رفتن به مطلب

Event

TeakwanDo

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_TeakwanDo_
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:Sina7238
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 14 |rank1 NR
توضیحات شکایت:مگر میشه ادمینی که event را accept میکند winer ان هم باشد .

من در اول event دیدم که sina 7238 با یکی از ماشین های helper  رفت و نمی دونستم که قراره winer بشه برای همین ss نگرفتم چون ایشون ناظر event بودند
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/dm0q_1.png

http://uupload.ir/files/70va_2.png

http://uupload.ir/files/kyuh_3.png

http://uupload.ir/files/dcjh_4.png

ویرایش شده توسط TeakwanDo
  • Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید...

بنده همون اول ایونت برای کمک به اورگانیزر 

ماشین هارو چیدیم و بعد از اتمام کار بنده هم شرکت کردم...

اگر بنده حالت انجام وظیفه بودم حق نداشتم شرکت کنم .. 

مشکلی هم ندارد ادمینی که ایونت را اکسپت میکند تو ایونت هم شرکت کند.

با احترام Sina7238

لینک به دیدگاه

ببخشید توی پست دخالت میکنم فقط جهت یاد آوری خواستم بگم.

ادمینی که Off Duty باشه میتونه توی Event شرکت کنه ولی حق Accept کردن Event رو نداره. توی SS ها مشخصه که ادمین Sina7238 در وضعیت Off Duty هستن ولی Event رو اکسپت کردند و ادمین ناظر Event نیز هستند و همینطور توی Event هم شرکت کردند.

مشکل اینجاس اگه ادمین Off Duty باشه چطوری میتونه Event رو اکسپت کنه و اگه On Duty باشه چطور میتونه توی Event شرکت کننده باشه.

طبق SS ها و حرفای ادمین HoseinKhan ایشون Event رو اکسپت نکردند و توی Event هم شرکت هم نداشتند. و تنها ادمین های Online جناب Sina7238 و HoseinKhan هستند.

پس با توجه به شواهد و مدارک و قوانین جناب ادمین Sina7238 دچار اشتباه شده اند.

درضمن خارج از این بحث هم اگر ادمین بخواهد از هرگونه دستورات ادمینی استفاده مانند Kick / mute / admin jail / ban و... باید در وضعیت On Duty باشد ولی در اسکرین شات سوم اگر دقت کنید ادمین Sina7238 یک پلیر رو یک ساعت Mute کرده به دلیل فحاشی ولی در وضعیت Off Duty میباشد که این هم در نوع خود خطا میباشد.

بازم شرمنده که دخالت کردم فقط جهت یاد آوری ذکر کردم

با احترام. موفق باشید. یا حق

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DarkNesSs گفته است :

ببخشید توی پست دخالت میکنم فقط جهت یاد آوری خواستم بگم.

ادمینی که Off Duty باشه میتونه توی Event شرکت کنه ولی حق Accept کردن Event رو نداره. توی SS ها مشخصه که ادمین Sina7238 در وضعیت Off Duty هستن ولی Event رو اکسپت کردند و ادمین ناظر Event نیز هستند و همینطور توی Event هم شرکت کردند.

مشکل اینجاس اگه ادمین Off Duty باشه چطوری میتونه Event رو اکسپت کنه و اگه On Duty باشه چطور میتونه توی Event شرکت کننده باشه.

طبق SS ها و حرفای ادمین HoseinKhan ایشون Event رو اکسپت نکردند و توی Event هم شرکت هم نداشتند. و تنها ادمین های Online جناب Sina7238 و HoseinKhan هستند.

پس با توجه به شواهد و مدارک و قوانین جناب ادمین Sina7238 دچار اشتباه شده اند.

درضمن خارج از این بحث هم اگر ادمین بخواهد از هرگونه دستورات ادمینی استفاده مانند Kick / mute / admin jail / ban و... باید در وضعیت On Duty باشد ولی در اسکرین شات سوم اگر دقت کنید ادمین Sina7238 یک پلیر رو یک ساعت Mute کرده به دلیل فحاشی ولی در وضعیت Off Duty میباشد که این هم در نوع خود خطا میباشد.

بازم شرمنده که دخالت کردم فقط جهت یاد آوری ذکر کردم

با احترام. موفق باشید. یا حق

جناب DarknesSs حرف های شما کاملا صحیح است بنده هم منظورم همین بود 

با تشکر که وقت گزاشتید

لینک به دیدگاه

سلام...
مدارکی از طرف ادمین به دست من رسیده که در مقصد ( منظور محل تعیین شده برای Winner شدن Race ) با همان ماشین Event حضور داشتند... ( پس امکان طی کردن مسیر با ماشین Helper
وجود ندارد )
در بعضی
شرایط و مواردی خاص، امکان اینکه ادمین Event را Accept کند و در آن شرکت کند هم وجود دارد...
جدا از موارد ذکر شده داخل این شکایت، بعضی از نکات و
وظایف ادمینی را رعایت نکردند که مشکل اصلی این‌ها بوده است و به دلیل این موارد ( که داخل شکایت کسی اشاره‌ای نکرده است ) با ایشان برخورد خواهد شد...
( البته موارد ذکر شده داخل این شکایت هم تا حدودی
صحیح و در نتیجه شکایت مؤثر بوده است )

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن