رفتن به مطلب

This is Dreadnought theme

Dreadnought is a modern, Creative, Super advanced theme comes with tons of features including responsive drop down navigation, Custom Google fonts, custom widgets, Custom forum category styles, Extra footer, Social links, News ticker, Six of awesome article templates and a powerful touch slider that can be integrated with (IP.Content) as a complete package for infinite slider.
Buy now
News Ticker
  • News ticker sample
  • News ticker sample

Recommended Posts

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Diablo

اسم شما در بازی ؟ Mr_SuLtaN

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Dark Saints Rank1

توضیح شما در باره این شکایت؟ بنده در حال وار دادن بودم که ایشون منو کیک کردن به fp60 گفتن تو نوبی و تو گانر نیستی ایا حق کیک کردن منو دارن ؟ به دستور ساب لیدر من کیک شدم به چه اجازه ای ؟؟؟

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ check stats yakuza 

@ParsaAvenger @TurBOo 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شخص شاکی و تیم مدیریتی سرور...

دوست من... اول چنتا سوال میپرسم:

مطمئن هستید من گفتم نوبی؟ اگه مدرکی دارید لطفا حتماااا ذکر کنید.

درحال وار کیک شدید؟ بازم میگم اگه مدرکی دارید ذکر کنید و درضمن که LOG مشکل داره! اگه هم مشکلی نداشته باشه رو سیاهیش به شما میمونه چون دقیقا زمان کیک شدن شما 1دقیقه پس از پایان وار هست!

حق کیک کردن دارم؟ دوست من شما از قبل FW داشتید و همچنین در یک وار بی توجهی به لیدر. توهین به رنک بالاتر (Sub-Leader) بیتوجهی به وار و به هم ریختن نظم آن و همچنین بی احترامی به لیدر و... که اگر بخوام بیان کنم باید ساعتها تایپ کنم رو انجام دادید. شاید چون در TeamSpeak بودیم مدرکی ندارم ولی به جرات میتونم بگم تمامی ممبر های وقت Yakuza شاهد این موضوع بوده و توانایی شهادت را دارند.

از سمت دیگر از تیم استف به علت اسپم ساخت تاپیک و همچنین شکایت بی مورد و بدون مدرک یا شهود درخواست برخورد با بازیکن شاکی را دارم.

• reaction_title_1 2

لینک به ارسال

خوب بلدی آفرین 

1 اون لحظه تو تی اس بودیم هر روز هی میگفتی من تورو کیک میکنم چون نوبی و سواله که چرا از اول اینوایت دادی 

2 شما خودت همیشه تو چت F از کلمه های رکیک استفاده میکردی که متاسفانه مدرکی ندارم اون Fw هم بخاطر همین موضوع بود که شما با کلمات رکیک با من شوخی کردی منم اومدم تلافی کنم ناراحت شدی Fw دادی

3 وسط وار ساب لیدرمحترمت بهم فحش خارو مادر داد چرا ؟ چون از باختن وار فشار خورد

4ساب لیدر حق کیک نداره من حسابم با شماس 

از تیم Staff خواهش مندم رسیدگی بشه 

ویرایش شده در توسط SuLTaN
nothing

لینک به ارسال

1. دوست عزیز درصورت بیان موضوع مهمی مانند این باید مدرک ارسال کنید. من که تابحال جز دروغ چیزی ندیدم...

2. بازهم طبق بند بالا میگم که مدرک ارسال کنید. و درضمن درحال حاضر به سیستم دسترسی ندارم و به زودی مدرک فحاشی شما ارسال خواهد شد.(فحاشی از من دیده نمیشود!)

3. و بازهم بدون مدرک!

4. بنده نگفتم SubLeader شما رو Kick کرده! گفتم به دلیل بی احترامی به وی. ایجاد اختلال در وار. بی احترامی به لیدر. بی توجهی به لیدر. مشکلات اخلاقی. کمبود تایم آنلاین. انجام ندادن وظیفه تان به درستی و و و .... کیک شدید!

لینک به ارسال

خب دوست عزیز دنیا همینجوریه هیچکس نمیاد علیه خودش حرف بزنه که من نمیدونستم شما که دوست من بودی یه روزی میخوای از پشت خنجر بزنی منم مدرک ندارم اگه واقعا یه ذره مردی بیا و بگو که میدونم بازم نمیگی احتمالا الان به ممبراتم میگی علیه من حرف بزنن 

همه داشتن تو تیم اسپیکک میشنیدن که ساب لیدرت وقتی من مردم بهم فش ناموس داد 

.

لینک به ارسال

این که فقط یه بازیه ولی دروغ گفتن رو خوب بلدی من هر روز مدت 8 تا 12 ساعت تو سرور انلاین بودم در حالی که شما لیدری و کمتر از 1 ساعت انلاین میشدی از اخلاق هم مشکلی نداشتم همیشه با سادگی باهات حرف میزدم هر موقع صدات میکردم میگفتی : بنال 

ایا این درسته ؟ از اول وار تا اخر وار اقای دیابلو یه بارم mic نگرفت که بگه بیای پیش من یا برین راش بدین و الا غیره  بعد میگه به لیدر گوش نکردید اختلال در وار 

خب منم یه ممبرم در حال وار زدن اونوقت چه اختلالی تو وار انجام دادم ؟ 

ادمین لطفا رسیدگی کن 

@ParsaAvenger

ااقای پارسا اصلا میدونی چیه بزار حقیقت رو بگم این اقا که لیدر کردید بهمون گفت همه با نرم افزار بندیکم یا فریم لیمیتر Fps هاتون بیارید پایین که بگیم لگیم و بریم Azeroth که همین اتفاق هم افتاد 

لینک به ارسال

دوست عزیز بنده منکر جدل شما با SubLeader نیستم. ولی زمینه دعوا kill شدن نبود. سرپیچی شما از دستورات و بی احترامی بود که خودتون شروعش کردید و با Kick پایان یافت!

بنده دروغی وارد موضوع نکردم!  نمیخوام و اگر بخوام هم نمیتونم رای کسی رو بخرم... آقایان : @AmirHayula @KinG.MahDi @PoUyAMcP @javadmosavi شاهدان عینی بودند که اینجانب تقاضای شهادت آنهارا دارم...

ضمن اینکه Time Online لیدر به شما مربوط نمیشود... بنده از تاریخ 97/6/11 تا 97/6/17 در مرخصی بودم و با Manager سرور هماهنگ کردم و حتی SubLeader اختیار کردم. ((سابلیدری که شما بدون احترام با وی برخورد کردید و به رنک و حتی سن و سال او توجه نکرده و به قول معروف چشم خود را بسته و دهانتان را باز کردید و هرچه از دهانتان درآمد به وی گفتید...))

درضمن صحبت کردن یا نکردن ارتباطی با موضوع ندارد. بنده تمامی راهنمایی ها را در [ChatFamily [/F انجام دادم که شما بدون توجه کار خودرا کردید و باعث به هم ریختن وار نیز شدید...!

از ارسال موضوع های کذب و بدون مدرک امتناع کنید. ((دوست عزیز میتوانید این موضوع را ثابت کنید؟! من میتونم. هروقت @ParsaAvenger بخواد میتونم ایشون رو با AnyDesk وارد سیستم کرده و بدون باز کردن برنامه ای وارد HQ این مافیا شوم و شاهد LAG FPS خواهید بود...))

لینک به ارسال

ضمنا یادآور خطا های شما زمان ساب لیدریتان (( غیبت اینجانب )) مانند : آوردن @KinG.MahDi بدون تست و حتی بدون پست گذاشتن وی در قسمت درخواست عضویت. دادن رنک 3 به اعضا. سو استفاده از باگ و... که بنده اخیرا متوجه آنها شده ام نیز باشیم...

لینک به ارسال

اسکرین های بالا نشانه ادب شما در [F/] است. همچنین قسمت درخواست عضویت یاکوزا نیز گوینده کوچکترین تخلف شما در زمان SubLeader بودنتان است...

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، diablo گفته است :

ضمنا یادآور خطا های شما زمان ساب لیدریتان (( غیبت اینجانب )) مانند : آوردن @KinG.MahDi بدون تست و حتی بدون پست گذاشتن وی در قسمت درخواست عضویت. دادن رنک 3 به اعضا. سو استفاده از باگ و... که بنده اخیرا متوجه آنها شده ام نیز باشیم...

(بسم الله الرحمن الرحیم)

با سلام

بله آقای Diablo کاملا درست میگن . ایشون زمانی که ساب لیدر بود سریعا بعد ازاینکه بنده از مافیا Avengers اومدم بیرون بدون هیچ تست و هماهنگی بنده رو به مافیا Invite کردن این کار ایشون Fw دارد. همون لحظه در حین صحبت کردن با لیدر Avengers یعنی آقای Sina7238 بودم که حتی به ایشون هم اطلاع دادم !

زمانی هم که در Ts شروع به فحاشی و توهین به ساب لیدر و لیدر کردن هم Fw دارد (خودم در Ts شاهد این موضوع بودم)

فکرکنم 2Fw در کمتر از 1 هفته دلیلی برای کیک این فرد از مافیا باشد !

• reaction_title_1 1
  • Like 1
  • Haha 2
  • reaction_title_5 1

لینک به ارسال

هه خوب بلدین خب منم شاهد دارم و بزودی میگم بیاد شهادت بده که هر روز منو مسخره میکردی فحش میدادی و تحدید به کیک میکردی

همین که ساب لیدرش کردی بهم گفت که چی کار کنم واس همین چون دقیقه مونده بود تایم ایندایت دادن تموم شه قبل وار منم زود اینوایت دادم خودمم تازه پلیرم و نمیدونستم چی به چیه شما خودت تو وار نبودی یهو انلاین شدی منو ساب لیدر کردی گفتی من نیستم بای گفتم من بلد نیستم مدیریت کنم گفتی از امیر هویلا بپرس هرچی گفت اون کارو کن 

برای بار سوم میگم که مندر حال وار دادن بودم که یدفعه تو Ts امیر هیولا بهم فحش ناموس داد من دیگه از این به بعد حرفی ندارم ادمین هم شاهد موضوع هست 

لینک به ارسال

واقعا نمیدونم چی بگم خدا اون بالا واساده و شاهده که داشتم میومدم یاکوزا گفتی پست بزار رفتم پست بزارم همینجوری برا خودم گفتم اینو چی بنویسم گفتی چیو گفتم اینکه میگه چرا فک میکنی این فکشن خوبه گفتی بنویس بو میده :|

بعد الان داری اینجا اینو علیه خودم میگی واقعا که

لینک به ارسال

بی صبرانه منتظر شهادت دوستانتان هستیم.

دوست عزیز بر فرض مثال که شما راست میگی و AmirHayula به شما گفت اینکار رو بکنید که نگفته. همه ما انسان هستیم و همه دارای عقل و مغز نیز هستیم...

پس شما بجای گوش دادن به حرف دیگران باید به عقل خود رجوع کنید!

درضمن اگر میخواستم کسی رو سابلیدر کنم که به حرف شخص دیگری گوش کنه خب طبیعتا شخص دیگر (( AmirHayula )) رو SubLeader میکردم!

برای بار سوم جوابش رو میدم : اول شما بی حرمتی کردید و باعث ایجاد اختلال در وار شدید . ضمنا بازیکن مربوطه (( AmirHayula )) برای جواب دادن به شما نیز یک اختار اقلیتی FactionWarn نیز دریافت کرد پس لازم به تکرار هزار باره ی این مسئله نیست!

از طفره رفتن و تغییر موضوع شکایت خودداری کنید. 

و برای پاسخ به آخرین پست شما باید بگم که این موضوع هیچگونه مشکل قانونی ندارد و حتی شما از من منظور از سوال رو پرسیدید و بنده برایتان مثال زدم!

لینک به ارسال

سلام  ب همه ادمین های زحمت کش سرور. یک چیز  رو بگم فقط من. ب روباه میگن شاهدت کیه میگه دمم. 

من تو تی اس بودم وقتی اقای diablo ساب لیدری رو ب سلطان داد و گفت من نیستم و خودت اوکی کن.  این سلطان هم ک هیچی بلد نبود از من میپرسید و بنده جوابش رو میدادم. 

بعدش ب سلطان میگی هرچی امیر هیولا گفت رو گوش بده هرچی امیر بگه و .... 

من تو تی اس بودم شنیییییدم ک امیر هیولا ب سلطان گفت  کینگ مهدی رو اینوایت بده

سلطان گفت پست نزاشته من اینوایت نمیدم و نمیخوام اینوایت بدم 

ولی اقای امیر هیولا چندبار گفت وار رو میبازیم سریع اینوایت بده ک سلطان‌چون اولین‌تجربه اش بود مجبور ب اینوایت دادن شد.

من طرف حق رو میگیرم و طرفدار حق هستم

این حرفم شعار نیس 

ایا اقای diablo تو همون کسی نبودی گفتی دنی و سلطان بیاید پینت بال بهتون‌ بگم من کی هستم؟!

من اومدم و همش تورو میزدم  تو همون کسی نیسی گفتی ای کاش این سلطان نوب رو نمیوردم و  تورو میومردم دنی؟

تو همون ادم‌ نیسی؟ من خیلی دوست داشتم و واقعا باهم چندسال پلی میدادیم ولی بخاطر یک گیم بخای اینکارو کنی واقعا ارزش نداره.

تو این سرور هم بحاطر تو اومدم. خودت میدونی من‌چقدر دوست داشتم ولی با این کارات مجبورم‌ کردی حقیقت رو بگم.

خدا وکیلی چند بار جلوی من ‌و ویتو اسکالتا توی تی اس ب سلطان گفتی نوبی و میخوام کیکت کنم؟! 

خدایی چند بار؟

حتی من ب سلطان ۱۰۰ بار‌گفتم این ادم کیکت میکنه و هی منتت میزاره ک این اتفاق افتاد.

یک گیم ارزش این کارا رو نداره ما با هم رفیق بودیم و رفیق هستیم ولی خیلی این کار هات سنگین بود.

اختلال در وار؟ وقتی ممبرات همه نووب هستن دلیل نمیشه سلطان همه رو بتونه بزنه. مگه فیلم هندی هستش. تویی ک لیدری باید ممبرتو جمع کنی.

تو هرجای سرور هم بری میگن اقای diablo نووبی بیش نیس در وار ولی ما ب کل سرور کاری نداریم

وقتی توی لیدر میری میخوری و کیل میشی ممبت هیچکاری نمیتونه بکنه 

در ضمن این هم بگم 

اگه کسی  ب کسی فحش نده اون ادم هیچ وقت ب اون نفر فحش نمیده

تو اس اس میدی ک سلطان فحش داده چرا از قبلش اس اس نمیدی چی گفتی ک بهت فحش داده 

چاه نکن بهر کسی اول خودت دوم کسی

#باتشکر_از_تمام_ادمین_های_سرور

اینجانب فقط حقیقت رو گفته و ب غیر از حقیقت چیزی رو نگفته ام چون ب نظر بنده این فقط گیمی بیش نیس

لینک به ارسال

شما داری میگی امیر هیولا رو ساب لیدر میکردم 

شما میخواستی بری مهمونی و گفتی نیستم 

تنها کسی هم ک تو سرور بود از ممبرات سلطان بود

ناچار ب سلطان گفتی من میرم مهمونی ساب لیدرت میکنم

امیر هیولا  اومد خودش میدونه چیکار کنه و بهت یک چیزایی رو میگه گوش بده

غیر از این بود یا نه؟ 

گاهی حقیقت رو بگیم بد نیس

تو تو  تی اس نگفتی هرچی امیر هیولا بگه گوش کن؟ تو نگفتی؟ خیلی عجیبه 

لینک به ارسال

ببخشید من اصلا موقع ساب لیدر کردن Mr_SuLTaN به دلیل مشکلات شخصی و همچنین مشکل اتصال Internet (( که با Manager سرور هماهنگ کرده بودم )) TeamSpeak نمیومدم! شما اینو از کدوم Channel شنیدید؟!

طبق پست بالا که گفتم ایشون باید کمی فکر میکردند! فقط همین! همونطور که بنده از ایشون طبق قوانین با ((پست گذاشته و تست گرفته )) تست گرفتم ایشون هم باید همینکار رو میکرد!

واقعا نمیدونستم رفاقت اینجوریه که یکی شکایت الکی بکنه یکیم الکی شهادت بده بدون هیچ مدرکی!

ضمنا باید بگم کارهای Faction و سرور ربطی به رفاقت ندارد و هرگونه پارتی بازی تخلف است!

باشه دوست من. من نوب... نه ربطی به سرور داشت نه به شکایت!

دوست عزیز وظیفه من نیست که همه ی Family Chat رو اسکرین بگیرم. اگر خطایی از من سر زده باشه این Mr_SuLTaN است که باید اسکرین بفرسته!

بعله شما درست میگی پس به دوستت بگو الکی شکایت نکنه چرا که :

زمستان تمام میشود و رو سیاهی اش به ذغال میماند!

ویرایش شده در توسط diablo
.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، DANI گفته است :

شما داری میگی امیر هیولا رو ساب لیدر میکردم 

شما میخواستی بری مهمونی و گفتی نیستم 

تنها کسی هم ک تو سرور بود از ممبرات سلطان بود

ناچار ب سلطان گفتی من میرم مهمونی ساب لیدرت میکنم

امیر هیولا  اومد خودش میدونه چیکار کنه و بهت یک چیزایی رو میگه گوش بده

غیر از این بود یا نه؟ 

گاهی حقیقت رو بگیم بد نیس

تو تو  تی اس نگفتی هرچی امیر هیولا بگه گوش کن؟ تو نگفتی؟ خیلی عجیبه 

خب منکه از تاریخ 97/6/11 تا 97/6/17 کلا 5دقیقه هم TeamSpeak نبودم. شما هم که Yakuza نبودید.

میشه بگید این موضوعات رو که خود منم خبر ندارم کی گفتم ((نگفتم)) رو بگید چه زمانی گفتم؟

لینک به ارسال

شما تو تیم  اسپیک نبودید؟! خیلی عجیبه واقعا باور نمیکنم

بنده نمیگم از تمام چت ها عکس بگیر ولی وقتی ب یکی ک تازه اومده مافیا و هیچ ممبری از فکشنت انلاین نیست میتونی بگی ک اینکارو بکنه یا نه

من تو یاکوزا نبودم ولی تو تی اس تا اخرین ثانیه وار دادن در تی اس کنار امیر هیولا و بقیه بودم و همه چی رو شنیدم و دیدم

نشون ب اون نشون ک یکی از ممبرات گفت میخوام مولتی بیارم وار بدیم

بله  دست بالای دست بسیار است

گفتند  ک لیدر نداریم یک اک دارم میارمش میدیم ب لیدر دنی ک بیاد وار بده

( لیدر بنده اون موقع محمد بود )

برای وار اول شما چند نفر بودید؟ 

شما ک تو سرور نبودید ولی بنده بودم

اقای امیر هیولا داد میزد تو تی اس میگفت ۵ مین بیشتر نمونده کینگ مهدی رو اینوایت بده

رفیق منه باهاش هماهنگم

ب همون خدایی ک اون بالاست قسم میخورم دقیقا همین حرفا رو زد 

داداش گلم diablo وقتی میبینی یکی تازه پلیر هست ب جای اینکه هواشو داشته باشی بد تر خورد و زخمیش میکنی

این سلطان بخاطر تو اومد این سرور

بعد کیک شدن بهم گفت من میرم دیگه‌نمیام وقتی رفیقم بخاطر یک وار منو کیک میکنه از بقیه چ انتظاری میشه رفت

نمیخوای بگی ک همه ممبرات عالی بودن و مثل سینگام میزدم ولی سلطان نووب بود و همش میخورد

الکی اشتباهاتمون رو  ب گردن بقیه نندازیم

اون هم رفیقه مون ک این همه باهاش پلی دادیم

اقای diablo با تمام احترامی ک برات قائلم و دوست دارم میدونی ک نباید اینکارو میکردی

بالا هم گفتم اینکارا بخاطر یک گیم اخر و عاقبت نداره

مهم دوستیه 

شما داری میگی من نوب ربطی ن ب سرور داشت ن ب شکایت

وقتی خودت نوبی توقع داری ممبرت پرو باشی و همه رو بزنه؟

اسم خودتو گذاشتی لیدر

لیدر ینی چی؟ ینی اموزش دادن ب ممبر و تعلیم ب ممبر

ک با این حرفی ک زدی تناقض داره

ویرایش شده در توسط DANI

لینک به ارسال

خب باید بگم که اولا ایشون تازه نیومد مافیا و اگه درخواست هارو چک کنید سابقه حضور در DarkSaints رو هم داشتند.

خب من مرخصی بودم و نمیدونم چه اتفاقاتی در TeamSpeak افتاده. ولی برای هزارمین بار جواب میدم و دیگر جواب این سوال تکراری را نخواهم داد :

ما همه دارای عقل و منطق هستیم و نیاز به گوش دادن به حرف های دیگران بدون تفکر و تعقل نداریم. برای مثال من به شما بگم خودتو از بلندترین ساختمان شهرتون بنداز پایین. میندازی؟ نمیندازی که گل پسر...

من با Mr_SuLTaN یا هر شخص دیگری در سرور هیچ مشکل و خصومت شخصی ندارم و پیروی نکردن از قوانین (( گذشت چندین باره از اشتباهات و چشم پوشی از آنها )) باعث تخلف و همچنین ایجاد اشتباهاتی در بنده میشود و وظیفه من است از تمامی قوانین پیروی و آنهارا به درستی اجرا کنم!

بنده مقصر در آمدن یا نیامدن ایشان به سرور نیستم! بجای انتظارات عیجیب و فضایی از دیگران سعی کنید خودتان را اصلاح کنید.

بنده در گانری ایشان شکی ندارم و مطمئن هستم به خوبی دیگران گانر است. مشکل کیک شدن وی گانری ضعیف نیست! بی احترامی به لیدر. سرپیچی از آن. سرپیچی از قوانین. سو استفاده از رنک. استفاده از الفاظ رکیک و ... از مشکلات وی و دلایلی برای اخراج ایشان از اقلیت بودند که مدارک آنها کم و بیش موجود است و مقداری از ان در تاپیک ارسال شده است!

لینک به ارسال

از Manager محترم سرور @ParsaAvenger درخواست رسیدگی و همچنین خاتمه دادن به این موضوع دروغین و بدون مدرک را دارم!

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، DANI گفته است :

سلام  ب همه ادمین های زحمت کش سرور. یک چیز  رو بگم فقط من. ب روباه میگن شاهدت کیه میگه دمم. 

اینو برای خودتون نگفتید که؟! چون دقیقا شبیه شهادت دادن شما برای Mr_SuLTaN و رفاقت بینتونه!

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، DANI گفته است :

شما داری میگی من نوب ربطی ن ب سرور داشت ن ب شکایت

وقتی خودت نوبی توقع داری ممبرت پرو باشی و همه رو بزنه؟

اسم خودتو گذاشتی لیدر

لیدر ینی چی؟ ینی اموزش دادن ب ممبر و تعلیم ب ممبر

لیدر کارش رهبری اقلیت و همچنین آموزش دادن به اعضاست. وقتی ممبر به حرف لیدر گوش نمیده و از کوره در میره چطور لیدر میتونه رهبریش کنه؟!

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، diablo گفته است :

لیدر کارش رهبری اقلیت و همچنین آموزش دادن به اعضاست. وقتی ممبر به حرف لیدر گوش نمیده و از کوره در میره چطور لیدر میتونه رهبریش کنه؟!

چی داری میگی اخه تو من کجا بهت گوش ندادم تو که همون طور که گفتم یه بارم وسط وار Mic نگرفای بگی چی کار کنیم چی کار نکنیم من کجا از کوره در رفتم ؟ عجیبه ساب لیدرت بهم فحش داد گفتم علی جلوی اینو بگیر هیچی نگفتی این فحش هاشو بد تر کرد بعد تو باز هیچی نگفتی اونوقت منم عصبی شدم همون لحظه بم گفتی کل نکن که همینجا fp60 میکنمت بعد از چند دقیقه ساب  منو کیک Fp60کرد در آخرم بهم گفت بیا سیکتیر 

نه اجازه ای نه ادبی نه حرف اخری 

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.