رفتن به مطلب

This is Dreadnought theme

Dreadnought is a modern, Creative, Super advanced theme comes with tons of features including responsive drop down navigation, Custom Google fonts, custom widgets, Custom forum category styles, Extra footer, Social links, News ticker, Six of awesome article templates and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.
Buy now
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample

Recommended Posts

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟bigbear

اسم شما در بازی ؟Alireza_Sl

توضیح شما در باره این شکایت؟

• ایشون برای گرفتن من که وانتد 1 بودم اومدن به من 1 av  دادن ما بالای یک جایی رفتم دیدم نیومدن خودمو پرت کردم پایین ایشون بخاطر اینکه منو کیل بدن بدون خواندن

قوانین و بدمن در نظر گرفتن ایکه بین هر av باید 5 ثانیه فاصله باشه در عرض 2 ثانیه به من 2 av دادن . این (1)

• جالب اینجاس که ایشون وانتد هاروهم بلد نیستن رفتن به من رانر بدن وانتد 3 دادن. این(2)
  • ایشون باز هم بدون اینکه بدونن رانر حق تسلیم شدن نداره من ایشون رو کیل دادم به من وانتد رانر دادن. این (3)

لطفا با پلیر خاطی برخورد جدی شئد که در ارست کردن بک پلیر 3 اشتباه را هم زمان انجام ندهد

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟rstx_mta-screen_2017-09-28_17-51-33.png

b4ou_mta-screen_2017-09-28_17-51-48.png

• reaction_title_1 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.
حرف اول تون که اشتباه و فکر کنم منظورتون از av همون اخطاار که معنیش میشود Warn . بعد بر اثاث گفته شخص فاصله تایمی بین وارن ها درست بوده که شما حتی چت هم داشتین بین حرف ها بعد هم گزارش شده که شما برای فرار از دست پلیس خودکشی کردین.
درباره گزینه دوم که به علت بلد نبود صحیح وانتد دادن او جریمه می شود و به او اخطاز خواهم داد.
در باره گزینه سوم دوباره وانتد Runner ندادن و وانتد Kill Cop دادن که انچه از عکس دوم معلومه شما کار غیر مجاز هم انجام دادین (DB هنگام راننده بودن)که این عمل باگ است و این کار شما Abuse Bug به حساب می آید.

لینک به ارسال

سلام..
لیدر محترم @Enraged از این پس بنویسید که ممبر FW، AV یا... گرفته است... در ضمن با نگاهی سطحی، ممبر شما تعداد وانتد  Kill Cop و Runner را اشتباه داده است همچنین 2بار وانتدی داده است که حق تسلیم را گرفته است!! لطفا خودتان بررسی کنید ! ما به نظر شما احترام میگذاریم و حتما این موارد را جدی پیگیری کنید نه با اخطاری ساده! ... چون این موارد خیلی ساده هستند و برای اعضای دپارتمنت انجام این موارد درست نیست...
موفق باشید

بسته شد!

• reaction_title_1 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.