خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

MohammaDPaladiN

شکایت از لیدر FBI

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Yasuo

اسم شما در بازی ؟ Life

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) بدون اقلیت هستیم.

توضیح شما در باره این شکایت؟

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیرت سرور ایران ام تی ای

1. بنده داشتم میرفتم و این اقای @Yasuo اومدن به بنده ی بار در /m گفت Stop id<> frisk و این اقا با یک بار اخطار که به بنده نرسید با ماشین T20 به بنده وانتد Ignoring Cop دادش.

2. ایشون به بنده 2مرتبه وانتد AttackCop داد ولی ایشون حق وانتد دادن نداشت و باید کیل میکرد. و الکی وانتد 3 داد .

3. به نظر شما کسی که قوانین Department و FBI رو بلد نیست توانایی لیدر بودن را دارد؟

4. لطفا این شکایت رسیدگی شود و یک شکایت دیگر هم شده اون هم رسیدگی شود.

5. مدارک که ارایه داده میشود همه چیز داخلش واضع میباشد.

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

mta_screen_2017_09_08_15_11_04.png

mta_screen_2017_09_08_15_11_09.png

mta_screen_2017_09_08_15_11_13.png

mta_screen_2017_09_08_15_30_20.png

mta_screen_2017_09_08_15_30_29.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و عرض ادب

بنده با نظر جناب اقای محمد رضا موافقم چون لیدر جدید FBIاصلا قوانین رو بلد نیست ن قوانین عمومی سرور نه قوانین خود فکشن !!از ادمین های محترم خواهش مندم ک سریع تر یک فکری برای لیدر جدید FBIبکنند

ویرایش شده در توسط Sina22

لینک به ارسال

جناب Life

شما اول توسط ممبر من Master تحت تعقیب بودید و از دست ایشون فرار کردید که به من اطلاع داد و من هم به شما 2 بار رسیدم و اختار دادم که عکسش در اسکرین خوتم قابل مشاهده هست. بار دوم که به شما رسیدم شما خودت رو در کوه SF داخل دریاچه اندختی و جلوی من خودکشی کردی که و رفتی جلوی خونت از وانتدت اسکرین گرفتی .

من به شما ثابت میکنم که به شما دوبار وانتد ignore cop ندادم طبق اسکرین های خودت تنها کاری که کردی این بوده که رفتی از وانتدی که گرفتی دو جا عکس گرفتی .

ادمین محترم به چت هایی که داخل کادر قرمز هست دقت کنید در هر دو مکان چت های داخل کادر دقیقا یکی هست :

qi1n_mta_screen_2017_09_08_15_11_04.png

png_mta_screen_2017_09_08_15_30_29.png

نمی دونم با خودت چی فکر کردی که همچین کاری میکنی مثلا برا خودت اسکرین جور کردی ؟ این کار رو عمه ی منم بلده . شما با این لولت تنها کاری که کردی اعتماد ادمین هارو از خود صلب کردی و این کارت و تهمت زدنت به من کمتر از Abuse و None-Rp نیست .

در ضمن شما وانتد اتک کاپ به خاطر این گرفتی که سعی به کشتن من داشتی اونم با ماشین اتیش گرفته خودت .

عکسشم هست

اینم عکسی که به خاطرش وانتد Attack Cop گرفتی :

jxty_mta-screen_2017-09-08_15-34-22.png

اگه فرار نمی کردی و از باگ مردن تو ماشین 15 بار استفاده نمی کردی با همون 2 وانتد اول میمردی و civilian رو تو راه فرارت نمیکشتی  کارت به اینجا نمی کشید

اگه کمی دقت کنید تنها کسایی میان فروم و شکایت میکنن که عقده ای هستن مثلا Paladin از رنک لیدری department وشکایت کل پلیر ها از ادمین بود اخراج شد واومده تو این تاپیک پست بی ربط گذاشته که این کارش Av داره  یا sina_ghost که از باگ Abuse کرد و شما که فقط به خاطر 1 Frisk فرار کردی و هم از باگ مردن توی ماشین به تعداد 15- 20 بار استفاده کردی که این هم مجازاتش Permanent Ban هست من و ساب لیدرم Master بعد از 15 بار کشتن این آقای متخلف تونستیم خونش رو پیدا کنیم و جلوی در خونش که در حای تلاش برای Abuse دوباره از باگ بود کشیتمش.

تلاش خوبی بود Life ولی هنوز خیلی مونده تا بچه سال هایی مثل تو وPaladiN و Sina_ghost که هنوز به سن بلوغ هم نرسیدن من رو از لیدری بندازن ولی به هر حال تلاش خوبی بود از قدیم گفتن آرزو بر جوان عیب نیست .

با تشکر از اسکرین های آقای Life .

از ادمین های محترم به خاطر Abuse کردن باگ مردن در ماشین 20 بار و تهمت زدن به من و شکایت الکی با ای بازی کن برخورد کنند و مجازات کامل شود.

لینک به ارسال

یک چیزی رو الان توجه کردم الان فهمیدم که Life همون Paladin هست که Rename کرده اگه توجه کنید به شکایت قبلی ایشون از من در شکایت قبل هم رفته جای دیگه از وانتدی که گرفتن عکس گرفتن:

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Yasuo گفته است :

جناب Life

شما اول توسط ممبر من Master تحت تعقیب بودید و از دست ایشون فرار کردید که به من اطلاع داد و من هم به شما 2 بار رسیدم و اختار دادم که عکسش در اسکرین خوتم قابل مشاهده هست. بار دوم که به شما رسیدم شما خودت رو در کوه SF داخل دریاچه اندختی و جلوی من خودکشی کردی که و رفتی جلوی خونت از وانتدت اسکرین گرفتی .

من به شما ثابت میکنم که به شما دوبار وانتد ignore cop ندادم طبق اسکرین های خودت تنها کاری که کردی این بوده که رفتی از وانتدی که گرفتی دو جا عکس گرفتی .

ادمین محترم به چت هایی که داخل کادر قرمز هست دقت کنید در هر دو مکان چت های داخل کادر دقیقا یکی هست :

qi1n_mta_screen_2017_09_08_15_11_04.png

png_mta_screen_2017_09_08_15_30_29.png

نمی دونم با خودت چی فکر کردی که همچین کاری میکنی مثلا برا خودت اسکرین جور کردی ؟ این کار رو عمه ی منم بلده . شما با این لولت تنها کاری که کردی اعتماد ادمین هارو از خود صلب کردی و این کارت و تهمت زدنت به من کمتر از Abuse و None-Rp نیست .

در ضمن شما وانتد اتک کاپ به خاطر این گرفتی که سعی به کشتن من داشتی اونم با ماشین اتیش گرفته خودت .

عکسشم هست

اینم عکسی که به خاطرش وانتد Attack Cop گرفتی :

jxty_mta-screen_2017-09-08_15-34-22.png

اگه فرار نمی کردی و از باگ مردن تو ماشین 15 بار استفاده نمی کردی با همون 2 وانتد اول میمردی و civilian رو تو راه فرارت نمیکشتی  کارت به اینجا نمی کشید

اگه کمی دقت کنید تنها کسایی میان فروم و شکایت میکنن که عقده ای هستن مثلا Paladin از رنک لیدری department وشکایت کل پلیر ها از ادمین بود اخراج شد واومده تو این تاپیک پست بی ربط گذاشته که این کارش Av داره  یا sina_ghost که از باگ Abuse کرد و شما که فقط به خاطر 1 Frisk فرار کردی و هم از باگ مردن توی ماشین به تعداد 15- 20 بار استفاده کردی که این هم مجازاتش Permanent Ban هست من و ساب لیدرم Master بعد از 15 بار کشتن این آقای متخلف تونستیم خونش رو پیدا کنیم و جلوی در خونش که در حای تلاش برای Abuse دوباره از باگ بود کشیتمش.

تلاش خوبی بود Life ولی هنوز خیلی مونده تا بچه سال هایی مثل تو وPaladiN و Sina_ghost که هنوز به سن بلوغ هم نرسیدن من رو از لیدری بندازن ولی به هر حال تلاش خوبی بود از قدیم گفتن آرزو بر جوان عیب نیست .

با تشکر از اسکرین های آقای Life .

از ادمین های محترم به خاطر Abuse کردن باگ مردن در ماشین 20 بار و تهمت زدن به من و شکایت الکی با ای بازی کن برخورد کنند و مجازات کامل شود.

اقای نسبتا محترم لطفا ادب خودت رو حفظ کن دوستان ادمین چرا رسیدیگی نمیکنین که این بچه بیاید و در Forumبه ما همچین حرفی بزند؟؟چرا رسیدگی نمیکنید؟؟؟داخل قوانین همچین چیزی نوشته شده بود ک به ما بگه بچه سال ک هنوز به بلوغ نرسیده؟؟؟به ما بگه بچه سال؟؟؟این لیدره به نظر شما ادمینا؟؟؟لطفا برای این اقای نسبتا محترم یک فکری بکنین!این هر چی از دهنش در اومد گفت رسیدیگی کنین لطفا!

لینک به ارسال

ادمین ها رسیدیگی کنین!این یعنی لیدر FBIهست؟کجای قوانین همچین جیزی نوشته بود ک در forumفحش بده،رسیدی کنین.

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید. خدممت مدیران سرور.

1. دوست عزیز اینجا خونه بابات نیست اینجوری صحبت میکنید. اینجا تالار گفتگو هست که شکایت ها برسی شود نه اینکه شما لیدر به بنده توهین بخوایید کنید.

2. شما اصلا به بنده 3تا اخطار در /m ندادید و با یک /m به بنده وانتد Ignoring Cop دادی پس شما کاملا کارت اشتباه و غلط و قوانین زیر پا گذاشتن بوده/

3. شما حتی یک مدرک از دفاع کردن خودتون ندارید و تمامیی عکس هایی که داخل دفاع خودتون گذاشتید همش توسط بنده گرفته شده .

4. بنده الان از 3بار اخطار دادن از /m  و دلیل اتک کاپ رو مدارک هایش را  از شما میخوام که داخل همین تاپیک قرار داده شود.

5. لطفا در فورم بی احترامی نکنید.

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب خدمت خوبای SV.

اقای Yasuo اگر به نظر خودت اخطار دادی واسه خودت اومده واسه پلیر مقابل نیومده !این یکی از موضوع های مهم که شما باید حواست به این جمع باشه.مورد بعدی درست صحبت کردن با پلیر ها شرط اول داره  تو قانون ها!بنده دخالت نمیکنم تا ادمین های محترم پاسخگو باشند.

لینک به ارسال

@MohammaDPaladiN مدارک شما ناقص و بی اعتبار هستند و با توجه به توضیحات و مدارک لیدر شکایت بسته می شود

به دلیل الکی شکایت کردن و تهمت زدن به لیدر به صورت عمدی ، و با توجه به بالا بودن لول شما ، شما مجازات خواهید شد ( 500 دقیقه ادمین جیل )

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.