king.Mahdi

شکایت از بی توجهی و بیخیالی ادمین ها

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Rouzbeh- GodFather-LastTime-Nima_TnT_-Parsa_Avenger

اسم شما در بازی ؟ King_Mahdi

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Mafia Rank 3

توضیح شما در باره این شکایت؟ وضعیت سرور به صورت کاملاً آشکاری خراب شده!اونم به خاطراینه که سرور 5 ادمین مختلف داره و هیچ کدوم حاضر نیستند در سرور حضور داشته باشند و برای اینکه جواب سلامتو بدن باید 5 تومن کارت به کارت کنی به حسابشون!
همون طور که خودتون میدونید و دیدید ما بیش از یک ماهه که 2 تا از تورفامون رو با باگ و تقلب گرفتن و ادمین ناظرم تایید کرده و پس از اینکه 20 بار تو پیوی ادمین های مختلف پاسکاری شدیم هیچ واکنشی صورت نگرفت!در آخر ما به هر نحوی بوده اومدیم تورفی که با باگ ازمون گرفتن رو پس گرفتیم که یهو ادمین که حتی تو سرور 1 ساعت هم حضور نداره تصمیم میگیره تورفای مارو به عنوان نذری امام حسین (ع) بین همه مافیا ها پخش کنه!!
شما حتی نکردید که یه صحبتی با ما داشته باشید  و برای خودتون 3 تا تورف الکی دادید رفت! لیدرمونم که میاد حرف بزنه میزنید Mute میکنید و Seen نمیکنید و وعده و دروغ های همیشگی که فیکس میشه رو میدید و میرید!
ما به عنوان بخشی از اندک پلیرهای فعال این سرور از این وضعیت به شدت ناراضی هستیم و قطعاً اگر به اعتراض ما واکنشی نشان داده نشود سرور رو ترک خواهیم کرد!!!!

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ 
http://forum.iranmta.ir/index.php?/topic/396-باگ-های-بی-پایان-سیستم-وار-و-تقلب-مافیا-yakuza/

http://forum.iranmta.ir/index.php?/topic/424-شکایت-از-ali-sa/#comment-2912

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

((((- بنام حق-))))

_مطالبی هست باید بگم    ببخشید اگه دخالت کردم

1_دوست عزیز هیچ پارتی بازی نیست تو سرور بلکه به درستی TURF ست شده منظورتون turf lv وسط رو میگید که yakuza گرفت بعد شما گررفتیدش که ما به شما Attack دادیم و بردیم 

ولی به خاطر زرنگ بازی باگی که شما زدید ما 2نفر بودیم شما 5 نفری اومدید و قطعا باگی که لیدرتون زده turf به ممبر زیاد میده و در نهایت شد

Winner turf:Fury ولی برای شما ست شد!

که ادمین عزیز دادنش به ما   ((( تمامیه این ها با مدرک هستند)))

-----------------------------------------------------------------------------

2_turf دومی هم که پایینش هست Turf تا سا عت 7:20 دقیقه که میزدیمتون ما با اختلاف 20 اسکور از شما جلو بودیم که زرنگی کردید باز 5 نفره اومدید و فکردید جنگ جهانیه

کار با سیاست لیدرت ندارم  مافیا Avengers ممبراش میفرستاد مارو تو HQ بزنن نرسیم به وار اونم با زرنگی بردید

ولی ادمین عزیز برای ما ست کردند

--------------------------------------------------------------------------

3_سیاست لیدر شمارو ترامپ داشت به ایران حمله میکرد من از ممبرش شکایت کردم بجای دادن FW که فیلم کاملو واضح هستش دفاع میکنن میگن من مجرمم و بده کار میشم

من امروز بعضی ها فکر میکنند پارتی بازیه !

برادرم رو ازش تست گرفتم با av3\2 قبول شدن ولی ندیدم سای پستش قبول شه لیدر بهم اخطار جدی داد 

ادم نباید حریص باشه!!!!!!!!!!!

به حقش قانع باشه برادر من شما هم اشو میخوای هم جاش  

_____

ادمینا نمیتونن شبانه روز تو سرور انلاین باشن که کی چ مشکلی داره شاید درس شاید کار داشته باشن مهم تر از بازی

یکم روشن فکر باش

با تشکر:امضاع

محمد

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، TGmohamad گفته است :

((((- بنام حق-))))

_مطالبی هست باید بگم    ببخشید اگه دخالت کردم

1_دوست عزیز هیچ پارتی بازی نیست تو سرور بلکه به درستی TURF ست شده منظورتون turf lv وسط رو میگید که yakuza گرفت بعد شما گررفتیدش که ما به شما Attack دادیم و بردیم 

ولی به خاطر زرنگ بازی باگی که شما زدید ما 2نفر بودیم شما 5 نفری اومدید و قطعا باگی که لیدرتون زده turf به ممبر زیاد میده و در نهایت شد

Winner turf:Fury ولی برای شما ست شد!

که ادمین عزیز دادنش به ما   ((( تمامیه این ها با مدرک هستند)))

-----------------------------------------------------------------------------

2_turf دومی هم که پایینش هست Turf تا سا عت 7:20 دقیقه که میزدیمتون ما با اختلاف 20 اسکور از شما جلو بودیم که زرنگی کردید باز 5 نفره اومدید و فکردید جنگ جهانیه

کار با سیاست لیدرت ندارم  مافیا Avengers ممبراش میفرستاد مارو تو HQ بزنن نرسیم به وار اونم با زرنگی بردید

ولی ادمین عزیز برای ما ست کردند

--------------------------------------------------------------------------

3_سیاست لیدر شمارو ترامپ داشت به ایران حمله میکرد من از ممبرش شکایت کردم بجای دادن FW که فیلم کاملو واضح هستش دفاع میکنن میگن من مجرمم و بده کار میشم

من امروز بعضی ها فکر میکنند پارتی بازیه !

برادرم رو ازش تست گرفتم با av3\2 قبول شدن ولی ندیدم سای پستش قبول شه لیدر بهم اخطار جدی داد 

ادم نباید حریص باشه!!!!!!!!!!!

به حقش قانع باشه برادر من شما هم اشو میخوای هم جاش  

_____

ادمینا نمیتونن شبانه روز تو سرور انلاین باشن که کی چ مشکلی داره شاید درس شاید کار داشته باشن مهم تر از بازی

یکم روشن فکر باش

با تشکر:امضاع

محمد

@TGmohamad دوست عزیز تا حالا شده کسی پستی بفرسته اسم شمارو هم توش نیاره و شما اظهار نظر نکنید و یکی بیاد بهتون بگه لالید؟؟
طبیعتاً معلومه  اگه شما تو پست بقیه خودتو نندازی وسط و هزیون نگی کسی بهت نمیگه شما خدای نکرده لال تشریف دارید...
در ضمن دفعه آخرتون باشه توی انجمن/سرور پشت سر بنده مزخرف میگید!
در ضمن تمامی اسکرین ها موجود است که شما و برادرتون به بنده SMS دادید و التماس میکردید که شمارو به FMS راه بدم... حالا ما شدیم دقل کار و زرنگ ؟(نتیجه اخلاقی:حرف دهنتونو مزه کنید و بدونید نتایج حرفتون چی میشه)

لینک به ارسال

پسرگل شاید عینک نداری خدایی نکرده کور باشی

یا خنگ و نفهم که نمیفهمی پست ایشون به مافیا ما ربط داشته باشه

تو دفعه تعیین نمیکنی خیلی شاهی برو مشقتو بنویس چوب نخوری

برو جلو ممبرتو بگیر که تو بیش از دهتا شکایت من حرف زده

کسیم کاریش نداره منم مثل ممبرت حرف زدم

حالا ببند 

لینک به ارسال

اینجا مثل خونتون نیست که با این الفاظ صحبت میکنید!انجمن یک مکان رسمی است که نیاز دارد با شعور و ادب و نزاکت توش حرف زده بشه!پس لطفاً اینجارو مثل خونه خودتون فرض نکنید!
دوماً خنگ و نفهم کسی هست که میاد تو پستی که از ادمین ها شکایت شده خودشو میندازه وسط! اگه مافیای شما هست چرا فشار میخوری شما؟
پست مربوط به ادمین هاست و از مافیای شما شکایتی نشده که فشار میخورید و میاید اینجا شروع به فحاشی و بی احترامی میکنید!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

شکایت رد شد
لطفا برای شکایت خود عنوان مناسب انتخاب کنید و در 
متن شکایت خوب کاملا مودبانه فقط به گزارش موارد تخلف همراه با مدرک شامل عکس و فیلم باشد 
نه الفاظ کوچه بازاری و عامیانه 
در ضمن هر کدام از مدیران سرور در ضمینه مختلف بنا به وظیفه خود انجام وظیفه میکنند و در این مورد
شما نباید تمامی مدیران را مخاطب قرار بدهید

@TGmohamad
لطفا در قسمت شکایات فروم که احتیاج به پاسخ مدیران هست از دخالت خوداری فرمایید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.