا ادمین جیل یا حتی بن

بنده دفاعیه خودم رو گفتم 

با احترامRAPX❤

ویرایش شده توسط RAPX
غلط املای
لینک به دیدگاه

ایشان به مدت 1هفته از گذاشتن ایونت محروم شدند

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن