رفتن به مطلب

شکایت از Beny

_Maryam_

ارسال‌های توصیه شده

ام شما در بازی: (_Maryam_)
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Beny
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Azeroth Rank 1
توضیحات شکایت: فروم برای اینه که شکایت های پلیرها بهش رسیدگی بشه نه که لیدر (یه نفر از تیم استف سرور)بیاد بدون دقت به پست و با پیدا کردن یه بهونه پستو ببنده و من تعجبم از اینه که ادمینی که داره به پست رسیدگی میکنه از اون لیدر بی توجه تر میاد پست رو همینجوری میبنده و انگار نه انگار برای نوشتن این شکایت وقت صرف شده!!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

در پست زیر کاملا معلومه مدرک من شامل فحاشی کردن بازیکن خاطی بوده و همچنین تایم اسکرین شات از اونجا که اون بالا نوشته برنده این ترف: مافیا آزروث با فلانقدر امتیاز و تنها واری که همچین شرایطی رو داشته وار دیروز ساعت 20:00 بوده ،اینکه شکایت بنده بخاطر نداشتن تاریخ و ساعت رد بشه نشون میده هدف لیدر فقط لاپوشونی کردن و رد کردن شکایت ها به نفع ممبرشونه!
امیدوارم با این گونه لیدرها برخورد بشه تا حداقل به تایمی که پلیرها برای دفاع از حق خودشون تو سرور میزارن احترام گذاشته بشه!
@Parsa_AvengeR

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این شکایت به بنده هم مربوط میشه چون اسم  من امده!

نه تاریخ هس نه ساعت! مدرک دستکاری شدس!!

از مدرک جعلی استفاده نکنیم 

LowLevel

این چیز هارو لیدر محترم باید بتون بگه نه من!

لینک به دیدگاه

به قول شما من LowLevel هستم و هنوز با ترفندها و کثافت کاری هایی که شما عزیزان انجام میدید آشنا نیستم!ولی خدارو شکر یه لیدر محترم با تجربه دارم که میتونه کمکم کنه!این پستم به شما اصلا هیچ ربطی نداشت و دلیلی نبود که خودتو بندازی وسط چون شکایت از لیدره نه پلیر 😉

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

شکایت شما به دلیل ناقص بودن و کامل نبودن بر اساس قوانین فروم رد شده است .

لطفا در قالب فروم شکایت شود .و مدارک به صورت درست در انجمن قرار داده شود .

لازم به ذکر است شما حق توهین به هیچ پلیری را ندارند  @AmirHayuIa

ویرایش شده توسط Ciavash
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن