رفتن به مطلب

Mechanic Leader

MahdiEvil

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: mahdievil
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Negar
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 19 | Civi
توضیحات شکایت:
ایشون میاد از من تست میگیره اما سوالایی میپرسه که منو Reject کنه اول که پرسید AWD FWD RWD رو بگو  منم گفتم FWD چرخ جلو RWD چرخ عقب , AWD هم جفتش , وقتی میگم جفتش یعنی FWD+RWD اما ایشون میگه ن غلطه باید میگفتی همه چرخ ها , وقتی میگم جفتش یعنی هر 4تا چرخ میشه اما زیر بار نرفت
تو سواله 20 میاد میگه از کجا بفهمیم یه ماشین
AWD داره , خب من از کجا بدونم , کجای انجمن همچین چیزیو زده ؟ این سوال جوابشو بعد از Accept شدن لیدر باید به صورت عملی یاد بده من موقع درخواست عضویتمم زدم فقط Medic - Mafia بودم میاد سوالایی که تو تستای Helper یا Leader میپرسن رو میپرسه بعد میاد Staff هم میپرسه میگه Rank 6 چقد حقوقشه یا میگه Sub-Leader چند Fp کیک میشه حالا من بلد بودم , قرار شد قوانین عمومی + مکانیک باشه ولی زیرش زد بعد که میگم یه فرصت دیگه بده نمیده , بعد ماله دوست خودش Mrs_Melika که 3/3 av شده بود گفت 5تا دیگه ازت میپرسم اما واس من میگه امکانش نیست , بعد سوال میپرسه که یه Fw چند میتینگ عقب میندازه ؟ من از کجا بدونم این سوال ماله Staff هست ن مکانیک یه قوانین عمومی
اگه اینطوریه همه سوالا باید اینطور باشه ن واس اونایی که باهاشون حال نمیکنی , یا موقعی که میخوای یکیو بیاری Refferal ش به چه دردت میخوره ؟ Refferale من 1929 اگه میخوای Old جمع کنی من قبل از تو Register کردم , یعنی چی من بعد از یک سال به سرور بک دادم گفتم دیگه پارتی بازیاو . . .تموم شده اما مثل اینکه بازم ادامه داره! اگه میخواید زیرکشیو از این حرفا کنید بگید که مام بازیای خودمونو بلدیم :)
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): یکی از اسکرین شاتارو دارم برای بقیشم لازم باشه با Founder محترم تماس میگیرم تا شخصا Log رو باز کنه
http://s5.picofile.com/file/8363726676/mta_screen_2019_06_16_11_13_51.png
خود لیدر هم گفت از جوابا + سوالا اسکرین شات داره 
این شکایتم هیچ ادمینی بررسی نمیکنه به جز منیجر محترم @Parsa_AvengeR !
اشخاص دیگه ای که باهاتون تو یه TeamSpeak میشینن لازم نیست بررسی کنن 3>

ویرایش شده توسط MahdiEvil
Edit Text
  • Like 3
  • Haha 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت تیم مدیریتی سرور 

...

من از شما پرسیدم Differential رو توضیح بدین در جواب شما به بنده گفتین RWD,FWD پس AWD چی میشه که مربوط به دیفرانسیل همه ی چرخ هاست ؟

سوال آخر بنده این بود که از کجا میتونیم تشخیص بدیم که یک ماشین RWD یا FWD است ؟

که جواب شما اشتباه بود و من به شما اخطار دادم حتی گفتم اشتباهه یه باره دیگه بگو به دلیل لول پایینتون این فرصت بتون داده شد که بازم اشتباه جواب دادین و من جواب درست رو بتون گفتم که بدونین

....

کسی که میخواد بیاد فکشن مکانیک که یک فکشن بسیار مهم درون سرور است باید تسلط کامل روی قوانین داشته باشه 

تمام افرادی که تست میدن میدونن باید به قوانین فکشن (مکانیک) , قوانین استف , قوانین عمومی سرور مسلط باشن 

...

در رابطه با حرف اشتباه شما نیز بگم شما حق تهمت زدن به کسی رو ندارین

بنده نیز از ایدی Mrs_Melika مانند شما تست گرفتم و ایشون قبول شدن که تمام اسکیرین شات ها موجوده در صورت نیاز به ادمین محترم داده میشود 

...

اصلا من نمیفهمم تست مکانیک چه ربطی با Refferal داره؟!

پارتی بازی ای اتفاق نیوفتاده خیالتون راحت :)

...

توی اسکیرین شاتی که خودتون قرار دادین مشاهده میکنین که به سوالم اشتباه پاسخ دادین و من بتون یه فرصت دیگه دادم !

شما تایین کننده ی این نیستین که کدوم ادمین شکایت رو بررسی کنه !

کسی که Old سرور باید این چیزا رو بدونه مسلما 

...

و در آخر شما میتوانید همین الان با Founder محترم تماس بگیرین که براتون Log رو چک کنن 😄 

• Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

1.بنده جواب صحیح رو به شما دادم اما شما بدلیل اینکه برای دوستان عزیز تر از جانتان اسلات نگه دارید سعی کردید تا حد امکان سوالای سخت بپرسید
اخه وقتی من میگم هردوتاش ینی چی ؟ هردوتا FWD , RWD باهم چی میشن ؟ 😅
2.در رابطه با تستی که از Mrs_Melika هم گرفتید مطمئن شید که پیگیری میشه :classic_smile:

3.جالب اینجاست چرا پس چرا سوالایی که از MaSteR_MerSaD یا Mrs_Melika پرسیدید نسبت به سوالایی که از من پرسیدید آسون تر بود ؟ اگه بخاطر تجربه بود که آره MaSteR_MerSaD از تجربه بالایی برخورداره اما Mrs_Melika که از من هم LowLevel تره , بعد چرا موقعی که خواستید ازش تست بگیرید Refferal شو پرسیدید ؟ پس اگه رفرال ربطی نداره حق ندارید بپرسید [ مگر اینکه وارد فکشن شه ]
4. شما حق پرسیدن همچین سوالیو ندارید که بگید از کجا بفهمم ماشین فلان چیزو داره
شما مطابق انجمن عمل نکردید , اینکه فرصت دادید دلیل قانع کننده ای نیست , من بار اولمه که میام مکانیک و باید از کجا بدونم که ماشین Awd داره یا نه ؟ این از بی مسئولیتی شماست که باید بعد از Accept شدن به پلیر توضیح بدید

در ضمن قوانین تیم استف رو چرا پرسیدید ؟ قوانین استف به چه درد ممبر میخوره ؟ من الان درواقع تست لیدری دادم نه ممبری قوانین عمومی + قوانین استف + قوانین مکانیک 😊
کسی که 60d از سرور محروم میشه چطور صلاحیت لیدری داره ؟ بزارید 1 هفته بگذره از آنبن شدنتون بعد بیاید تو تیم استف xD

در رابطه با تماس هم نگران نباشید سر موقعش به اونم رسیدگی میشه :classic_smile:
برای دیده شدن هم سعی کنید از این تکستا استفاده نکنید چون شخصیت خودتون میاد پایین
لازم به دروغگویی نیست اگه با من مشکلی دارید یا از طرف من بهتون فشاری وارد شده بگید من خودم برم یه جا دیگه , چیزی که زیاده فکشن و مافیا 😉

لینک به دیدگاه

‫با سلام طبق قوانین سرور و فرموده منیجر و اونر محترم به لیدر ها ،لیدر ها میتوانند از قسمت های اعلام شده تست (قوانین  فکشن مربوطه. قوانین استف و قوانین عمومی ) بگیرند

به طور مثال : ممبر یک فکشن باید اطلاع داشته باشد که اگر به دلیلی از لیدر Fw دریافت کرد ، چند هفته از میتینگ و Rankup شدن عقب می افتد‬‎
که این توضیحات در بخش قوانین استف نوشته شده است . 

در بخشی از شکایت نیز شما به RWD و FWD اشاره کردید که چجوری باید فهمید از نظره خود شما اینجا جواب رو درست داده اید ولی شما به لیدر  کامل توضیحات را نداده اید 

جواب این سوال = RDW چرخ عقب و FWD چرخ جلو  و ADW همه چرخ ها و شما اشاره کردید جفتش که اینجا باعث سردرگمی لیدر میشود و جواب غلط است. 

و این که شما هیچ حقی در انتخاب تیم استف ندارید و خود تیم استف میدانند که چه افردادی لایق چنین رنک مهمی در سرور هستند و خواهند بود 

و در اخر توهین شما در تاپیک مورده نظر از جمله . کلماتی مانند | فشار | دروغ | توهین محسوب میشود 

و به دلیل اسپمینگ در تاپیک تا رسیدگی شکایت و نظر نهایی منیجر محترم سرور بسته خواهد شد 

@Parsa_AvengeR

Have Fun 

ویرایش شده توسط DarcyElioT
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن