خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

مهمان

شکایت از لیدر FBI

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید؟Yasuo

اسم شما در بازی؟Sina_Ghost

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن و یا مافیا هستید چه رنکی دارید؟) در Yakuza هستم رنک 1.

توضیح شما در مورد این شکایت؟سلام و عرض ادب خدمت همه.

بنده 1وانتد داشتم و ایشون آمد و منو فریسک کرد و در حال بردن به jailبود که من از داخل ماشین تفنگ زدم!ایشون بهم میگه آرام باش و 3وانتد میده علت هم میگه Dm.بعد از وانتد دادن هم کیل میده.ایشون اصلا قوانین رو بلد نیست من نمیدونم چطور لیدر یک فکشن به این مهمی شد اگر یکسری به قوانین FBi بزند میداند که DM4wدارد و DMمکرر باید وانتد بدهد و نباید کیل دهد مگر من رابر بودم؟؟!ایشون اصلا قوانین بلد نیستن و خیلی از پلیر ها از این لیدر FBIشکایت دارند .بنده در خواست کیک ایشون از لیدری را دارم ایشون باید بداند که در قوانین ها نوشته باید درست صحبت کنین با پلیر ها تا از شما الگو بگیرند ولی ایشون اصلا رعایت نمیکنند.FBIچرا 1عضو دارد اونم به خاطرلیدر قبلیشه؟چون نمیتواند عضو گیری کند!بلد نیست!! لطفا سریع تر رسیدگی کنین به این شکایت.با تشکر از تمامی عزیزان SV.

مدارک مورد نیاز برای این شکایت؟

20170908_143621.jpg

20170909_114502.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Sina Ghost کسی که قوانین رو بلد نیست شما هستید.

1.اگه قوانین رو بلد بودید داخل ماشین پلیس create gun نمیکردید.

2.اگه قوانین رو بلد بودید از داخل ماشین پلیس شلیک نمی کردید .

3. شما 1 وانتد از کشتن civilian داشتید من شما رو Frisk نکردم .

4. قبل از اینکه به شما وانتد dm بدم 4 بار اختار دادم که به مردم شلیک نکن.

6. 5 بار هم اصلحه شما رو گرفتم ولی باز creategun کردید و شلیک کردید درحالتی که شما داخل ماشین من Cuff بودید.

7. اگه این همه ادعای بلد بودن قوانین رو داری و ادعای حرفه ای بودنت میشه باید این رو خوب بدونی شلیک کردن به مردم DM حساب میشه چه برسه به  اینکه از داخل ماشین پلیس شلیک کنی و اینم باید بدونی وقتی که شما رو Cuff کردم دیگه نباید از باگ Cuff سوء استفاده میکردی و مهمتر از همه که شمایی که ادعای Pro بودنت میشه اینم باید بدونی سوء استفاده از باگ سرور اونهم 5 بار باید اکانت شما به صورت دائم از سرور محروم یا همون permanent Ban می شد کاری که من با شما کردم در مقایسه با مجازاتی که باید در اصل می شدید ترحم بود و فرصت جبران اشتباهت حالا که اومدی شکایت کردی منم مدارک از Abuse کردنت از باگ رو میزارم واز ادمین محترم درخواست برخورد کامل با این بازیکن متخلف رو دارم.

8. اگه فکشن من ممبر نداره فقط یک دلیل داره کسی نیست که قوانین Department رو بلد باشه ودر خواست بده و درمآ فکشن من به شما هیچ ربطی نداره .

مدارک :

3611_mta-screen_2017-09-08_14-20-02.png

opw_mta-screen_2017-09-08_14-20-46.png

syrg_mta-screen_2017-09-08_14-21-50.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Yasuo گفته است :

Sina Ghost کسی که قوانین رو بلد نیست شما هستید.

1.اگه قوانین رو بلد بودید داخل ماشین پلیس create gun نمیکردید.

2.اگه قوانین رو بلد بودید از داخل ماشین پلیس شلیک نمی کردید .

3. شما 1 وانتد از کشتن civilian داشتید من شما رو Frisk نکردم .

4. قبل از اینکه به شما وانتد dm بدم 4 بار اختار دادم که به مردم شلیک نکن.

6. 5 بار هم اصلحه شما رو گرفتم ولی باز creategun کردید و شلیک کردید درحالتی که شما داخل ماشین من Cuff بودید.

7. اگه این همه ادعای بلد بودن قوانین رو داری و ادعای حرفه ای بودنت میشه باید این رو خوب بدونی شلیک کردن به مردم DM حساب میشه چه برسه به  اینکه از داخل ماشین پلیس شلیک کنی و اینم باید بدونی وقتی که شما رو Cuff کردم دیگه نباید از باگ Cuff سوء استفاده میکردی و مهمتر از همه که شمایی که ادعای Pro بودنت میشه اینم باید بدونی سوء استفاده از باگ سرور اونهم 5 بار باید اکانت شما به صورت دائم از سرور محروم یا همون permanent Ban می شد کاری که من با شما کردم در مقایسه با مجازاتی که باید در اصل می شدید ترحم بود و فرصت جبران اشتباهت حالا که اومدی شکایت کردی منم مدارک از Abuse کردنت از باگ رو میزارم واز ادمین محترم درخواست برخورد کامل با این بازیکن متخلف رو دارم.

8. اگه فکشن من ممبر نداره فقط یک دلیل داره کسی نیست که قوانین Department رو بلد باشه ودر خواست بده و درمآ فکشن من به شما هیچ ربطی نداره .

مدارک :

3611_mta-screen_2017-09-08_14-20-02.png

opw_mta-screen_2017-09-08_14-20-46.png

syrg_mta-screen_2017-09-08_14-21-50.png

دوست عزیز اگر قوانین رو بلد هستید به من بگید Dmچند وانتد داره؟؟!Dm4وانتده داره که شما 3وانتد دادید!این نشون میده شما هیچ چیز از قوانین دیپارتمنت و FBIرو نمیدونی.شما اصلا حق وانتد دادن نداشتی DMیعنی شلیک از داخل ماشین به افراد داخل SVاگر ssدارید که من این کارو کردم لطفا در همین تاپیک قرار دهید!لیدر یک FBIباید ادب  داشته باشه نه اینکه از داخل ماشین تیر میزنم میگه آرام باش !ادمین های محترم به شکایت بنده رسیدگی کنند.

لینک به ارسال

لطفا ادمین های محترم به شکایت بنده رسیدگی کنند این اقای Yasuoکه تازه لیدر FBIشده حتی نمیدونه DM4وانتد داره!و به من 3wمیده!اقای یاسو بی دلیل هم وارد HQمیشه و دور میزنه میره  بنده Ssدارم‌ک اگر لازم شده باشه در همین تاپیک قرار میدهم.بنده میخوام که به خاطر رفتار بد و ندادن درست wیک مجازاتی برایش داشته باشند.از ادمین های محترم خواهشمندم که به این شکایت رسدیگی کنند.

ویرایش شده در توسط Sina22

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، Sina22 گفته است :

لطفا ادمین های محترم به شکایت بنده رسیدگی کنند این اقای Yasuoکه تازه لیدر FBIشده حتی نمیدونه DM4وانتد داره!و به من 3wمیده!اقای یاسو بی دلیل هم وارد HQمیشه و دور میزنه میره  بنده Ssدارم‌ک اگر لازم شده باشه در همین تاپیک قرار میدهم.بنده میخوام که به خاطر رفتار بد و ندادن درست wیک مجازاتی برایش داشته باشند.از ادمین های محترم خواهشمندم که به این شکایت رسدیگی کنند.

این طور ک تو تصویر میبینم 3بار بیشتر کریت گان نکردم شما از کجات در میاری 5بار؟ تهمت میزنی؟؟حاجی شما برو وانتد هات رو درست کن بعد بیا بهم بگو 5بارو!دوستان ادمین این اقا اصلا قوانین و بلد نیست یعنی یه لیدر باید بگه آرام باش به من؟!من از ادمین های محترم  IRMخواهش میکنم ک زودتر رسیدگی کنن به این شکایات ها!

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید. خدمت مدیران سرور

من خواستم چندتا نکته عرض نماییم

نکته 1: شما به نظرت از ماشین در اومدن و تیر زدن میشود DM ? یا میشود DB?

نکته 2: تا اونجایی که بنده در دپارتمنت بودم و قوانین اش را نوشتم میدانم که وانتد DM یا DB وانتد لول 4 دارد.

نکته3: شما حتی وانتد دادن هم بلد نیستید یا حتی دلیلش هم بلد نیستید چی بزنید . هدف ات از لیدر شدن FBI چی بوده؟

لینک به ارسال

1. این تاپیک به شما ربطی نداره PaladiN که اومدی پست می زاری.

2. سینا اگه من به شما 3 وانتد دادم طبق شرایط و تجربه خودم دادم که شما 1 وانتد داشتی از قبل که call 110 شده بود و 3 وانتد دیگه هم به این علت بوده که اونجایی که از ماشین من بیرون رو می زدی کسی نبوده اگه کسی رو میزدی و میکشتی شک نکن که 4 واتتد میگرفتی من فقط بهت تخفیف دادم و سعی کردم که سخت نگیرم ولی مجازات شما در اصل به غیر از 4 وانتد :

1. باطل شدن مجوز اصلحه .

2. باطل شدن مجوز Material.  حالا که ناراحتی کامل مجازاتت نکردم وقتی آنلاین شدید هر دو مجوز شما باطل میشه

لینک به ارسال

@sina22 شما مرتکب تخلف شده اید!

و با توجه به توضیح لیدر ، 3 وانتدی که گرفتین حق شما بوده.

حتی اگه وانتدی که به شما داده شده اشتباه بوده باشه ( که با توجه به شرایط نبوده ) باز هم شکایت شما به جایی نمی رسید چونکه شما خودتون متخلف هستید.

بار دیگه که الکی از کسی شکایت کنید مجازات می شوید

تاپیک بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.