رفتن به مطلب

lic gheire mojaz

Shayandx

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Shayandx
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: mohammad_lk
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 23 fac NR rank 1
توضیحات شکایت: خواهشا پیگیری کنید خیلی زیاد شدن لول پایینایی که نباید مجوز گان داشته باشن ولی دارنو همینجوری دی ام میکنن واسه خودشون در اصل شکایت من از اون معلمیه که داره به هر لول پایینی میرسه مجوز گان میده
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://s4.picofile.com/file/8363921618/2019_06_17_06_32_52_Greenshot.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 57 دقیقه قبل، Shayandx گفته است :

نام شما در بازی: Shayandx
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: mohammad_lk
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 23 fac NR rank 1
توضیحات شکایت: خواهشا پیگیری کنید خیلی زیاد شدن لول پایینایی که نباید مجوز گان داشته باشن ولی دارنو همینجوری دی ام میکنن واسه خودشون در اصل شکایت من از اون معلمیه که داره به هر لول پایینی میرسه مجوز گان میده
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://s4.picofile.com/file/8363921618/2019_06_17_06_32_52_Greenshot.png

با سلام شکایت شما پیگیری خواهد شد ...

لطفا صبور باشید

لینک به دیدگاه

@M_e_t_i  در حال حاظر نمیتونم ثابتش کنم ولی مطمینم یکی از اونایی که میده RAPX1990 هست نمیدونم الان تو فکشن هست یا نه ولی وقتی من بودم به لول پایینا لایسنس گان نمیدادم میگفتن براچی نمیدی RAP1990 پول بیشتر میگیره میده بعدم زنگ میزدن بهش میومد برمیداشت میبردشون...😐😂

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Shayandx گفته است :

@M_e_t_i  در حال حاظر نمیتونم ثابتش کنم ولی مطمینم یکی از اونایی که میده RAPX1990 هست نمیدونم الان تو فکشن هست یا نه ولی وقتی من بودم به لول پایینا لایسنس گان نمیدادم میگفتن براچی نمیدی RAP1990 پول بیشتر میگیره میده بعدم زنگ میزدن بهش میومد برمیداشت میبردشون...😐😂

درح حال حاضر ایشون از فکشن کیک شدند در گزارش کار این هفته برسی صورت خواهد گرفت ...

لینک به دیدگاه

در مدرک آثاری از تیر زدن این شخص وجود ندارد

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن