رفتن به مطلب

SurroundeD - Dekhalat Dar War

TheUniverse

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:TheUniverse
نام هلپری که شما از ایشان شکایت دارید:SurroundeD
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 33 \rank 1\ azeroth
توضیحات شکایت:ایشون تو واری که بهشون مربوط نیست دخالت میکنن و کیل میدن!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

پ.ن : تایم پی سی نیم ساعت جلوعه.http://s5.picofile.com/file/8362697950/123.png  | http://s5.picofile.com/file/8362698000/124.png    

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با احترام
خدمت شما عارضم که به دلیل باگ در /wars
همزمان 3 تا Turf واس ما برای وار استارت شد , با توجه به اینکه موقع استارت زد Azeroth vs Avengers بنده فکر کردم با شما وار استارت شده و برای همون کیل دادم.
فاندر محترم @GodFather و @Rouzbeh در جریان این باگ بودند
مشکل ما نیست که
/wars باگه و همزمان 3-4 تا Turf استارت میشه , با توجه به اینکه سرور دستور داد Azeroth vs Avengers بنده هم تازه Login کرده بودم سر همون کیل دادم!

حالا که یه
Turf به صورت Free صاحب شدید بازم طلبکارید؟ اگر نیاز مالی یا Turf دارید عین بچه ی آدم بگید که دیگه به شما /attack ندیم نیاز نیست انقدر فشارو . . . بهتون وارد شه
حالا این مشکل ما نیست که
War-System سرور مشکل داره , ما به دستوری که سرور بهمون داد عمل کردیم!
موقعی که شما در خواب ناز تشریف داشتید بچهای ما پیگیر این باگ بودن و مشکلات رو
فیکس کردیم

پ.ن: لازم نیست برای 1 وار باگ انقدر داد و بی داد کنیم!

ویرایش شده توسط SurroundeD
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ZooM گفته است :

به عنوان لیدر Azeroth جا داره یه چیزی رو یاد آوری کنم:

شاید شما درست بگید و 3-4 Turf باهم چشمک میزدند... ولی این رو بیش از 80% سرور میدونن که این Turf قبل از شروع شدن زمان War برای مافیای Fury بوده که توسط بنده Attack داده شده... در اینصورت میشه از شما پرسید که آیا شما Wars/ رو چک نکردید یا خبر نداشتید که مافیای شما Turf مافیای Fury رو Attack نزده؟؟ پس بجای دروغ گفتن و بهانه اضافه این امر رو بپذیرید که شما بدون دلیل کافی در واری که به شما مربوط نبوده دخالت کردید!

واقعا جالبه که یک نفر که دارای شعور و ادب نیست چجوری به عنوان Helper انتخاب میشه؟!

صحیح, اگر داشتید Fix میکردید چنین اتفاقاتی نمی افتاد جناب😂

پ.ن: حق ما هست که همونطور که با ما طبق قوانین برخورد میشه با شما هم برخورد بشه! پس بجای اسپم بگذارید ادمین @DarcyElioT به بررسی بپردازند

باتشکر

در مورد وار توضیح لازم به فاندر و اسکریپتر داده شد

والا از نظر من که چیز بدی نگفتم و از نظر یه لیدر واقعا درست نیست که بیاد سر یه گیم انقد دروغ بگه😂

به شما اگه بگن تو سریع داد و بیداد میکنید این ب من بی احترامی کردو ... اگه من بی احترامیی کردم همینجا اعلام کنید که بررسی شه

بنده + پلیر محترم Sina7238 از صبح همون وار درگیر پیگیری این مشکل بودیم و فاندر محترم @GodFather گفتند که صبر کنید تا شب و اگر به حرفه بنده شکی دارید میتونید از خودشون بپرسید

از اسپم خود داری کنید و در پست دیگران دخالت نکنید این شکایت هیچ ارتباطی به لیدر نداره☺ 

@Ciavash بررسی شود

ویرایش شده توسط SurroundeD
لینک به دیدگاه

بنده یادم رفت خدمت شما یه چیزیو عرض کنم

شمایی که از نظر ادب و احترام در رده بالایی هستید و خودتون رو یک شخص بی آزار و معصوم جلوه میدید

این اسکرین شات چیو ثابت میکنه ؟ بله ادب و احترام شما رو:classic_smile: حق با شماست شما لایق رنکی که دارید هستید و در مورد ادب و احترامتون هیچ شکی نیست 3>

http://s3.picofile.com/file/8362756734/BuG_Diablo_va_Fahashi.png

http://s3.picofile.com/file/8362756668/BuG_Diablo_Va_Fahashi_2.png

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا از دلیل مرگ خود اسکرین شات بفرستید ! 

و مافیا اونجر که میگه چند Turf برای ما روشن میشده در همون لحظه لطفا اسکرین شات بفرستید تا دقیق تر برسی شود 

لینک به دیدگاه

با احترام
بنده هیچ مدرکی در ساعت
20:00 ندارم که همزمان 3 تا Turf استارت شد
ولی باتوجه به این که بقیه هم
مجازات شدند بنده هم مجازاتشو قبول میکنم

@DarcyElioT ادمین محترم قضاوت با شماست!

لطفا در مورد این شکایت هم یکم دقت کنید
وار برای ماهم استارت شد ولی ZooM اومد همرو کیل داد ! اگر باگ شامل شما میشه باید شامل ماهم بشه !
یجور درگیری بیرون Turf حساب میشه ! نباید کیل میکردید
وقتی ما مجازات میشیم شما هم باید مجازات شید !

لینک به دیدگاه

بحثی اینجا نموند !
بنده امشب محرومیت وارم تموم شد

Gn

#بروز_باشیم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن