4 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟parsa_avenger

اسم شما در بازی ؟Alireza_Sl

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) دارک سینتس لیدر لول 24

توضیح شما در باره این شکایت؟

1. ایشون بدون اینکه بنده کار اشتباهی انجا بدهم منو جیل کرده
  2. ایشون بدون در نظر گرفتن زمان وار منو 250 دقیقه جیل کرده با توجه به اینکه من لیدر مافیا هستم و مدیریت وار به گردن منه
  3. با اینکه من به ایشون گفتتم اون کارایی که گفتمن و انجام ندادمبازهم منو جیل کردن

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟if8_mta-screen_2017-10-04_17-13-59.png

لطفا رسیدگی شود تا جلوی این اشتباهات مهم گرفته شود!!

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام..
SubLeader PD به من گفتن که شما داری باگ میزنی و موقع درگیری میشینی تو ماشین تا ماشین بترکه و دوباره Respawn بشی! من هم Spec شدم و به طور کامل نگاه کردم.. چند بار این کار رو کردید و من به شما تذکر دادم.. حتی TP کردم و گفتم این کار Non-RP محسوب میشه... ولی شما یک بار دیگر در ماشینی که آتش گرفته نشستید تا Respawn بشید... هم چنین موقع DB از Drug استفاده میکردید در حالی که با پلیس درگیر بودید و فکر نمیکردم ی لیدر این کار رو انجام بده و از خودتون پرسیدم که گفتید بله و گفتید نمیدونستید !!!!!
نزدیک وار نبوده ! ساعت 5 بوده ! ( دلیل نمیشه شما هر کار خلاف قوانینی انجام بدی و فقط به دلیل اینکه نزدیک وار هست هیچگونه Jail ی نباشه ! چون وار ساعت 8 عه ! شما باید حواست باشه که نزدیکه وار هست نباید این کار هارو انجام بدی! نه من)
معلومه که بعد از Admin Jail شما میگین که این کار رو نکردید!
شما گفتید که Rouzbeh گفته نزدیکه وار Admin Jail نکن... هیچ حرفی نزدید که بخواین بی گناهی خودتون رو ثابت کنید! فقط میخواستید نزدیک وار Jail نرید!

http://s6.uplod.ir/i/00899/saiyfxzr346b.png
http://s6.uplod.ir/i/00899/nl384nior6ix.png

باز هم اسکرین هست از صحبتاتون.. اگه لازم هست بگین اونارو هم بدم...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

شما امدین وسط حرفو کات کردن چرا چت کامل اسکرین نگرفتین

بنده در چت فقط گقتم دراگ زدم نگفتم موقع که db کردم دراگ زدم و این هم جرم نیست برای همین گفتم نمیدونستم من موقع یی که ایشون رو کیلل کردم drug زدم

شما اومدین ساعت 5 منو 4 ساعت جیل کردین که این اشتباه شما بوده

شما برای  حرفی که میزنین مدرک ندارین و تحمت دارین میزنین شما فقط از وسط چت اسکرین گرفتین که منو مجرم نشون بدین

لطفا از حرفی که میزنین اسکرین بدین با تشکر

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

@Alireza.Sl
مدارک شما برای این شکایت کافی نبود و شما هیچ اسکرین یا فیلمی مبنی بر این که
شما جرمی که ادمین مطرح کرد را مرتکب نشدید و در اسکرین ادمین هم قبول کرد که 
جرم را انجام داده و نمی دانستید

شکایت رد شد  

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.