رفتن به مطلب

توجیه کردن کار

LeViCodeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: LeViCodeR
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Diego
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): LVL 28 Leader Dark
توضیحات شکایت: با سلام و عرض خسته نباشید.

در لینک اول بنده به ممبر ایشون گفتم خار ماشینو ساییدی برادر و ایشون به من وانتد بی احترامی به پلیس دادند. لیدرشون میگن ایشون فکر کردن شما گفتی خر

اگر بخوایم با عنوان خر بخونیم:

خره ماشینو ساییدی برادر(وقتی شما به کسی بگی خر بعد بهش میگی برادر؟ پس این نشون میده خودتم خری دیگه:| )

خر ماشینو ساییدی برادر( در اینجا یک e اضافه به نظر میاد پس و این مورد حذف میشود)

و به همین دلیل شکایت رو رد کردن.یک سوال! ممبر شما هر فکری دلش بخواد میتونه بکنه و هرجور دلش بخواد میتونه وانتد بده؟ میخوای من باج جمع کنم بیاد به دلیل دزدی از بانک بهم وانتد بده بعد بگی فکر کرده پولارو از بانک دزدیدی؟🤣

در لینک دوم که مشاهده میکنید ممبر ایشون بدون هیچ اخطاری اومدن به دوست من که به من 3-4 تا تیر زدن وانتد DM دادن و سریع کیل کردند که پول رو بزنن به جیب🤣 جالبیش اینجاست که لیدر میگه درسته اصلا اخطار لازم نیست.پس الان هرکی بلد نیست بیاد توی ماشین پلیس بشینه سریع وانتد بگیره کاف بشه بره جیل دیگه چطوره؟

حالا من نمیخوام دخالت بکنم ولی جالبیش اینجاست که پست ایشون توی قسمت درخواست عضویت گاردملی رو هم پیدا نکردم من😐

و شکایات رو میبنده که نشون بده لیدر خوبی هست و ممبراش واردن😐
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

@TurBOo

ویرایش شده توسط LeViCodeR
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

مدارک دومی به فردی که شکایت کرده مربط میباشد و فرد شکایت کننده به صورت  جدا گانه میتوانند از لیدر شکایت کنند .

لیدر محترم @DieGo  پاسخگو باشید

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Ciavash گفته است :

با سلام و احترام

مدارک دومی به فردی که شکایت کرده مربط میباشد و فرد شکایت کننده به صورت  جدا گانه میتوانند از لیدر شکایت کنند .

لیدر محترم @DieGo  پاسخگو باشید

@MANIKILLER

• Like 1
لینک به دیدگاه

شما ک میگی من سنم کمه باشه اقا پیر مرده نگو من درخواست عضوت ندادم صفحه ۳۲ رو ببین بعد حرف های الکیتو بزن اقا پیرمرده.🤣🤣

http://s5.picofile.com/file/8363426734/Screenshot_۲۰۱۹۰۶۱۳_۰۶۱۶۱۳.png

http://s4.picofile.com/file/8363426742/Screenshot_۲۰۱۹۰۶۱۳_۰۶۱۶۳۳.png

خودت لیدری باید قوانینو بهتر من بدونی نباید به بچها میگفتی کمکت میکردن تو تی اس 🤣🤣 وگرنه الان وظعیتت این نبود که بخوای 

دونبال پایین کشیدن بقیه باشی 

بعد میگه محدودیت سنی من هم سن تو بودم ۳۵ سالم بود .

بعدشم کلمه خار کشف جدیده خار ماشینو ساییدی یعنی چی چیزی بنام خواهر ماشینو.. داریم ولی خار ماشینو ... نداریم مگه تو لغت دهخدا.

ویرایش شده توسط BLACKVIKING
.
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، LeViCodeR گفته است :

نام شما در بازی: LeViCodeR
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Diego
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): LVL 28 Leader Dark
توضیحات شکایت: با سلام و عرض خسته نباشید.

در لینک اول بنده به ممبر ایشون گفتم خار ماشینو ساییدی برادر و ایشون به من وانتد بی احترامی به پلیس دادند. لیدرشون میگن ایشون فکر کردن شما گفتی خر

اگر بخوایم با عنوان خر بخونیم:

خره ماشینو ساییدی برادر(وقتی شما به کسی بگی خر بعد بهش میگی برادر؟ پس این نشون میده خودتم خری دیگه:| )

خر ماشینو ساییدی برادر( در اینجا یک e اضافه به نظر میاد پس و این مورد حذف میشود)

و به همین دلیل شکایت رو رد کردن.یک سوال! ممبر شما هر فکری دلش بخواد میتونه بکنه و هرجور دلش بخواد میتونه وانتد بده؟ میخوای من باج جمع کنم بیاد به دلیل دزدی از بانک بهم وانتد بده بعد بگی فکر کرده پولارو از بانک دزدیدی؟🤣

در لینک دوم که مشاهده میکنید ممبر ایشون بدون هیچ اخطاری اومدن به دوست من که به من 3-4 تا تیر زدن وانتد DM دادن و سریع کیل کردند که پول رو بزنن به جیب🤣 جالبیش اینجاست که لیدر میگه درسته اصلا اخطار لازم نیست.پس الان هرکی بلد نیست بیاد توی ماشین پلیس بشینه سریع وانتد بگیره کاف بشه بره جیل دیگه چطوره؟

حالا من نمیخوام دخالت بکنم ولی جالبیش اینجاست که پست ایشون توی قسمت درخواست عضویت گاردملی رو هم پیدا نکردم من😐

و شکایات رو میبنده که نشون بده لیدر خوبی هست و ممبراش واردن😐
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

@TurBOo

با سلام به تیم استف ایران ام تی ای

اول اینکه هر چیزی که به کاپ بگید و بر بخوره به کاپ میتوانند وانتد بی احترامی بدهند

مثلا بنده به شما میگم نووب و به شما بر میخوره شما وانتد بی احترامی میدید بنده شکایت ام بکنم رد میشه [چون این اتفاق برای بنده افتاده]

دوم اینکه شما به چه حقی به بنده توهین میکنین؟

خودتم خری یعنی چی؟

------------------------------------

خب شما که میگید ایشون درخواست عضویت ندادن میتونین در این تاپیک ببینین

بعد اینکه شما میگید کسی DM میکنه باید اخطار بده میتونین از ادمین های سرور بپرسید

شما چرا باید اینجوری با لحن بد صحبت کنید مثلا لیدرید

خار ماشینو ساییدی؟

جا تاسف داره واقعا.

به جا اینکه این و اون رو بکشین پایین خودتونو بکشین بالا.

دفاعیه بنده به پایان رسید.

یا حق.

ویرایش شده توسط DieGo
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DieGo گفته است :

به جا اینکه این و اون رو بکشین پایین خودتونو بکشین بالا.

حاجی در رابطه با این حرف شما نمیدونم فازتون چیه؟ تو نه .... ولی مثلا یکی هست که لیاقت چوپانی نداره ولی رنک داره اونو باید یه جوری بکشی پایین که واسه دیگران درس عبرت بشه ..  

• Haha 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

بر اساس تغییر قوانین Dp برای امور فکشن ها به تمام افراد حضور در فکشن گفته شده است به صورت  جدی با کوچکترین مشکل ، پلیر برخورد لازمه انجام گیرد ( به دلیل تبدیل کردن بازی به حالت Rp )

شما در  Rp هیچ گونه نمیتوانید به فرد مذکور به این شکل صحبت کنید ، و تمام این قوانین در حال اجرا میباشد . لطفا کوشا باشید .

و در بابت تاپیک پایین باید عرض کنم هر گونه تیر اندازی حتی یک تیر هوایی هم دارای وانتد میباشد و در  زیر مجموعه وانتد Dm قرار میگیرد .

موفق باشید .

• Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن