رفتن به مطلب

لیدر که حسود باشه همینه دیگه

alone_amireza.m

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Alone_Wolf
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:_Miti_
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 38 Civilian
توضیحات شکایت:بجه ساله حسوده همش میاد ماشینامو چپ میکنه 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s4.picofile.com/file/8363508900/gta_sa_2019_06_13_14_31_13_735.avi.html

http://s5.picofile.com/file/8363508918/mta_screen_2019_06_13_14_31_48.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

http://s5.picofile.com/file/8363510084/mta_screen_2019_06_13_15_09_53.png

@Ciavash

اقا ی ادمین زنترنو بنده 12 تا بیمه داشت که توی اس اس بالا معلومه چندتا شده لطفا پیگیری شه ممنون

لینک به دیدگاه

حاجی دمت گرم این یارو همیشه میاد DM میکنه ماشینای منو هم میزنه. ولی جوری میزنه ک نمیشد SS بگیرم. دمت گرم بالاخره یکی پیدا شد فیلم بگیره دستشو رو کنه. خیر سرش لیدر School هستش این بچه سال اصلا جنبه ی بازی نداره و بیشتر نظم سرور رو بهم میریزه. نمیدونم پارسا توی این چی دیده ک لیدرش کرده

ادمینای عزیز لطفا حتما رسیدگی کنین خیلیای دیگه هم ازش شکایت کردن از جمله Epic

• Like 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، DarkNesSs گفته است :

حاجی دمت گرم این یارو همیشه میاد DM میکنه ماشینای منو هم میزنه. ولی جوری میزنه ک نمیشد SS بگیرم. دمت گرم بالاخره یکی پیدا شد فیلم بگیره دستشو رو کنه. خیر سرش لیدر School هستش این بچه سال اصلا جنبه ی بازی نداره و بیشتر نظم سرور رو بهم میریزه. نمیدونم پارسا توی این چی دیده ک لیدرش کرده

ادمینای عزیز لطفا حتما رسیدگی کنین خیلیای دیگه هم ازش شکایت کردن از جمله Epic

فقط من یه کلام بگم برای شما خودتون بکستون ک پشت  پالادین حرف میزنین فک نکنین شاخین کل بکستون یکی از ما نیست راستی من 2 ماهه گان دستم نبوده توی چهار راه اوکی عزیزم .

شما فعلا برو باگ پولتو بزن بعد اون ببینم چجوری شاخ میشی 

ویرایش شده توسط M_e_t_i
.
لینک به دیدگاه

من با مدرک و فیلم حرف میزنم که خدا رو شکر توی فیلم بنده همه چیز معلومه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Epic گفته است :

فقط من یه کلام بگم برای شما خودتون بکستون ک پشت  پالادین حرف میزنین فک نکنین شاخین کل بکستون یکی از ما نیست راستی من 2 ماهه گان دستم نبوده توی چهار راه اوکی عزیزم .

شما فعلا برو باگ پولتو بزن بعد اون ببینم چجوری شاخ میشی 

1. Adab 

2. راست میگه چرا گو میخوری ؟؟

عزیزم میدونستی هرگونه بی احترامی شکایت رو رد میکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

جناب من کاری با آقای پالادین ندارم اولا الکی بحث اونو وسط نکشید. دوما ایشون کسی نیست ک ما بخوایم پشت سر اون یا شما حرفی بزنیم شما هم مثل تمام پلیر های دیگه هستین. سوما جناب Alone_Wolf نه از بکس ماست نه رفیقمه دیدم ب موقع شکایت کرده و من نتونستم SS بگیرم از شما ولی این آقا فیلم گرفته اومدم تاییدش کردم. درضمن من نگفتم ک Gun دستتون گرفتید هی میاین با ماشینتون میزنین میرین سریع. یه بار دوبار هم تکرار نکردین

درضمن میگید باگ پول میشه بدونم از کدوم باگ حرف میزنید؟ چون چنین باگی تا اونجایی اطلاع دارم وجود نداره. اگر نتونید حرفتونو ثابت کنید شخصا شکایت جدا ازتون میکنم بخاطر حرفی ک زدید چون حرفتون یه جور توهین و بدنام کردن من در سرور ب حساب میاد.

🙂

ویرایش شده توسط DarkNesSs
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، DarkNesSs گفته است :

جناب من کاری با آقای پالادین ندارم اولا الکی بحث اونو وسط نکشید. دوما ایشون کسی نیست ک ما بخوایم پشت سر اون یا شما حرفی بزنیم شما هم مثل تمام پلیر های دیگه هستین. سوما جناب Alone_Wolf نه از بکس ماست نه رفیقمه دیدم ب موقع شکایت کرده و من نتونستم SS بگیرم از شما ولی این آقا فیلم گرفته اومدم تاییدش کردم. درضمن من نگفتم ک Gun دستتون گرفتید هی میاین با ماشینتون میزنین میرین سریع. یه بار دوبار هم تکرار نکردین 🙂

راسته میگن همه چیز جنبه میخاد و توم اقای _Miti_  جنبه ماشین خوب رو نداری و همه ی این کارا واسه حسودی حسودی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، DarkNesSs گفته است :

جناب من کاری با آقای پالادین ندارم اولا الکی بحث اونو وسط نکشید. دوما ایشون کسی نیست ک ما بخوایم پشت سر اون یا شما حرفی بزنیم شما هم مثل تمام پلیر های دیگه هستین. سوما جناب Alone_Wolf نه از بکس ماست نه رفیقمه دیدم ب موقع شکایت کرده و من نتونستم SS بگیرم از شما ولی این آقا فیلم گرفته اومدم تاییدش کردم. درضمن من نگفتم ک Gun دستتون گرفتید هی میاین با ماشینتون میزنین میرین سریع. یه بار دوبار هم تکرار نکردین 🙂

عزیزم شکایتی که به شما مربوط نیست دخالت نکنین فک کنم دخالت شما بخاطر اون 200 تا اسکرین شاته ک من شماره از فکشن کیک کردم نتونستی حقوق بگیری :D

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

بر اساس قوانین انجمن شما حق هیچ گونه توهین در پست شکایتی هر پلیر یا لیدر یا ... ندارید بر همین اساس شکایت شما رد شد .

* ( هر گونه بی احترامی در قسمت توضیحات شکایت منجر به رد شدن شکایت شما میشود ).

لازم به ذکر است افرادی که بدون دلیل در این پست دخالت کرده اند  اخطار انجمن دریافت میکنند .

و شکایت شما در پستی دیگر پاسخ داده شد .

بسته شد

ویرایش شده توسط Ciavash
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن