Mohamad7731

وانتد الکی

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Yasuo

اسم شما در بازی ؟Mohamad

توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون به من 1اخطار میده بعد وانتد میده بعد انگار گارد ملیه کیل میده منو!

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟proxy_sa_2017_09_11_07_31_46_711.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما یبار گفتی Stop بعد وانتد میدی؟

این بار چندمته؟  دیگه گندشو در آوردی بخدا

لینک به ارسال

سلام..
کشتن مجرم هیچ ارتباطی با گارد ملی بودن ندارد..
در صورتی که از وانتد Runner شکایت دارید.. منتظر باشید تا لیدر محترم @Yasuo مدارک خود را ارائه کند

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

بنده به شما 3 بار اختار دادم وشما فرار کردی و حتا یکبار شما رو داخل کلنت گیر انداختم و دوبار دیگه اختار دادم ولی باز به ماشینم کوبیدی و با همون ماشین کلنت که تو عکس معلومه با آخرین سرعت فرار کردی.

حالا شما توقع داری من چند بار دیگه وقتی با همچین ماشینی داری با آخرین سرعت میری بتونم چت کنم و اختار بدم ؟ اینم مدرک من زمانی که نو کلنت بهت رسیدم و دوبار دیگه اختار دادم و حتی اون لحظه در حال حرکتم نبودی و جواب منو هم دادی حتی گفتی  چته ؟

حالا توقع داری با 300 تا سرعت هم دو ساعت برات 20 بار تو /m  اخطار بدم هم از فرار شما ss بگیرم و هم شما رو دسشگیر کنم ؟

tuyk_mta-screen_2017-09-11_18-59-41.png

0gz_mta-screen_2017-09-11_19-00-35.png

لینک به ارسال

سلام 

تا اونجایی که من میدونم اخطار باید برای فرد خاطی ارسال شود اینجور که‌ نمیشه خودت بیای برای خودت تو /m بگی stop

مورد بعدی اینکه سرعت ماشین شما با ماشیم ایشون سرعتشون یکی بود لطفا بهونه نیارین 

مورد بعد اینکه لیدر باید الگوی ممبراش باشه‌ شما حتما باید تو /m ایدی طرفو بگه این کاره شما اشتباه بود 

باتشکر

لینک به ارسال

شما حتی نمیدونی اخطار چجوری میدن!!!!

2بار اخطار stop دادی اونم از چه فاصله ای؟!!!!!

بزار یادت بدم اخطار دادن به این صورته

حد اقل فاصلخ 40m باید باشه هر اخطار 3باره m Stop id x or get wanted/

شما حتی نمیدونی چجوری دادی یبار گفتی Stop یبار id گفتی مگه من مسخره شمام؟

حال نداری اخطار بدی ؟ چرا پلیس شدی

لینک به ارسال

اقای hp1379 در تاپیک که به شما ربطی نداره پست نزار که اسپم میشه و مجازات میشی.

mohamad اول حرف شما این بود 1 بار اخطار . حالا هم میگی 2 بار. شماردن هم بلد نیستی ؟ تعداد اخطار هایی که به شما دادم 5 اخطار بود که 3 اختار اولم به شما کامل بود ولی به خاطر فرار شما با سرعت زیاد نتونستم اسکرین بگیرم . که فقط زمانی که رفتی تو کلنت و ایستادی تونستم دو اختار دیگه بدم و اسکرین بدم.

در ظمن بایند کردن اخطاری که تو m/ داده میشه ممنوع هست ما نمیتونیم اخطار رو بایند کنیم و به شما اخطار بدیم پس زمانی که داری با 300 تا سرعت فرار میکنی توقع گرفتن 3 تا اختار کامل که شمال آیدی شما باشه نباش .

شما اگه قوانین بلد بودی باید با همون اخطار اول تسلیم می شدی خوب می دونی که امودم دنبالت به جای اینکه تسلیم بشی فقط گفتی چته و باز فرار کردی .

اگه اینقدر از وانتد و زندان میترسی همون اول تسلیم می شدی که کارت به اینجا نکشه.

اینم از جواب شما mohamad .

پس اسپم نکنید تا ادمین بیاد و تصمیم بگیره.

لینک به ارسال

دوست عزیز چرا یابه میبافید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخطاری که بمن دادید توی گاراج 1 اخطار بوده!

بعد در عکس خودتون  2 اخطار میبینیم !!!!!!!!!!!!  که بمن نرسیده!!!!!

درضمن شما میبایست مجرم سوار هر وسیله ای هست بگیریدش وظیفته!

5اخطار؟؟؟؟؟ عکس 5اخطار میخوام در غیر این صورت من تقضا دارم به جرم تهمت دروغین هم مجازات شین!

لیدری که ادعا میکنه 5 اخطار داده! {{{ دروغ}}

پلیسی که حال دنبال کردن وانتد نداره!!! میگه باس وانتد داد (( لیدر نیست اصلا))

درخواست رسیدگی جدی دارم سرور هر کی به هرکی نیست برادر من توانایی انجام لیدری نداری بسلامت !

لینک به ارسال

1. لطفا اسپم نکن .

2. من حرف خودم رو زدم .

3. آره گرفتن مجرمی که می خواد( تسلیم) شه وظیفه منه , نه کسی مثل شما که اختار رو میبینه و فرار می کنه و میره جای دیگه اسکرین میگیره و احساس زرنگی میکنه.

4. تمام وانتدی که گرفتی درست بوده و هیچ اشتباهی در کار نبوده شما خودت داری اعتراف میکنی فرار کردی پس هیچ بحث دیگه نمیمونه.

5. دو اختاری که تو کلنت بهت دادم بهت رسیده و حتی با من چت کردی وچت شما در کادر قرمز کاملا معلومه پس الکی اسپم نکنید ادمین خودش می دونه چکار کنه.

6. کسی اگه واقعا بی گناه باشه احتیاجی به اسپم کردن و دفاع دوستاش تو تاپیک و ترسیدن نداره .

7.روزانه خیلی از پلیر ها جیل میرن وتنها کسانی که مثل شما احساس زرنگی میکنن میان شکایت می کنن.

8.من دیگه حرفی ندارم و دیگه جواب پست های الکی این آقا رو نمیدونم چون تا همین جاش هم این آقا الکی اسپم کرده و این خلاف قوانین هست.

9. بار آخرت باشه به من توهین میکنی.

لینک به ارسال

اینجا لات بازی نداریم !

تو نمیدونم کی کرده لیدر جدیده هرکی فرار میکنه تو کلن بهش اخطار میدن اره؟ :))))))))))))

اگه اینجوریه من پلیسم به مجرم sms میدم واسا وگرنه وانتد میدم بهت  جدیده نه؟!!

شما طبق حرفای ..که گفتی 5بار اخطاردادی عکس 5تاشو بده !!! نداری چون دروغ میگی 

شکایتاتم معلومه یدونه نیست 5 یا 6تا شکایت ازت شده مستحق لیدری نیستی تو برا من تایین تکلیف نمیکنی هم سنت کم تره من هم سطح فکریت!

تقضا دارم برای نکشیدن کار به فحاشی به ایشون جواب داده شود از طرف ادمین

یا حق...

لینک به ارسال
در در 9/11/2017 در 22:30، Yasuo گفته است :

0gz_mta-screen_2017-09-11_19-00-35.png

توی این عکس مشخصه که شما اخطار ایشون رو دیدید و گفتید چته و باز هم فرار کردید

در ضمن 3بار اخطار برای کسی هست که ممکنه به دلایلی اخطار رو داخل چت نبینه یا حواسش نباشه، اما شمایی که خودت داری میگی 1بار اخطار پس اخطار رو

دیدی و میبایست می ایستادی

متخلف خود شما هستید @Mohamad7731

تاپیک بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.