رفتن به مطلب

شکایت از Mr.HoSsEiN

fawareh

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Fawareh
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید
Mr.HoSsEiN
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl 14 Civilian
توضیحات شکایت: با سلام. بنده شکایتی از یک اعضای فکشن ایشون انجام داده بودم و از وی بخاطر "بد حرف زدن" "تعقیب کردن پلیرها بدون دلیل" "G کردن در ماشین برای مزاحمت" و.... شکایت کرده بودم. 

من از این لیدر محترم به 2 دلیل شکایت دارم. 

1: ایشون پلیر مذکور در شکایت من (در بخش  مدارک شکایت) رو در فکشن استخدام کرده بودند در صورتی که پلیر مذکور به آزار و اذیت سایرین می پردازد. ایشون می گویند که امور داخلی دپارتمان به بنده مربوط نیست. درست هم هست. به من ربطی نداره ایشون کی رو  استخدام می کنه ولی وقتی عضو فکشن ایشون مزاحم من میشه به من مربوط میشه. این پلیر قبلا همونطور که بخش مدارک ذکر شده تا همین چند هفته پیش عضو یک دپارتمان نظامی بود و در روزی که میدونست آخر کارشه به خیلیا وانتد الکی داده بود ( 6 وانتد دی ام در جیل !!) و حتی ادمین فکشن سابقشون گفتند ایشون در لیست سیاه دپارتمان قرار داره. حالا بنده از ایشون می پرسم چطور امثال من پلیر میتونیم مطمئن باشیم ایشون اگه فردا نخواست فکشن عوض کنه قبل از رفتنش به همه دوباره وانتد الکی نمیده؟ پس نه تنها به من بلکه به همه پلیرهایی که در بازی هستند ارتباط داره. ایشون طرز فکرشون درباره پلیرها رو در شکایتی که من کرده بودم بیان کردند . خودتون میتونید مشاهده کنید.

2: مورد دوم به رد شدن شکایتم مربوط میشه. بنده بخاطر مواردی که در خط اول ذکر کردم از ایشون شکایت کردم. حالا بگذریم که پلیس مذکور بی دلیل میخواستن من در بازداشتگاه نباشم و اصلا خوب کردن که الکی G می کردن . خوب کردن که sl دادم بازم مزاحمت ایجاد می کردند. دیگه چرا ما رو تعقیب می کردند؟ واقعا باید شکایت من رد میشد؟ یعنی تعقیب شهروندان عادی جرم نیست؟

خلاصه کلام: ایشون قبلا کاری کرد و مجازات نشد چون میدونست از فکشن خارج میشه و کسی کاری نمی کنه. حداقل انتظار ما این بود که ایشون دیگه بخاطر بی جنبه بودن چنین مقام هایی نگیره !

لطفا به مدارک توجه کنید و تصمیمی بگیرید که به صلاح پلیرها باشه. با تشکر از وقت شما

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک شکایت بنده از ایشون به دلایل ذکر شده که توسط لیدر مذکور رد شد.

لینک شکایتی که قبلا از ایشون به دلیل وانتد بی مورد کرده بودم ولی ایشون دیگه از فکشن خارج شده بودند ! (میدونستن کسی باهاشون برخورد نمی کنه)

لینک شکایت یکی از پلیرها در همان روز بخاطر 3 وانتد الکی که ایشون داده بود و ذکر شدن اینکه ایشون در لیست سیاه دپارتمان هست.

لینک شکایتی دیگر در همان روز به دلیل وانتد الکی و کیل دادن پلیس مذکور

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

بنده فقط یک مورد را لازم به توضیح میدونم  ....

که آن هم مبحث لیست سیاه است 

اولا که لیست سیاه اینطور نیست که یک CMD داشته باشه و لیدر با زدن اون CMD و ID فرد مورد نظر مثلا یک نفر رو در لیست سیاه قرار بده و اون شخص دیگ اینوایت نشه .

دوما : ما هیچ قانون مکتوب و منصوبی در این باره نداریم . چه در قوانین جدیدی که برای دیپارتمنت و تیم استف نوشته شده و چه در قوانینی قدیمی که در فروم قبلی بود ما هیچ موضوعی مبنی بر  ( لیست سیاه یا لیست مسدود ) نداشتیم .

سوما : طبق قوانین اگر یک نفر  از یک رنک تیم استف فرض میگیریم لیدری دیموت بشه یک مدت مشخص نمیتونه لیدری بگیره یعنی حتی در مورد رنک لیدری که بسیار مهم و حساس ما چیزی به اسم لیست سیاه که همیشگی باشه نداریم و بنظر من اصلا منطقی و عادلانه نیست یک پلیر حالا بنا به هر دلیلی دیگه هیچ وقت نتونه به فکشن ها دیپارتمنت بیاد . ( شاید شما بگی خب طرف میاد دیپارتمنت و مثلا وانتد الکی میده تکلیف ما پلیر ها چیه ؟  خب اولا هر بار که این پلیر Abuse کنه از رنکش مجازات میشه و با 60fp کیک میشه و شما میتونید با هماهنگی با ادمین یا لیدر مربوطه وانتد خود را پاک کنید و حتی از جیل ازاد شید

چهارما : اصلا فرض میگیریم که این لیست سیاه واقعا وجود داره خب  در اینجا باید خدمت شما عرض کنم که هیچ کس به من نگفت که پلیر مذکور داخل لیست سیاه هست . حالا شما میگی تو فروم لیدر ان جی اینطور نوشته ؟؟ خب من وظیفه ندارم تمام شکایت ها فروم که مربوط به فکشن های دیگست را چک کنم و من مسیولیتی در قبال شکایت فکشن ها دیگه ندارم 

خب بنظر من بقیه موارد این شکایت و شکایتی که بنده رد کردم کاملا واضح است و نیازی به توضیح اضافی بنده نیست اما اگر ادمین مربوطه بفرمایند بنده توضیحات و دلایل کافی  دارم که ان شالله ارایه میدم 

و در اخر لازم به ذکر است که بگم افسر مربوطه بدلیل توهینی که به شما کرد مجازات شد و اخطار لفظی (Av) دریافت کرد 

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما.

در لیاقت شما هیچ شکی وجود نداره و همونطور که می بینید بنده در شکایتم از شما با احترام نام بردم.

بنده در بند دوم شکایت ذکر کردم که شما از اینکه ایشون  ما رو تعقیب می کرد ساده گذشتید و انتظار داشتم بخاطر اون قضیه بهش اخطار داده بشه چه بسا اگه ایشون در فروم بی احترامی نمی کرد حتی بهش تذکر هم داده نمی شد.

با این حال از اونجا که شما منطقی و با احترام صحبت کردین بنده هم دیگه شکایتی ندارم.

لطفا بسته شود  . ببخشید که وقت ادمین های سرور گرفته شد.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان
فرم شکایت شما رد شد. ( لیدر هیچگونه تخلفی مرتکب نشده و تمام حرکات ایشون در چهار چوب قانون بوده است. )
کاربرگرامی @fawareh به علت شکایت بی مورد
اخطار فروم دریافت کردید.
تاپیک
بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن