رفتن به مطلب

لیدر فکشن مکانیک

venom_p

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: venom_potion
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Negar
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 8
توضیحات شکایت: بنده یه فرمان و ترمز میخواستم رو ماشین بندازم .موقع تست اوکی بود ولی وقتی اکسپت کردم چیز دیگه ای انداخته بود.فکر کنم تو ضعیف ترین حالتش گذاشت والا 350-360 k پول کمی نیست. طلب خسارت دارم یا اینکه بیاد رایگان برام درستش بکنه.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): ماشینمه داخل سرور میتونید مشاهده کنید.

• Like 6
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام 

مکانیک ها موقع ست کردن دستورات دریافتی از طرف پلیر آن را برای فرد خاطی تست میکنند !

یعنی چی ؟ یعنی اگر شما به بنده میگویی من ترمز میخوام , من ترمز را برای شما تست میکنم زمانی که شما به بنده بگویید که خوبه و همینو میخواین من نیز ست میکنم !

دقیقا مانند اینجا من برای شما ترمز و فرمون به صورت تست انداختم و شما گفتید که اوکی است !

بنده نیز همان را برای شما ست کردم : 215k + 140k = 355k 

سرور به صورت RPG است و بنده نمی تونم به صورت غیر معمول برای شما تیون کنم که ماشین شما 3دور بچرخه 

هیچ اشتباهی صورت نگرفته است و همان چیزی را که میخواستید ست شده 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

اینو بگم ترمز و فرمون باگه اگه برا بعضی ماشین ها مثله audi ghbili تست بندازی ست کنی اصلا باگ میشه و مثله تست نمیش 

@Rouzbeh

لینک به دیدگاه

الان دقیقا هیچ فرقی با قبلش نکرده دوما من اصلا به شما نگفتم که تیون کنید به darkness گفتم که میبینم اصلا ایشون کیک شدن  حالا قانونتونو نمیدونم ولی وقتی نمیتونید درست انجام بدید بزارید کس دیگه که بهتر میتونه انجام بده حالا باگ یا هر چی ......

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Negar گفته است :

با سلام و احترام 

مکانیک ها موقع ست کردن دستورات دریافتی از طرف پلیر آن را برای فرد خاطی تست میکنند !

یعنی چی ؟ یعنی اگر شما به بنده میگویی من ترمز میخوام , من ترمز را برای شما تست میکنم زمانی که شما به بنده بگویید که خوبه و همینو میخواین من نیز ست میکنم !

دقیقا مانند اینجا من برای شما ترمز و فرمون به صورت تست انداختم و شما گفتید که اوکی است !

بنده نیز همان را برای شما ست کردم : 215k + 140k = 355k 

سرور به صورت RPG است و بنده نمی تونم به صورت غیر معمول برای شما تیون کنم که ماشین شما 3دور بچرخه 

هیچ اشتباهی صورت نگرفته است و همان چیزی را که میخواستید ست شده 

با تشکر 

با احترام لطفا مدارک لازمه از تایید ایشان از Tunning شما برای ماشین پلیر ارسال شود .

ویرایش شده توسط Ciavash
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۴/۱۳ در 12:14، Ciavash گفته است :

با احترام لطفا مدارک لازمه از تایید ایشان از Tunning شما برای ماشین پلیر ارسال شود .

با سلام و احترام 

بنده به دلیل اینکه لیدر فکشن هستم و نیازی به Ss برای گزارش کارم ندارم متاسفانه Ss نگرفتم از تایید ایشون بابت تیون 

و در جواب فرد شکایت کننده باید بگم که آقای Darknesss رنک 2 فکشن بودند ( فقط اجازه ی تیون پنل سمت چپ را داشتند ) و نمیتوانستند برای شما ترمز و فرمون بندازن 

و در آن زمان ساب لیدر بنده نیز نبودند پس خودم برایشان تیون کردم 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

شما باید برای جلوگیری از تمامی این مشکلات از تمامی Tunning های خود اسکیرین تهیه کنید ، و همین دلیل شما Av دریافت کردید .

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن