رفتن به مطلب

شکایت از Sina7238

Marym

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: (_Maryam_)
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Sina7238
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 10,1,Avengers
توضیحات شکایت: ایشون توی وار در حالی که پینگ من اوکی بود برای حمایت از رفقای خودشون تو مافیای Azeroth  دوبار بنده رو به دلیل مسخره پینگ که اصلا هم مشکلی نداشت Respawn دادن و باعث شد که من -10 امتیاز بخاطر ReSpawn های نابجای این ادمین محتمل بشم!از اونجایی که هیچکس هیچوقت جواب لیدر مارو نمیده و همیشه توی وار ها افراد مافیای ما زیر ذره بین هستند،بنده به ایشون یه اس ام اس دادم که حاوی یه کلمه نامناسب بود!!بعد وار این ادمین به من تلپورت کردند و گفتند این دفعه رو چیزی نمیگم و حواست باشه و... و به اخطار لفظی قناعت کردند!ولی 20 دقیقه بعد درست موقع وار برای ایجاد تنش و حواس پرتی ممبر های مافیای ما منو 5 روز از سرور به دلیل توهین به ادمین محروم کردن!این که ممبر های مافیای رفقای ایشون با وجود اینکه محرومیت های 4 وارشون با یه پست رفع شده بود و از تمام توانشون تو وار با ما استفاده کردند ولی بازم باختن بی تاثیر نبود =))   از لیدر @VitoScaletta هم درخواست دارم تا زیر این پست بیان بگن که این ادمین تو کل مدت وار اصلا حواسش به پینگ و باگ دیواری زدن ممبرهای رفقاشون نبود و فقط روی مافیای ما زوم بودن تا بتونن کمکی کنن به دوستاشون تا بلکه ما وارو ببازیم!شایان ذکر هست که ایشون با Respawn هاشون از اعضای مافیای ما 15 امتیاز کسر کردند ولی بازم دوستاشون نتونستن وارو برنده بشن 🤣🤣

ادمین سرور باید ثبات داشته باشه و وقتی که به یه نفر تذکر شفاهی داده 20 دقیقه بعدش بی مقدمه بن کردن کاملاً بی معنی هست!
این یعنی ایشون برای وقتی که من گذاشتم تا تذکرات ایشون رو گوش بدم ارزشی قائل نیستن و این کارشون توهین به من بود!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/vj9_mta-screen_2019-07-02_20-32-42.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تحمت بیجا نزن آقا پسر
ادمین اگه با ما رفیق بود
@Beny رو 120min ajail نمیداد یا منو
واری که با دوتا New Player اومدیم با اختلاف کم باختیم
ولی وار 2 با انواع باگ + Db هم وینر نشدید :)

در رابطه با توهین و افطراهاتون به مافیای ما @Parsa_AvengeR رسیدگی شه

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Marym گفته است :

نام شما در بازی: (_Maryam_)
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Sina7238
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 10,1,Avengers
توضیحات شکایت: ایشون توی وار در حالی که پینگ من اوکی بود برای حمایت از رفقای خودشون تو مافیای Azeroth  دوبار بنده رو به دلیل مسخره پینگ که اصلا هم مشکلی نداشت Respawn دادن و باعث شد که من -10 امتیاز بخاطر ReSpawn های نابجای این ادمین محتمل بشم!از اونجایی که هیچکس هیچوقت جواب لیدر مارو نمیده و همیشه توی وار ها افراد مافیای ما زیر ذره بین هستند،بنده به ایشون یه اس ام اس دادم که حاوی یه کلمه نامناسب بود!!بعد وار این ادمین به من تلپورت کردند و گفتند این دفعه رو چیزی نمیگم و حواست باشه و... و به اخطار لفظی قناعت کردند!ولی 20 دقیقه بعد درست موقع وار برای ایجاد تنش و حواس پرتی ممبر های مافیای ما منو 5 روز از سرور به دلیل توهین به ادمین محروم کردن!این که ممبر های مافیای رفقای ایشون با وجود اینکه محرومیت های 4 وارشون با یه پست رفع شده بود و از تمام توانشون تو وار با ما استفاده کردند ولی بازم باختن بی تاثیر نبود =))   از لیدر @VitoScaletta هم درخواست دارم تا زیر این پست بیان بگن که این ادمین تو کل مدت وار اصلا حواسش به پینگ و باگ دیواری زدن ممبرهای رفقاشون نبود و فقط روی مافیای ما زوم بودن تا بتونن کمکی کنن به دوستاشون تا بلکه ما وارو ببازیم!شایان ذکر هست که ایشون با Respawn هاشون از اعضای مافیای ما 15 امتیاز کسر کردند ولی بازم دوستاشون نتونستن وارو برنده بشن 🤣🤣

ادمین سرور باید ثبات داشته باشه و وقتی که به یه نفر تذکر شفاهی داده 20 دقیقه بعدش بی مقدمه بن کردن کاملاً بی معنی هست!
این یعنی ایشون برای وقتی که من گذاشتم تا تذکرات ایشون رو گوش بدم ارزشی قائل نیستن و این کارشون توهین به من بود!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://uupload.ir/files/vj9_mta-screen_2019-07-02_20-32-42.png

با سلام چون شما میگی رفقاش !!! 
ولی بدون دوسته عزیز   جورییی میگید که رفقاش.... 
دوست عزیز اگه ادمین عزیز @sina7238 همین کاری میکردن وار قبل مارو respawn نمیداد به دلیل پینگ !!! حتی منو 2بار respawn داد من که سینا و من جای داداش هستیم لطفا از چیزی خبر ندارید الکی شایعه درست نکنید !!

تهمت به ادمین هم بن داره ... امید وارم خوب فمیده باشید چی گفتم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، WandereR گفته است :

با سلام چون شما میگی رفقاش !!! 
ولی بدون دوسته عزیز   جورییی میگید که رفقاش.... 
دوست عزیز اگه ادمین عزیز @sina7238 همین کاری میکردن وار قبل مارو respawn نمیداد به دلیل پینگ !!! حتی منو 2بار respawn داد من که سینا و من جای داداش هستیم لطفا از چیزی خبر ندارید الکی شایعه درست نکنید !!

تهمت به ادمین هم بن داره ... امید وارم خوب فمیده باشید چی گفتم

اولن که این پست هیچ ربطی به شما نداره و درخواست برخورد با این فرد به دلیل دخالت بیجا رو دارم
دوماً لیدر ما نابینا نبود و داشت تو LC میدید که فقط ممبرهای ما Av بابت لگ بودن و باگ دیواری(چیزی که فاندر سرور فیکس کرده 😃 )دریافت میکردن!

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین مربوطه تاپیک @Keivan

1. بنده  شمارو Respawn دادم زمانی بود که با لگ و نوسانات نت باعث بانی کشتن چند نفر با لگ بودنتون شدید..

2. فیلم بصورت کاملا واضح مشخصه که کاراکتر شما طی رفتن چند قدم به جلوتر تلپورت میشدید.. در صورت نیاز به دلیل نکات امنیتی فیلم 30 دقیقه ای از وار و لگ بودن شما برای ادمین محترم @Keivan فرستاده می شود.

3.من به شما گفتم تکرار نشه کارتون و ملاحظه حال خودتون رو کردم و چیزی نگفتم... زمانی که بنده گفتم تکرار نشه شما گفتی Bashe Bye 

همون لحظه دارم با شما صحبت میکتم و توضیح میدم بهتون که با موتور رفتید.. و بنده هم شمارو بعد از گذشت چند دقیقه تاخیر (بخاطر توهین در sms توسط carlo داشتم متن رو چک میکردم و همچنین فحاشی Theunivrse)  شمارو بن کردم..

تمامی مدارک در لینک های پایین شرح وضیعت شده اند

http://s8.picofile.com/file/8365458000/Capture.PNG

http://s9.picofile.com/file/8365458018/Enjoy_Demote_.PNG

http://s8.picofile.com/file/8365458034/Tahdid_Carlo.PNG

لینک به دیدگاه

این که شما کل 30 دقیقه وار رو فقط رو ما اسپک بودید و لگ بودن ها و کارهای اعضای مافیای رفقاتون رو چشم پوشی میکردین و بچه های مارو ری اسپاون میدادین تا -5 امتیاز بشه و رفقاتون تو وار برنده بشن شده مسئله امنیتی؟
اگه قراره از خودتون دفاع کنید باید مدرکتون هم بزارید!بعدشم اسکرین رو مشاهده کنید!ایشون حرفاشون تموم شده بود و لحنشون جوری نبود که حرفاشون ادامه داره!منم گفتم باشه به تذکراتتون گوش میدم و به دلیل عجله ای که داشتم خداحافظی کردم رفتم!شما براتون یه ادمین پی ام بود که بگید واسا کارم تموم نشده!این بهونتون رو اصلا نمیتونم قبول کنم!!

بعدشم بین فاصله bashe bye تا بن شدن من 20 دقیقه وقت هست!شما 20 دقیقه داشتی اس ام اس کارلو رو چک میکردی؟یا که چون رفقاتون بهتون فشار آوردن که برای وار دوم نیاز به کمک دارن نزدیک وار بنده رو با وجود اینکه اخطار شفاهی دادین بن کردین؟؟
مثه اینه تو یه مسابقه فوتبال داور به یه بازیکن بخاطر خطایی که کرده کارت زرد بده،بعد 10 دقیقه کسی که روش خطا انجام شده مصدوم شه داور بیاد به اون بازیکنی که 10 دقیقه پیش خطا کرده بود کارت قرمز بده 😃
شما وقتی یبار با من برخورد کردی هیچ دلیل قانع کننده ای نداره چند دقیقه بعدش وقتی که هیچی بینمون نگذشته با بنده برخورد شدید تر بکنید!اسکرین های بقیه رو هم نمیدونم چیجوری به من ربط دادید!الان بحث شکایت بنده این هست که شما یه بار با بنده برخورد لفظی کرده بودید و نباید منو 5 روز از سرور سریال بن میکردین!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

بنده یبار به طور کامل توضیحات لازمه رو داده بودم که معلوم نیست کی و به چه دلیلی پستم رو پاک کرد!ولی تا وقتی که حرف هست کوه آتشفشانو نمیشه با برف بست!!!!!

شما تو پست دفاع از خودت اگه قراره از خودت دفاع کنی باید مدرک ارائه بدی نه که بگی چون امنیتیه نمیدم!
بعدشم کاملاً از اسکرین های خودتونم واضحه که کاملاً روی اعضای مافیای ما (Avengers) زوم بودید و ارتباط این موضوع با درگیری ها و دشمنی های مافیای ما با مافیای سابق شما رو به عهده منیجر @Keivan میزارم!
به هر حال شما کاری که دوست داشتید رو پیش بردین و با اینکه تو وار اول با وجود ری اسپاون کردن های شما ( منفی 5 امتیاز = حذف امتیاز کشتن 5 نفر در وار) بازم ما برنده شدیم!توی وار دوم بخاطر اینکه شما بنده رو در حالی که نباید بن میکردین،بن کردین و بقیه اعضای مافیا رو مدام ری اسپاون میدادین موفق شدین تا کاری کنید وار به نفع مافیای سابقتون یا بهتر بگم مافیای بکس کبیر(بکسی که شما لیدرشی) تموم بشه!

شکایت بنده هم سر اینکه چرا ری اسپاون کردین نیست چون دوستان حسابی از خجالتتون در اومدن!شکایت بنده سر بن بی موردی بود که توسط شما برای بنده اعمال شده!
شما میگی که داشتی با من حرف میزدی من وسط کار گذاشتم رفتم پس نتیجه گرفتید منو بن کنید!!طبق این اسکرین کاملاً مشخه که حرفای شما تموم شده بود و بنده به دلیل عجله ای که داشتم در جواب تذکرات شما گفتم باشه و خداحافظی کردم!تازشم اگه حرفی مونده بود شما به سادگی با یه ادمین پی ام میتونستید از بنده درخواست کنید تا برگردم و ادامه صحبتاتون رو گوش بدم!
پس موضوع اصلی شکایت این هست که چرا وقتی شما به بنده تذکر شفاهی دادین و من به صحبتاتون گوش دادم باید 20 دقیقه بعدش از سرور 5 روز سریال بن بشم؟؟؟؟؟
چند بار مگه سر یک موضوع با یه پلیر برخورد میشه؟
در ضمن هیچ ارتباط منطقی بین دو اسکرین آخری که شما فرستادی و موضوع شکایت دیده نمیشه!اسم بنده تو سرور (_Maryam_) هست نه Carlo و... !

ویرایش شده توسط Marym
لینک به دیدگاه

سلام...
با توجه به قوانین سرور، کار شما اشتباه بوده و بن شدن شما مشکلی نداشته و مدت خیلی زیادی هم از توهین شما نگذشته است... دلیل این تاخیر هم موارد مختلفی می‌تواند باشد ( شاید در اینجا صدق نکند ولی به هر حال... )... ( از نظر من ) برای مثال چک کردن مدارک، جهت اطمینان قبل از بن، تمرکز روی کار فعلی ( نظارت وار ) و ...
در آخر باز هم تکرار می‌کنم که کار شما اشتباه بوده و نباید توهین می‌کردید... اگر هم توهینی انجام دادید نتایج آن‌را می‌دانید... پس توقع چیزی غیر از بن را نباید داشته باشید...
ادمین‌های سرور نمی‌توانند پستی را از انجمن پاک کنند...
در رابطه با این موضوع که دقت روی شما بوده هم موضوع کمی تفاوت دارد! اگر شما کار اشتباهی نکرده باشید و ایشان برخورد کنند حرف شما درست است! اما اینکه شما کار اشتباه انجام دادید ( بهونه و دلیل کافی برای ادمین ) و با شما برخورد شده و نتیجه برخورد به نفع تیم مقابل بوده است هیچ ارتباطی با این موضوع ندارد! درست مانند مثال خودتان... در فوتبال، گاهی اوقات با اخراج بازیکن یک تیم، شرایط به طور کامل عوض و به نفع تیم مقابل می‌شود! اگر شما اشتباه نمی‌کردید این مشکل هم پیش نمی‌آمد... پس به جای سرزنش دیگران، خودتان را سرزنش کنید که چرا با این توهین و اشتباهاتی که کردید باعث شدید که در نهایت شرایط برای تیم شما بدتر شود...
این موضوع هم که گفتید در ابتدا به تذکر کفایت کردند ولی بعد بن شدید، درست است! بهتر است حرف ادمین‌ها تغییر نکند ولی شما به جای عذرخواهی و حل مشکل، اوضاع را بدتر کردید! بنده به اندازه کافی تجربه دارم و از این Bashe Bye ها و معنی اصلی آن‌ها زیاد شنیده‌ام... بهتر است منطقی به این موضوع فکر کنید
در ضمن... نیازی هم به اسپم برای رسیدگی نیست! این UP UP نوشتن‌ها هیچ تاثیری ندارد... تمامی شکایات در حال بررسی هستند...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن