HP1379

شکایت از overlord

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

سم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟overlord

اسم شما در بازی ؟hp79

توضیح شما در باره این شکایت؟ ایشون اصلا قوانینو بلد نیستن ما تو رابیم ایشونو کیلل میدیم میاد وانتد میده xD

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

gta_sa 2017-09-11 12-28-41-25.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا بررسی شه

لینک به ارسال

به نام خداونده جاودانگی کو عزت نفس افرید و بندگی

ما به دوران پاچه خواران دیده ایم                       
کاسه لیس شهریاران دیده ایم
ما به دریا های خوف انگیز دهر                        
روی هرموجی سواران دیده ایم
هم بسی استاد کار چیره دست                            
عده ای هم تازه کاران دیده ایم
دست بوسی جیره ی هر روزه ای                       
کز برایش بی قراران دیده ایم
تا کمر خم گشته سرگرم مجیز                           
هم به لیل و هم نهاران دیده ایم

من واقعا نمیدونم چی بگم! اصلا نمیدونم لازمه بخوام توضیح بدم یا نه؟چون این پلیر ضرری ندیدن این پست بیشتر جنبه پاچه خواری داره تا شکایت!

اسپون بنده روی خونه تنظیم شده و من خونه zanjiri را واقع در چهار راه اجاره کردم و وقتی وارد سرور میشم از اونجا شروع میشه و برای شروع کار اسپون چنج رو روی حالت فکشن میزارم ، با ماشینم میرم سر کار و رو حالت دیوتی میزارم و کار روزانمو شروع میکنم.

روزی که این دوستان راب زدند بنده وارد سرور شدم ، اسپون چنج را تغییر دادم و طبق معمول از در خانه خارج شدم تا به محل کارم برم ولی پامو که از در بیرون گذاشتم این دوست عزیز منو کشتن بنده هم الساعه به حالت دیوتی رفتم 5 وانتد کیل کاپ رو به ایشون دادم و بعد طبق عادت بقیه وانتد ها هم چک کردم و تازه فهمیدم این دوستان راب زدند!

این کار مشکلی نداره چون دادن وانتد به رابر ضرری به ایشون نمیزنه و ثانیه ای به جیل تایم ایشون اضافه نمیکنه.... خوده بنده شبه شورش علیه پالادین با دوستان از فرصت استفاده کردیم و راب زدیم و بعدش به جلوی خونه پالادین امدیم تا همه رو بکشیم و حال کنیم ، اولین نفری که من کشتم Rouzbeh بود بلافاصله ایشون 5 وانتد کیل کاپ به من به طور مشابه دادند ولی از اونجا که من ادم بی تجربه و کم سن و سالی نیستم ایرادی نگرفتم! 

بدیهی نیست که این دوست عزیز hp79 به دلیل همین کم تجربگی ها از گاردملی کیک شدند!

لینک به ارسال

میدونم این پست ی جورایی به موضوع فرعی اینجا مربوط نیست و به دفاعیه منم ربطی نداره  ولی به موضوع اصلی مربوطه و طرف صحبتم صرفا خوده ظاهرا شاکیه....

اقای hp79 عزیز....

چتره خود را جای دیگر باز کن

زان که ما گرگیم و باران دیده ایم😑

لینک به ارسال

سلام...
شکایت
بررسی شد..
@overlord عزیز لطفا در هنگام پاسخگویی به شکایت از لحن مناسب استفاده کنید. و فقط آنچه که لازم هست را ارائه دهید و از خودتان دفاع کنید و از اسپم خودداری کنید!

همچنین با توجه به توضیحات شما ؛
شکایت رد میشود. به دلیل اینکه تاثیری روی طرف مقابل ندارد ولی @overlord عزیز توجه داشته باشید که حتی اگر در اینجا تاثیری نداشته باشد شما نباید وانتد بدهید.. **از این پس کمی دقت کنید** .. چک کردن وانتد ها خیلی طول نمیکشه و فقط باعث میشود که با اطمینان کامل وظیفه خود را انجام دهید

باتشکر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

خب 

اولا این به شما ربطی نداره که کیک شدم یا لفت دادم

دوما شما نه لولت به من میخوره نه پیشینت چرا حرف بیخود میزنی 

سوما این که شما به من 5 وانتد دادین و قبلش وانتد هارو چک نکردین نشونه نخوندن قوانین است xD

لینک به ارسال

با تشکر از ادمین پارسا عزیز برای رسیدگی دقیق و سریع ، بنده برای لحن پاسخ گویی خود ابراز پشیمانی کرده و عذرخواهی میکنم . اقای hp79 با توجه به پاسخ ادمین شکایت شما رد شده است و این پست به اتمام رسیده ، از اسپمه بی خود خودداری کنید!

لینک به ارسال

تاپیک بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.