TarD

شکایت از لیدر TeChNet

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟TeChNet

اسم شما در بازی ؟TarD

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)لیدر اونجرز

توضیح شما در باره این شکایت؟ایشون اول به من 3 وانتد Not Accept Ticket داد بعد گفت از بانک برو بیرون نرفتم 2 وانتد ignor Cop داد بعد اومد با  DB منو کشت

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟
mta_screen_2017_09_12_23_03_00.pngmta_screen_2017_09_12_23_03_04.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام..
لیدر محترم @TeChNeT لطفا توضیحات خود را به همراه مدارک ارائه دهید تا بررسی شود

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین محترم اقای @ParsaAvenger با تشکر از شما که به بنده اطلاع رسانی کردید که به این شکایت خنده دار پاسخ دهم.
خب جناب اقای @TarD شما که ماشالاه خودت لیدری و اینقدر نوب تشیف دارین که خودتون هم تو عکس های ارسالی خودتون مشخص کردین و فکشن PD که مهم ترین فکشن هست رو دست کم گرفتین
شما خودتون داخل عکس های ارسالی خودتون در چت لیدری دارین از ادمین محترم اقا پارسا سوال میکنید که not accept ticket چنتا وانتد داره و جواب شمارو داد 3 تا و بعد از ان شما سوال کردید که ignor cop چنتا وانتد داره که باز هم جواب شمارو داد 2 تا با اینکه شما لیدر هستین و باید این چیزارو بدونید و حالا من از مدیریت محترم @LastTime @GodFather میخوام بدونم ایشون واقعا چگونه لیدر شدند؟! ایا مطمعن هستید که از ایشون به درستی تست گرفته شده؟!
و حالا بنده باز هم شواهد خودم رو اینجا قرار خواهم داد 

عکس شماره 1 : که سرعت غیر مجاز شمارو در چهارراه نشون میده
gta_sa_2017_09_12_22_48_16_841.jpg
عکس شماره 2 : در این عکس مشخص شده که شما به داخل بانک فرار کردید که ادمین پارسا هم در انجا حضور داشتند و بنده امدم و شمارا با توجه به لول جریمه کردم 
gta_sa_2017_09_12_22_53_18_871.jpg
عکس شماره 3 : در این عکس داخل چت شما با اینکه قبل از ان هم اخطار دریافت کردید ولی به من گفتین که من از بانک بیرون نمیرم و با اینکه 3 وانتد not accept ticket داشتید بعد از ان من به شما اخطار دادم که از بانک بیرون بروید که باز هم  با بی توجهی به پلیس 2 وانتد ignor cop دریافت کردید و در عکس زیر شما توسط بنده کشته شدید 
gta_sa_2017_09_12_23_03_40_683.jpg
و اخرین شاهد من خود ادمین محترم اقای @ParsaAvenger هستند که شما از ایشون سوال میکردید که من کار درست انجام دادم یا خیر و همچنین داخل عکس اخری که من فرستادم شما گفتین که زمانی که من پلی میدادم این چیزا نبود یعنی خودتون خودتون رو لو دادید که قوانین جدید رو بلد نیستین و فقط تنها کاری که بلدین اینه که ss بگیرین و اینجا ابروی خودتونو ببرین

شما با توجه به عکس های ارسالی خودتون و شاهد بنده اصلا نیازی نبود بنده از خودم دفاع کنم
بنده به اندازه کافی تجربه دارم و به شما قول میدم تا وقتی که خودم استفا ندادم هیچ کسی نخواهد توانست بنده را زمین بزند 
و من تقاضا دارم از ایشون اقای TarD تست لیدری به درستی گرفته شود 

با تشکر از ادمین و مدیریت محترم
پیروز و موفق باشید 

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و درود خدمت مدیریت تیم IRANMTA

بنده کاملان با حرف آقای TeChNeT موافقم و ایا آقای TarD که leader تشریف داره نباید این چیزارو بدونه؟؟؟!!

واقعا خواهش میکنم رسیدگی کنید

با تشکر

ویرایش شده در توسط oliver

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

با اقای @TeChNeT موافق ام کسی که لیدر هست نباید این چیز هارو بدونه ؟ لطفا رسیدگی کنید مرسی 3>

ویرایش شده در توسط erfanshadow

لینک به ارسال

سلام...
شکایت
بررسی شد

طبق توضیحات لیدر محترم @TeChNeT ؛
وانتد Accept نکردن Ticket که به دلیل سرعت بالای شما و قبول نکردن آن، صحیح است
وانتد ignoring cop که خودتون گفتید به شما اخطار داده و شما بی توجهی کردید، پس صحیح است
ایشون با توجه به قانون ( وانتد 5 و 6 را Arrest نکنید ) شما را Kill کردند که باتوجه به قوانین کنونی درست میباشد.

@TeChNeT لیدر محترم ، لطفا فقط آنچه لازم هست برای دفاع را ارائه دهید و در صورتی که از عملکرد تیم لیدری و ادمینی ناراضی هستید آنرا داخل پست هایی که ارتباطی به آن ندارد مطرح نکنید. در ضمن توجه داشته باشید که تیم مدیریتی IR-MTA  تجربه فراوان در مدیریت سرور های مختلف گیم دارند و از چگونگی تست گرفتن و انتخاب تیم Staff ( لیدر ، هلپر ، ادمین و ... ) آگاهی کامل دارند لذا این طرز صحبت کردن اصلا شایسته شما عزیزان که دارای مقام در سرور هستید و الگو بقیه هستید ، نیست
لطفا از این پس کمی رسمی تر به شکایت ها پاسخ دهید

@erfanshadow و @oliver
شما به هیچ عنوان حق دخالت در این تاپیک را ندارید. در صورت تکرار این کار شما همراه با مجازات خواهد بود

نتیجه : شکایت رد شد

ممنون از توجه شما
موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از ادمین محترم اقای @ParsaAvenger و با عرض پوزش بنده اصلا منظور بدی نداشتم و الان که شکایت بررسی شد اعلام میکنم که فقط به این دلیل مدیران سرور رو تگ کردم که لیدر @TarD را کمی ترسانده تا قوانین را هرچه سریع تر مرور کنند و همچنین از وانتد ها که همه باید بدانند اطلاع کافی بدست اورند که این فقط به نفع خودشان هست 
بنده صحبت های کافی را با مدیران سرور داشته ام و فک میکنم اشنایی کافی از بنده داشته باشند 
هدف بنده هم پیشرفت سرور و جلوگیری از این مشکلات و شکایت هاست و امیدوارم که تمامی لیدر های محترم سرور از این اشتباهات برخوردار نشوند و با تمامی قوانین اشنایی کامل داشته باشند 
بنده هم داخل تیم IRM هستم و دلم نمیخواد که همکاران خودم چه هلپر و چه لیدر چنین اشتباهاتی داشته باشند بنا به این دلیل از هر روشی به کار خواهم گرفت تا این اتفاقات پیش رو نباشند
بازم به دلیل رسمی نبودن پست قبلی پوزش میخواهم خب به هر حال بعضی وقتا زیر پا گذاشتن قوانین لازم میشه تا رسیدن به هدف نهایی و گرفتن نتیجه ی درست 
بنده از مقام بالایی برخوردار نیستم که بخوام با تذکر دادن و یا روش های دیگه جلوی چنین مساعلی رو بگیرم بنا به این دلیل هم که شده باید از روش هایی مثل ترساندن و ... بکار گرفت 
با تشکر فراوان از ادمین و مدیریت محترم 
موفق و پیروز باشید 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

@TeChNeTدوست عزیز از اولین روزی که Samp یا MTA پلی دادم Department نرفتم و احتیاجی به یاد گیری قوانین Department ندارم

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.