رفتن به مطلب

پیگیری نکردن Parsa_Avengers

Bobinose

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Bobinose
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:Parsa_Avengers
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 13 Medic
توضیحات شکایت:سلام و خسته نباشد. من 2 روز پیش توسط یه فردی هک شدم و کل دارا ندارم رو از دست دادم پارسا اونجرز به من گفت رسیدگی مشه اما الان 2 روز گذشته و پیگیری نشده! من صبح همان روز 2000 گولد خریدم و باهاش یه ماشین Audi maserati خریدم اما بعد از هک شدن اکانتم از دستش دادم از پارسا اونجرز درخواست برگشت ماشین کردم اما گفت رسیدگی میشه که نشده!! لطفا پیگیری کنید

• Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم سحام ایران ام تی ای رو خریدم بعد هک شدم به من ندادن 😐

( داستان های باورنکردنی .....) 

😐

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

امنیت اکانت
تیم مدیریتی و برنامه نویسان IranMTA همواره در تلاش هستند تا سروری ایمن را برای شما کاربران گرامی فراهم کنند، لذا هک و دزدی از اکانت کاربران تقریبا غیرممکن بوده و در صورت ایجاد هرگونه مشکل از این قبیل، مجموعه هیچ مسئولیتی از این بابت ندارد.
*شما موظف به حفظ اطلاعات شخصی اکانت ( رمز عبور، ایمیل، سریال و... ) خود هستید.
*به اشتراک گذاشتن اکانت، Multi Account و موارد مشابه به هر دلیلی مجاز نیست و امکان تعلیق طولانی مدت اکانت‌ها وجود دارد.

چند نکته در رابطه با انتخاب رمز عبور
*رمز عبور شما نباید شامل اعداد متوالی و ساده باشد.
*انتخاب رمز عبور مشترک در سرورهای متعدد می‌تواند مشکل‌ساز باشد.
*انتخاب شماره موبایل، اسم و رمز عبور یکسان با Gateها مناسب نیست.
*در صورتی که برای ورود به سرور، فقط از یک سیستم استفاده می‌کنید؛ از دستور /seriallock داخل سرور استفاده کنید. ( توضیحات مربوطه بعد از وارد کردن این دستور برای شما به نمایش در می‌آید )

سلام... بر اساس قوانین عمومی سرور، من نمیتوانم کاری برای شما انجام بدم... اکانت شما Serial Lock بوده و گفتید که پسوردتان را در اختیار کسی قرار ندادید! پس هیچ شخص دیگری جز خودتان نمی‌تواند با اکانت شما بازی کند... مگر اینکه خودتان Serial Unlock کرده باشید یا موارد امنیتی را رعایت نکرده باشید!
اگر فکر میکنید که هنوز هم نیاز به پیگیری دارد، با Owner های سرور صحبت کنید.. چون من دسترسی به این اطلاعات ندارم...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن