رفتن به مطلب

FBI

Ali2000

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:ali2000
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:pereeger(Hamid85)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):رنک 2 fbi

توضیحات شکایت:با سلام خدمت لیدر بنده و ادمین تاپیک من تاریخ 26/5/2019 (طبق تاریخ بازی) به فکشن اینوایت شدم و یک هفته بعد (6/6/2019) fw الکی اونم بدون سند و مدرک ساب لیدر قبلی (SoinerWolf ) دادن (که الکی هم بود چون تایمش گذشته نمیشه کاری کرد وگرنه پیگیر این موضوع هم می بودم ) و الان 9 میتینگی هست که من در این فکشن هستم و حظور دارم (گزارش کار لیدر ها برسی شود متوجه میشوید ) و حالا سر این موضوع استعفا های و لیدر های جدید (Hushi - Hamid85 -pereeger)  بنده 5 هفته شده که 1fw بی مورد دارم  طی کار انجام شده لیدر (pereeger) fw بنده بعد از 5 هفته پاک شد (کیک و اینوایت) و الان 9 میتینگ هست که من در این فکشن هستم با 1 fw بی مورد و الکی یه حساب کتاب کلی بکنیم (9میتینگ اومدم -2 میتینگ بابت fw الکی = 7هفته میتینگ امده شده) من چرا هنوز باید رنک 2 باشم ؟ بقیه دیر تر میان زود تر رنک اپ میشن بعد چرا من باید هنوز رنک 2 باشم ؟؟

درخواست رسیدگی دارم

@Parsa_AvengeR

پ . ن : مگه لیدر ها جا به جا میشن من باید تاوان بدم ؟
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): چک کردن پنل لیدر متوجه میشید

(در رابطه با fw الکی اگر لازم باشه لینک fw الکی (SoinerWolf ) را ارائه خواهم داد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامی دوباره

با این که تایمش گذشته اما برای روشن شدن این fw الکی که باعث این مورد شده

در این شکایت هیچ گونه مدرکی نبود که من دراگ تیک نکردم و فیلمی که گزاشتم دراگ تیک کرده بودم

اما ایشون با این حرفا fw  به بنده داد درخواست رسیدگی درباره این موضوع (چون تایمش گذشته)

اما در باره رنک اپ درخواست رسیدگی دارم @Parsa_AvengeR

لینک به دیدگاه

رسیدگی میشه @Keivan   @Parsa_AvengeR

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

لیدر محترم @peerage9 برسی و دلیل رنک اپ نشدن ممبر را توضیح دهید .

لینک به دیدگاه

لیدر محترم @peerage9 برسی نمیشه ؟؟؟

ادمین های محترم @Ciavash   @HoseinKhan  @Parsa_AvengeR لطفا شکایت بنده را برسی نمایید با تشکر

لینک به دیدگاه

Haji Toham In Man Shodi Vali Ba Farq In Ke Taha Besyar Leader Goli Bod Va Mano Rank Up Kard Alanam Migam Leader Just @TahaKhan

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت منیجر محترم‌ @Parsa_AvengeR

در ابتدا بگم بنده دیگر ساب لیدر اف بی ای نیستم و ساب پیدی هستم!

و بنده این تصمیم به تنهایی نگرفتم و با لیدرمون (‌ Hushi ) که فردی با سابقه هست مشورت کردم!

در رابطه با فکشن وارن گرفتنتون ( به قول خودنوم الکی!‌ ) از شما شکایت شد مبنی بر اینکه شما شخصی را فریسک کردید و دراگشو نگرفتید بعد رفتید دوباره وانتد دادید!!

شما در دفاعیه خود  حرف شاکی رو تایید کردید که اینو دو بار اینو گفتید :

من مسعول گرفتن (take )مواد مخدر شما (drugs)  نیستم  لطفا قوانین رو مطالعه کنید

خب شما داری میگی من دارگتو تیک نکردم و فکشن وارن به درستی بوده .

به شما پیشنهاد میشود قوانین را  مطالعه کنید .

ویرایش شده توسط SoinerWolf
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، SoinerWolf گفته است :

باسلام خدمت منیجر محترم‌ @Parsa_AvengeR

در ابتدا بگم بنده دیگر ساب لیدر اف بی ای نیستم و ساب پیدی هستم!

و بنده این تصمیم به تنهایی نگرفتم و با لیدرمون (‌ Hushi ) که فردی با سابقه هست مشورت کردم!

در رابطه با فکشن وارن گرفتنتون ( به قول خودنوم الکی!‌ ) از شما شکایت شد مبنی بر اینکه شما شخصی را فریسک کردید و دراگشو نگرفتید بعد رفتید دوباره وانتد دادید!!

شما در دفاعیه خود  حرف شاکی رو تایید کردید که اینو دو بار اینو گفتید :

من مسعول گرفتن (take )مواد مخدر شما (drugs)  نیستم  لطفا قوانین رو مطالعه کنید

خب شما داری میگی من دارگتو تیک نکردم و فکشن وارن به درستی بوده .

به شما پیشنهاد میشود قوانین را  مطالعه کنید .

عزیز من من مدرک دادم که ایشون رو فریسک کردم دراگ داشت وانتد دادم و تیک کردم

و برای این که ایشون متوجه بشن قوانین که برای دپارتمنت بود را برای ایشون باز گو کردم شما بدون مدرک fw دادید

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۱۴ در 17:03، Ali2000 گفته است :

نام شما در بازی:ali2000
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:pereeger(Hamid85)
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):رنک 2 fbi

توضیحات شکایت:با سلام خدمت لیدر بنده و ادمین تاپیک من تاریخ 26/5/2019 (طبق تاریخ بازی) به فکشن اینوایت شدم و یک هفته بعد (6/6/2019) fw الکی اونم بدون سند و مدرک ساب لیدر قبلی (SoinerWolf ) دادن (که الکی هم بود چون تایمش گذشته نمیشه کاری کرد وگرنه پیگیر این موضوع هم می بودم ) و الان 9 میتینگی هست که من در این فکشن هستم و حظور دارم (گزارش کار لیدر ها برسی شود متوجه میشوید ) و حالا سر این موضوع استعفا های و لیدر های جدید (Hushi - Hamid85 -pereeger)  بنده 5 هفته شده که 1fw بی مورد دارم  طی کار انجام شده لیدر (pereeger) fw بنده بعد از 5 هفته پاک شد (کیک و اینوایت) و الان 9 میتینگ هست که من در این فکشن هستم با 1 fw بی مورد و الکی یه حساب کتاب کلی بکنیم (9میتینگ اومدم -2 میتینگ بابت fw الکی = 7هفته میتینگ امده شده) من چرا هنوز باید رنک 2 باشم ؟ بقیه دیر تر میان زود تر رنک اپ میشن بعد چرا من باید هنوز رنک 2 باشم ؟؟

درخواست رسیدگی دارم

@Parsa_AvengeR

پ . ن : مگه لیدر ها جا به جا میشن من باید تاوان بدم ؟
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): چک کردن پنل لیدر متوجه میشید

(در رابطه با fw الکی اگر لازم باشه لینک fw الکی (SoinerWolf ) را ارائه خواهم داد

من حرف ایشون رو تایید میکنم چون همسایه من هستند خونشون بودم واقعا دیدم که هنوز fw داره خیلی وقته داره کسی هم پا نمیکنه

• Like 1
لینک به دیدگاه

استعفا دادم راحت شی

بدشم من ندیدم تو میتینگ بیای یا بری کلن ۱ میتینگ گذازشتم اومدی از کوجا بدونم قبلی ارو بودی یا نبودی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peerage9 گفته است :

استعفا دادم راحت شی

بدشم من ندیدم تو میتینگ بیای یا بری کلن ۱ میتینگ گذازشتم اومدی از کوجا بدونم قبلی ارو بودی یا نبودی

من با شما مشکلی ندارم داداش فقط زورم میاد که 5هفته یه fw باشه رنک اپ هم نشم

بعد شما میتونید گزارش کار لیدرهای قبلی رو بخونید ببینید حقیر در اس اس ها هستم

ویرایش شده توسط Ali2000
لینک به دیدگاه

لیدر استعفا دادند . بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن