رفتن به مطلب

شکایت از ادمین(turboo)

EZRAEALL

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: EZRAEALL
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: turboo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): level 10- فکشن civilian
توضیحات شکایت: با عرض سلام و خسته نباشید

موضوع شکایت در خصوص سوءاستفاده ادمین از مقام می باشد. واقعیت جریان از این قراره ادمین پیشنهاد خرید خودرو در قبال پول واقعی ب بنده دادن منم مبلغو پرسیدم گفتن بابت هر 1میلیون پول بازی باید 33 هزار تومن پرداخت کنم منم بخاطر اینکه مبلغو بیارم پایین سعی کردم از تکنیکهای بازاریابی استفاده کنم و عنوان کردم تو بازی 1 میلیونو با مبالغ کمتری میگیرن و شخصایی رو سراغ دارم ک این کارو میکنن بشدت پیگیر شد چ کسی منم چون اسم نیاوردم تهدید ب بن کرد منم چون از سوابق بازی خودم مطمئن بودم نسبت ب تهدیدش بی اعتنا بودم از اونجایی ک شنیده بودم اگه کسی بن شه پولای داخل بازیش از بین میرن و تاحدودی مطمئن بودم بن میکنه منو پولای بازیمو به حساب دوستم (Djmoinmixed) فرستادم بعد از چند دقیقه منو دوستم با هم بن شدیم که علت بن شدن دوتامونو خرید و فروش اعلام کردن.

بحث اصلی اینجاست این ادمین مارو در حال خرید و فروش ندیده و فقط بحثش بود .اگه من بحث کردم و بخاطرش بن شدم ک خودشم بحث فروش خودرو در قبال پول واقعی کرد و باید بن شه اگر در عمل باید خرید و فروش انجام شه که بنده اصلا مرتکب چنین خطایی نشدم

همه ی این مباحث بکنار اصلا دوستم چ خطایی داشت پولو ب حسابش واریز کردم و بدونه اینکه از جریانی باخبر باشه بن شده

در پایان تشکر فراوان دارم بابت ایجاد فضایی امن و مفرح در چهارچوب اخلاقیات انشالله که پیگیری ها بشکلی باشن که پلیرهایی که مقام ادمینی دارن بیشتر احساس نظارت بر بازی داشته باشن نه استفاده از قدرتشون برای پیشرفت تو بازی و کسب درامد

با درود و تشکر فراوان
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

بدلیل عدم تسلط بنده نسبت به قابلیت و قوانین بازی متاسفانه موفق ب کسب مدارک نشدم امید ب این است قابلیت های سرور بتونه مدارک لازم برای اثبات این ادعا فراهم کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادمین @TurBOo لطفا شکایت را بررسی کنید و پاسخ دهید...
( ادمین TurBOo داخل تلگرام گفتند که @Keivan شما را بن کرده بودند! اگر توضیحی هست بفرمایید... )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن