رفتن به مطلب

Sina7238 war

LeoGalante

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: LeoGalante
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Sina7238
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 26 Rank1 Avg
توضیحات شکایت: این آقا به دلیل لگ یک بار من رو رسپاون داد تو وار ( با اینکه فیلم دارم از اینکه لگ نیسم ) بعدش من نرفتم تورف و بیرون تورف داشتم وار رو فقط نگاه میکردم که رسپاون داد! به چه دلیلی رسپاون شدم وقتی حتی وارد تورف نشدم؟؟؟
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

این مدرک ریسپاون برای وقتی که حتی داخل نرفتم :

http://s8.picofile.com/file/8365704034/gta_sa_2019_07_04_21_12_44_416.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید

1شما به دلیل لگ بیش از حد ریسپاون شدید 

و تمامی مدرک به دلایل امنیتی برای منیجر محترم

ارسال می شود 

2اینکه زمانی که به شما گفته میشه تورف نیاین نباید بیاید حتی دور آن گشت و گذار کنید

شما باید در hq خود بمانید

چراکه ممکن است اختلالی در وار صورت گیرد

که همین اتفاق هم افتاد و تیم مقابل شمارو زدن.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام...
اجازه بدهید ابتدا قسمت دوم را بررسی کنیم... شما داخل Turf نبودید و به گفته خودتان داشتید وار را نگاه می‌کردید... اگر شخصی از تیم مقابل در اون منطقه حضور داشت، قطعا وجود شما مؤثر بود... ( اگر شما یک تیر هم نزنید،حداقل آن شخص ممکن است تمرکز خود را از دست بدهد و حتی من بعید می‌دونم که شما وقتی آنجا باشید بدون اینکه کاری انجام دهید از درگیری خارج شوید! ) منظور از اینکه وارد Turf نشوید این نیست که تا یک متری Turf منتظر بمانید!!
در رابطه با Lag بودن شما، ادمین چند مدرک با پینگ 100 ~ 130 شما ارسال کردند که به لیدر تذکر هم داده بودند چند بار... اگر به شما اینطور گفته شده بود، نباید این کار را انجام میدادید بهتر بود با Fix کردن ( خاموش کردن Wifi، چک کردن آپدیت‌های خودکار سیستم و... ) این مشکل را حل کنید... داخل فیلم خودتان هم چیزی از Ping شما مشخص نبوده! تمامی این حساسیت‌ها فقط در جهت بهبود شرایط وار بوده است...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن