رفتن به مطلب

This is Dreadnought theme

Dreadnought is a modern, Creative, Super advanced theme comes with tons of features including responsive drop down navigation, Custom Google fonts, custom widgets, Custom forum category styles, Extra footer, Social links, News ticker, Six of awesome article templates and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.
Buy now
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample

Recommended Posts

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟ sir_AmirReza

اسم شما در بازی ؟ Arnold

توضیح شما در باره این شکایت؟ سلام. من تازه وارد سرور شده بودم رفتم به باس تا کار کنم ایشون آمدن به من یک اخطار دادند من هم فرار کردم به فرودگاه، بعد اومدن و من از موتور پیاده شدم بعد،ایشوناومدن به من اولش 4 وانتد دادند اونم واسه دراق،درحالی که من دراق نداشتم اون موقع، تو تصاویر کاملا مشهوده،بعدش به فرض مثال بنده اصلا دراق داشتم،چرا 4 تا وانتد داد؟؟؟؟ دوما بعد از اینکه من آفک شدم تا تصاویرو جمع آوری کنم ایشون اومدن 2 تا وانتد هم دادن. خلاصه کلام. 1-دادن 4وانتد واسه دراق.2-دادن وانتد به فردی که آفکه. 3-

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

تصویر 1

تصویر 2

تصویر 3

تصویر 4

تصویر5

توضیحات تکمیلی

خواهشمندم تصاویر را با دقت مشاهده کرده و رسیدگی کنید. و از لیدر محترم بخش مربوطه تقاضای بررسی شکایت و رسیدگی به شکایت را خواهانم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا

همینطور که در تصویر اول میبینید شما درای Drugs بودید و قبل از اینکه Drugs شما رو Take کنم و بعد شما به سمت فرودگاه فرار کردید و در همون فاصله فرار Drugs هارو Use کردید و بعد بنده به اشتباه 4 wanted دادم که بعد توسط لیدر محترم پاک شد و بنده وانتد صحیح دادم بعد از اون بنده به شما سه اختطار دادم که G کنید ولی شما بی توجهی کردید و من Wanted:Ignoring Cop دادم و کار بنده درست بوده.
http://s8.picofile.com/file/8339558500/شکایت.rar.html

با تشکر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Amirreza گفته است :

به نام خدا

همینطور که در تصویر اول میبینید شما درای Drugs بودید و قبل از اینکه Drugs شما رو Take کنم و بعد شما به سمت فرودگاه فرار کردید و در همون فاصله فرار Drugs هارو Use کردید و بعد بنده به اشتباه 4 wanted دادم که بعد توسط لیدر محترم پاک شد و بنده وانتد صحیح دادم بعد از اون بنده به شما سه اختطار دادم که G کنید ولی شما بی توجهی کردید و من Wanted:Ignoring Cop دادم و کار بنده درست بوده.
http://s8.picofile.com/file/8339558500/شکایت.rar.html

با تشکر

سلام

نوشته هایتان صحیح

در مورد متریال بنده مجوز متریال دارم. و در مورد دراق، شما بدون اینکه دراق های من را تیک کنید آمدید 4 وانتد دادید. و در ضمن هیچ نوشته ای در رابطه با تیک دراق توسط شما  برای من نیومد درحالی که یک فدرال باید تیک دراق کنه بعد وانتد بده که شما اینکارو نکردید چون بنده دراق ها را تو وسط راه مصرف کرده بودم و دیگه حق وانتد دادن نداشتید.چون دیگه دراقی باقی نمونده بود تا تیک کرده و وانتد بدید. باید موقعی که بازرسی کردید، تیک دراق کرده و وانتد میدادید، تا برای بنده تیک دراق توسط شما و همراه با آن دادن 3 وانتد مشاهده شود. 

لینک به ارسال

سلام بر دوستان

پلیر محترم، شما اصلا قوانین را به درستی خوانده اید؟؟ (البته بی احترامی نباشه که اینو میگم) تو قوانین داخلی پلیس فدرال درج شده که اگر کسی متریال، دراق،گان داشت اول sl خواسته و در صورت نداشتن مجوز هر کدام (گان،دراق،متریال) اول مواد مربوطه را بگیرید و سپس وانتد بدهید. که شما این امر را انجام ندادید.

لینک مربوط به قوانین پلیس فدرال که با نوشته های من کاملا مطابقت دارد.

لطفا بخش *** قوانین مربوط به فریسک: را مطالعه فرمایید.

لینک قوانین داخلی پلیس فدرال

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Amirreza گفته است :

در ضمن این کار با هماهنگی انجام شده

سلام

پلیر محترم اصلا این کار کلا اشتباهه، اگه هماهنگی نیز در کار بوده باید طبق قوانین مربوطه عمل میکردید. شما کلا قوانین رو زیرپا گذاشتید.

قرار نیست که اگه هماهنگی در کار باشه قوانین رو زیر پا بذارید. باید در هر شرایطی طبق قوانین عمل کرد. نه اینکه به ضد قوانین عمل کنید بعد بگید هماهنگی شده بود.

مثل این میمونه که یه افسری بیاد تو چهار راه به همه وانتد بده بعد بگه که هماهنگی انجام گرفته. اصلا منطقیه؟؟؟

بنده تقاضا دارم که تا رسیدگی شود.

لینک به ارسال

از ادمین های محترم تقاضا دارم که جلوی اسپم پلیر های دیگر رو بگیرن. یعنی چی میان تو شکایتی که بهشون مربوط نیست (.) میزارن بعد همینجوری پاسخ بدون متن مینویسن . خواهشا اخطار دهید.

لینک به ارسال

با سلام و احترام

شکایت شما رد شد 

دلایل : 

1_طبق مدارک ارسالی از جانب افسر مربوطه شما دارای دراگ بودید  و  وقتی که پلیس درحال تعقیب شما بود ان دراگ هارا یوز کردید که به گونه ای  Non_Rp محسوب میشود

2 _  در رابطه با وانتد اشتباهی که به شما داده شد بنده خودم در سرور حضور داشتم و شما را  Cw  کردم (در اس اس ها خودتون معلومه ) اما در این باره تذکرات لازم به افسر مربوطه داده شد و در صورت تکرار این مورد با ایشون بر خورد خواهد شد

3 _ مدارک شما برای اثبات اینکه در زمانی که  AFK بودید وانتد دریافت کردید کافی نمیباشد 

4 _  طبق مدارک ارسالی از جانب افسر مربوطه  3 اخطار به طور صحیح به شما داده شده و شما بی توجهی کردید و وانتد داده شده (Ignoring Cop )  کاملا صحیح میباشد 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Mrhossein گفته است :

با سلام و احترام

شکایت شما رد شد 

دلایل : 

1_طبق مدارک ارسالی از جانب افسر مربوطه شما دارای دراگ بودید  و  وقتی که پلیس درحال تعقیب شما بود ان دراگ هارا یوز کردید که به گونه ای  Non_Rp محسوب میشود

2 _  در رابطه با وانتد اشتباهی که به شما داده شد بنده خودم در سرور حضور داشتم و شما را  Cw  کردم (در اس اس ها خودتون معلومه ) اما در این باره تذکرات لازم به افسر مربوطه داده شد و در صورت تکرار این مورد با ایشون بر خورد خواهد شد

3 _ مدارک شما برای اثبات اینکه در زمانی که  AFK بودید وانتد دریافت کردید کافی نمیباشد 

4 _  طبق مدارک ارسالی از جانب افسر مربوطه  3 اخطار به طور صحیح به شما داده شده و شما بی توجهی کردید و وانتد داده شده (Ignoring Cop )  کاملا صحیح میباشد 

سلام

لیدر محترم بنده عرض می کنم افسر شما قوانین فدرال رو زیر پا گذاشته، بنده رو بدون sl کردن، بدون تیک کردن و... وانتد داده. حالا شما میگید Non_Rp  کردید؟!

در مورد Non_Rp من که فرار کرده و خودم رو نکشتم که Non_Rp یا تقلب محسوب بشه، این قوانین بازیه، من فرار کردم، تو راه فرار یوز دراق کردم حالا چه ربطی به Non_Rp داره. افسر مربوطه در گرفتن sl و تیک دراق سرعت عمل نداشته چه ربطی به من داره؟؟؟ 

فقط به من اینو بگید که تو کجای قوانین پلیس فدرال نوشته که اگر طرف فرار کرد و در حال فرار بنا به دلایلی یوز دراق کرد، میتوانید بدون sl و تیک دراق وانتدبدهید؟؟ تو کجاش نوشته که Non_Rp محسوب میشه؟؟؟؟!

1-دادن وانتد بدون فریسک. 2- sl نکردن قبل از دادن وانتد.

ادمین ها ولیدر محترم بنده تقاضای رسیدگی مجدد و بازخوانی دوباره شکایت را خواهانم.

یا حق

ویرایش شده در توسط Adam

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Adam گفته است :

یوز دراق کردم حالا چه ربطی به Non_Rp

تعدادی مثال: استفاده از q/ زمانی که بازیکنی ماشین شخصی شما را دزدیده، استفاده از park/ زمانی که ماشین شما آتش گرفته یا چپ کرده است، هل دادن ماشین برای ترکاندن آن یا نترکاندن آن (فرقی ندارد)، استفاده از q/ زمانی که پلیس در حال تعقیب کردن شماست، خارج شدن از نقشه زمانی که پلیس در حال تعقیب کردن شماست، خودکشی زمانی که پلیس در حال تعقیب کردن شماست، استفاده از usedrugs/ یا heal/ در حال تیراندازی به شما و ...

Shkayat baste shode Ino Dadm YAd begiri

ya hagh 😆

ویرایش شده در توسط pocker021

لینک به ارسال

سلام

لیدر محترم بنده عرض می کنم افسر شما قوانین فدرال رو زیر پا گذاشته، بنده رو بدون sl کردن، بدون تیک کردن و... وانتد داده. حالا شما میگید Non_Rp  کردید؟!

در مورد Non_Rp من که فرار کرده و خودم رو نکشتم که Non_Rp یا تقلب محسوب بشه، این قوانین بازیه، من فرار کردم، تو راه فرار یوز دراق کردم حالا چه ربطی به Non_Rp داره. افسر مربوطه در گرفتن sl و تیک دراق سرعت عمل نداشته چه ربطی به من داره؟؟؟ 

فقط به من اینو بگید که تو کجای قوانین پلیس فدرال نوشته که اگر طرف فرار کرد و در حال فرار بنا به دلایلی یوز دراق کرد، میتوانید بدون sl و تیک دراق وانتدبدهید؟؟ تو کجاش نوشته که Non_Rp محسوب میشه؟؟؟؟!

1-دادن وانتد بدون فریسک. 2- sl نکردن قبل از دادن وانتد.

ادمین ها ولیدر محترم بنده تقاضای رسیدگی مجدد و بازخوانی دوباره شکایت را خواهانم.

یا حق

لینک به ارسال

1-من شمارو فریسک کردم و بعد وانتد دادم.

2-از کی تا حالا دراگ نیاز به مجوز داره؟بعد شما اول قوانین درست بخون بعد حرف از قانون بزن یک نوب هم میدونه دراگ مجوز نداره

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Amirreza گفته است :

1-من شمارو فریسک کردم و بعد وانتد دادم.

2-از کی تا حالا دراگ نیاز به مجوز داره؟بعد شما اول قوانین درست بخون بعد حرف از قانون بزن یک نوب هم میدونه دراگ مجوز نداره

سلام

پلیر عزیز ممنون و سپاس فراوان از غلط املایی گرفتنتون

منم میدونم که دراگ مجوز نداره، ولی تو قوانین فدرال و دربخش فریسک،به صورت زیر نوشته شده است.

** حال اگر شخص فریسک شده دارای Materials،Drugs و Gun بود، از او بخواهید که مجوز خود را نشان دهد (/sl). در صورتی که مجوز نداشتMaterials،Drugs و Gun ( مجوز هر کدام را که نداشت ) را از او بگیرید و سپس وانتد بدهید.

حالا دوست عزیز به دقت نوشته بالا رو که بخشی از قوانین مربوط به فریسک میباشد رو بخوان.

به دقت خوندی؟؟؟!!

حالا اصل مطلب

1-  باید در وهله اول از بنده sl می خواستی که نخواستی. 2- بعد از دریافت sl باید فریسک میکردی و در صورت نیاز تیک کرده و وانتد میدادی که نکردی. مستقیم وانتد دادی.  

حالا هر چند که دراگ مجوز نداره، اما تو قوانین،دراگ هم ذکر شده که باید sl بخوای. حتی تو قوانین بالا هم با جمله تاکیدی نوشته اند.

پلیر محترم،دوستمی.ولی قوانین پلیس فدرال اینا رو میگه از خودم که نمیگم.

خواهش می کنم قوانین مربوط به فریسک رو به دقت بخوان.

ویرایش شده در توسط Adam

لینک به ارسال

شما کدوم پلیسی دیدید که وقتی فردی Drug داشته باشه بگه /sl کنه یا وقتی فردی Materials نداره بگه /sl کنه این یک کار بیهوده است در ضمن شما چون هنوز وارد Faction های پلیسی نشدید اطلاعی از قوانینی که خود لیدر به شما یاد آوری میکنه ندارید البته این قوانین هم توسط Admin گفته شده.

شما اگه معنی None-rp فهمیده باشید میفهمید که این کاری که شما کردید هم شامل میشه واگه دقت کرده باشید آخر مثال ها چند تا نقطه هم نوشته شده که شامل چیز های دیگه هم میشه.

شکایت رد کرده پس لطفا وقت خود و سایر اعضا رو نگیرید.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، Amirreza گفته است :

شما کدوم پلیسی دیدید که وقتی فردی Drug داشته باشه بگه /sl کنه یا وقتی فردی Materials نداره بگه /sl کنه این یک کار بیهوده است در ضمن شما چون هنوز وارد Faction های پلیسی نشدید اطلاعی از قوانینی که خود لیدر به شما یاد آوری میکنه ندارید البته این قوانین هم توسط Admin گفته شده.

شما اگه معنی None-rp فهمیده باشید میفهمید که این کاری که شما کردید هم شامل میشه واگه دقت کرده باشید آخر مثال ها چند تا نقطه هم نوشته شده که شامل چیز های دیگه هم میشه.

شکایت رد کرده پس لطفا وقت خود و سایر اعضا رو نگیرید.

سلام 

درمورد Non_Rp : اولا من موقعی که شما فریسک کردید، از سرور Left ندادم ، خودکشی نکردم ، تا Non_Rp محسوب بشه.  دوما موقعی که تو باس فریسک کردید من سریع فرار کردم و به شما این فرصتو ندادم تا sl/ و take کنید و این حق هر پلیریه که میتونه فرار کنه. و اصلا هم تقلب یا Non_Rp نیست، چون در این امر لفت دادن و خروج از سرور وجود نداشته که تقلب محسوب بشه.

و اما در مورد متن شما که به شرح زیر می باشد.

ببین پلیر عزیز، شما مثل اینکه متن زیر رو که مربوط به فریسک میباشد رو متوجه نشده اید.

** حال اگر شخص فریسک شده دارای Materials،Drugs و Gun بود، از او بخواهید که مجوز خود را نشان دهد (/sl). در صورتی که مجوز نداشتMaterials،Drugs و Gun ( مجوز هر کدام را که نداشت ) را از او بگیرید و سپس وانتد بدهید.

پس با اوصافی که شما دارید، حتما این متن را که دقیقا مربوط به فریسک و در بخش قوانین FBI میباشد را قبول ندارید.!!!!!!!

اصلا شما خودتون قوانین FBI رو به درستی نخوانده اید، حالا میایید به ما میگید در آخر مثال های قوانین نقطه ( ... ) وجود داره که شامل چیز های دیگه هم میشه. آخه کجای قوانین FBI بعد مثال ها نقطه گذاشتن؟؟؟ اگه پیدا کردی به ما هم نشون بده

اگه منظورت نقطه پایان هر جمله هست( . )، اون تمام کننده جمله هست، نه شامل چیز های دیگه.

بعدشم اصلا هر قوانینی چه بازی چه واقعیت الکی نیست که یه کم توضیح بدن بعد چند نقطه بزارن بگن بقیشم اون نقطه ها میگن که بقیش چیه.

قانونه ها شوخی بردار نیست، باید دقیق و کامل باشه که هست، شما اشتباه متوجه شده اید.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.