رفتن به مطلب

PD

Multi-7717

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_sarajoon_
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:stark
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):ندارم 22 
توضیحات شکایت:با سلام قانون PDنوشته شده است speedc برای رنک 2 میباشد  به ساعت دقت کافی بشه 

لیدر محترم وفتی با پارتی پلیر میاری از این مشکلات زیاده 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

mta_screen_2018_12_17_13_25_18.png

Screenshot_628_.png

Screenshot_627_.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اولا انتظار میره با این پلیر مشکل ساز برخورد جدی بشه 

ثانیا بارها توهین به لیدر پی دی کرده و در این پیامش هم تهمت پارتی بازی زده و قطعا باید پاسخگو باشه

ثالثا بنده در دیسکورد و تی اس ایران ام تی ای در حال صحبت و اموزش دیدن توسط لیدر محترم بودم و برای تست و عبور ماشین کاپ Hosseineve از جلوی من از /speedc استفاده کردم ، صرفا جهت تست این سی ام دی و اموزش.

ضمنا در هیچ جای قوانین گفته نشده که رنک یک نمیتونه از این سی ام دی استفاده کنه فقط برای جریمه و قوانین مربوط بهش باید رنک دو اقدام کنه

پس عملا من تخلفی انجام ندادم فقط در صورتی که جریمه میکردم میشد تخلف 

حتی اگر این تخلف بود باید از طرف سیستم ارور میومد و نمیذاشت speedc بزنم

گذر از تمامی این موارد بنده در حال آموزش و تست بودم و لیدر محترم کاملا در جریان بودن

خواهشمندست بابت بی احترامی های مکرر این شخص به لیدر پی دی و اعضای دپارتمان برخورد های مقتضی صورت گیرد.

• Like 2
لینک به دیدگاه

@peerage9

رسیدگی شود

لینک به دیدگاه

@mamad0011  

اقای @starkk به شما Ticket نداده اند و فقط  داشتند با هماهنگی بنده (در تیم اسپیک ) به تست Speedc می پرداختند  .

هروقت به شما Ticket دادن میتونید شکایت کنید ..... 

پس به همین دلیل شکایت شما رد شد .

و 2 مورد که دیگر نباید تکرار کنید

1_توهین به بنده که به عنوان Leader PD در این سرور حضور دارم و از ادمین محترم تقاضای اخطار Forum به شما را دارم . @DarcyElioT و @SkyWalker

2_ بی دلیل شکایت نکنید .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mamad0011 گفته است :

چ ربطی داره کسی ک  میخواد تست کنه میره lvیا جایی ن 4 راه در صورت رسیدگی نشدن لیدر باید ادمین محترمه رسیدگی کند  به ما چه ک هماهنگی شما بوده ایشون میتونستن برن lvو اونجا تستو بزنن حتما باید بیان 4 راه و در امور سرعت غیر مجاز [شوتی ها] دخالت کند ؟ این چ وعضیه یه ..... اوردن کردن لیدر کی از تو تست گرفته اخه 

به علت توهین به لیدر پی دی تقاضا بن از فروم رو دارم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، mamad0011 گفته است :

چ ربطی داره کسی ک  میخواد تست کنه میره lvیا جایی ن 4 راه در صورت رسیدگی نشدن لیدر باید ادمین محترمه رسیدگی کند  به ما چه ک هماهنگی شما بوده ایشون میتونستن برن lvو اونجا تستو بزنن حتما باید بیان 4 راه و در امور سرعت غیر مجاز [شوتی ها] دخالت کند ؟ این چ وعضیه یه ..... اوردن کردن لیدر کی از تو تست گرفته اخه 

در صورت دادن Ticket شکایت شما درست بود لطفا الکی شکایت نکنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، peerage9 گفته است :

@mamad0011  

اقای @starkk به شما Ticket نداده اند و فقط  داشتند با هماهنگی بنده (در تیم اسپیک ) به تست Speedc می پرداختند  .

هروقت به شما Ticket دادن میتونید شکایت کنید ..... 

پس به همین دلیل شکایت شما رد شد .

و 2 مورد که دیگر نباید تکرار کنید

1_توهین به بنده که به عنوان Leader PD در این سرور حضور دارم و از ادمین محترم تقاضای اخطار Forum به شما را دارم . @DarcyElioT و @SkyWalker

2_ بی دلیل شکایت نکنید .

بسته شد

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان
کاربرگرامی @HoSsein به علت دخالت در پست نامربوط به شما اخطار فروم دریافت خواهید کرد.
قابل توجه تمامی کاربران در این تاپیک استفاده از الفاظ رکیک باعث برخورد جدی با شما میشود قبل از تایپ کمی تفکر نیاز است.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن