رفتن به مطلب

HuShi

xxxtentacion

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: xxxtentacion
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: HuShi
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 40 LEader NR
توضیحات شکایت:  ممبرش منو فریسک کرده تو فیلم خودش معلومه ایشون میگه دسته شما اسلحه بود و از شما sl خواست 

خب تو فیلم amir jamali معلومه فریسک کرد نوشته Natije Bazresi Badani xxxtentacion : من رنک 7 ام ممبرش رنک 2 نباید فریسک میکردند

شکایت من

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):  http://s6.uplod.ir/i/00954/7bfgialnt7kd.png  اسکرین از فیلم amir jamali که منو فریسک کرد (رنک بالاتر از خودشو)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب

بنده تو همون شکایتی که از ممبرم کردید گفتم که دست شما Gun بوده و از شما /sl خواستند...

بعد اون قانون Frisk رنک بالاتر برای هلپر و ادمین میباشد که مشغول به هلپ دادن و کار های مهم تر هستند...

در ضمن شما وانتد نشان ندادن مجوز ها دریافت کردید <--->Not Showing Up License

اگر وانتد Material یا Drugs دریافت کردید بیاید شکایت کنید...

ایشون دیدن دست شما تفنگ هست از شما مجوز خواستند و شما مجوزو نشون ندادید و وانتدو دریافت کردید...

کلیه دیپارتمنت سرور میتوانند از کسی که دستش تفنگ داره /sl بگیرن و اگر طرف مجوزشو نشون نداد وانتدشو بدن و این ربطی به Frisk نداره...

نکته بعدی هم اینه که تو شکایت از ممبر بنده گفتی که من AFK بودم اما در فیلم کاملا واضحه که دست شما تفنگ بوده و شما در حال حرکت بودید

برای شمایی که لیدری و باید الگوی بقیه ممبرات و پلیر ها باشی دروغ گفتن عیبه 🙂

و این که پیشنهاد میکنم قوانین دیپارتمنت رو یبار دیگه مرور کنید و Reason وانتد هارو با دقت ببینید 🙂

• Like 1
لینک به دیدگاه

چرا میپیچونی ؟

مگه تو فیلم Amirjamali زده نیست که منو فریسک کرد ؟ چرا گان afk اینارو بهونه میکنی ؟

من سرم شلوغ بود ندیدم sl خواست ازم به کنار 

تو این فیلم معلومه که منو فریسک کرده

دیگه حرفی داری ؟

موضوع اینه حداقل میزدی پلیر شما رو فریسک کرد بعد یه بهونه دیگ در میاوردی یا نه که معلومه که فریسک کرده تو فیلم خودش و به قسط متریال ازم sl خواسته

http://s5.picofile.com/file/8363043742/avc_Not_Showing_Up_License_By_xxxtanion.mp4.html

لینک به دیدگاه

3.شما حق فریسک رنک بالاتر از خود را ندارید.
4.افرادی که عضو 
مافیا هستند، می‌توانند Drug حمل کنند. ( وانتدی دریافت نمی‌کنند )

• Haha 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، xxxtentacion گفته است :

3.شما حق فریسک رنک بالاتر از خود را ندارید.
4.افرادی که عضو 
مافیا هستند، می‌توانند Drug حمل کنند. ( وانتدی دریافت نمی‌کنند )

bebakhshid ke dekhalat mikonam

ama WTF

manzoor az ranke balatar ranke balatar dar hamoon faction hast ya faction haye dp na dar faction haye dige masalan ishoon mitonest leader school ro ham frisk kone

bazam ozr khahi mikonam ke dekhalat kardam

لینک به دیدگاه

اقا 1 Soal

Sv 

Offe?

لینک به دیدگاه

چقدر تو فیلم خوشکل افتادم :D:D:D:D:

Ho3i N ::::D

لینک به دیدگاه

با سلام

این تاپیک به بنده مربوط نیست اما جهت اطلاع شما دوست عزیز بگم فریسک رنک بالا ممنوع هست در صورتی که شما  میگید لیدر هستید درسته اما منظور اینجا لیدر دیپارتمنت هست نه لیدر NR 

و در رابطه با اینکه شما می گی Licenes هست نه License بگم که سایتی هست به اسم گوگل و تا از چیزی اگاه نیستید دیگران رو مسخره نکنید چه بسا همان موضوع ممکن است باعث مسخره شدن شما بشه .

نصیحت بنده به شما این هست که از حرفی که احتمال تکذیب در ان وجود دارد دوری کنید و به زبان نیارید 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

بر اساس برسی های انجام شده شکایت اول شما به دلیل دادن وانتد به شما بود و نه چیز دیگر و شما سپس  ( شکایت دوم ) بعد از دیدن مدارک افسر مربوطه شکایت دیگری در قالب حق Frisk رنک بالاتر وجود ندارد را ایجاد میکنید در قسمت از شکایت از لیدر

توضیحات به این صورت میباشد

شکایت اول : کار افسر مربوطه به درستی بوده است و شما باید به ایشان /sl میکردید و به دلیل ندادن /sl وانتد دریافت کردید .

شکایت  دوم  : افسران مربوطه فقط افراد فوق را نمیتواند Frisk کنند  - > Admin - Helper - و افراد رنک بالاتر در Dp 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن