رفتن به مطلب
marcos

کیک بی دلیل wilson از مافیا fms

پست های پیشنهاد شده

نام شما در بازی: marcos
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Wilson
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): لول 19 فکشن ندارم
توضیحات شکایت: من و آقای محمد و میلاد بی دلیل کیک شدیم از مافیا دلیل منفی زدن ولی ما منفی نزدیم آقای Leogalante بود حالا هیچ پولی هم به ما نداده 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):chqw_%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9_wilson.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز و ارجمند.

صرفا به اطلاع شما میرسانم شما به علت به هم زدن نظم وار ایجاد ناهماهنگی در وار , و همچنین منفی کردن مافیا از عمد کیک شدید!

شخصی که شما میگید ( Leo Galante ) در تمامی وار به عنوان کاور دهنده با بنده بوده و بنده همچین خطایی از ایشون ندیدم! حتی به بنده در LC و همچنین SMS از سوی Leader مافیای مقابل ( @sina7238 ) و همچنین پلیری که درحال تماشای وار بوده ( @SuLTaN ) دریافت کردم که در Family Chat سوال کردم و گردن دیگری انداختید

حالا بریم سراغ منفی شدن : ما به این دلیل منفی شدیم که شما و دوستانتون (( Mohamad , Milad )) از عمد همدیگر و حتی خود من را در HQ برای تعداد دفعات زیادی Kill دادید که باعث شد نتیجه وار -256 بشه! در کل تاریخ نه تنها IRM بلکه در تاریخ MTA همچین اتفاقی رخ نداده مگر از عمد...

ضمنا بگم زمانی که شما مارو Kill کردید خود جناب آقای @miJaX شاهد این موضوع بوده و متاسفانه در این ساعت ادمین برای رسیدگی در دسترس نبوده!

درضمن شما نباید پولی دریافت میکردید چون از تاریخ عضویت شما یک هفته نگذشته و بنده هم هنوز حقوقی دریافت نکرده ام...

از Manager محترم سرور @Parsa_AvengeR درخواست رسیدگی به این شکایت مضحک و دروغین را دارم.

باتشکر 

WilSoN#

لینک به ارسال

شما مدرک از منفی زدن ما در وار بده شما که انقدر خوبی و میدونی ما منفی زدیم اصلا مدرک داری ؟!

یاد بگیرید با مدرک فقت حرف بزنید

لینک به ارسال

اولا بعد از این پیام هرچی خودتونو اذیت کنید جواب مورد نظرتون رو برای Demote من دریافت نمیکنید...

دوما باید به صراحت بهتون بگم بنده 24 سالمه 😉

@Parsa_AvengeR , @SkyWalker ممنون میشم رسیدگی کنید تا مجبور نشدم بهش جواب مطلوب رو بدم :)

لینک به ارسال

باتوجه به بررسی‌های انجام شده و اعتماد نسبی ما به تیم استف سرور و در مقابل عدم اعتماد به این 2 نفر که شما ذکر کردید (باتوجه کارهای انجام شده) و تربیت خانوادگی سطح بالای @Mohamad مواردی که نیاز بود مشخص شود، مشخص شد! به شما توصیه می‌کنم با طرفداری از این افراد اعتبار خود را در سرور زیر سوال نبرید... البته تمامی پلیرهای سرور برای ما محترم هستند ولی هرکسی ارزش خودش رو خودش تعیین میکنه...

موفق باشید...
پلیر محترم @marcos لطفا برای بررسی بیشتر داخل بازی ویا تلگرام به بنده پیام بدهید... باتشکر
بسته شد...

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن