خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Amirjamali123

شکایت از ادمین برای رسیدگی نکردن به برخی مشکلات

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام . من از ادمین شکایت دارم . موضوع اینه :

من در سرور شما هستم ( GTA SA MTA ) . و داشتم در شهر با یکی از دوستام شوخی میکردم که یکی از Police ها به اسم meysam_mltft اومد بدون دلیل 2 تا Wanted داد بهم منم به ادمین قضیه رو گفتم ولی هیچ واکنشی نشون نداد و حتی سلاح های منم گرفت . با این وضعیت به نظر میاد ادمین بدخواه پلیر هاشه . حالا کار به اینجا ختم نمیشه ، من میرم Jail و وقتی Time تموم میشه و بیرون میام از Polic ای که منو بی جهت به زندان انداخت توضیح خواستم اما در عوض بهم 5 تا Wanted داد.

ادمین هم نه تنها هیچ رسیدگی به این مشکل نکرد ، بلکه با اون Polic انگار همدستی هم میکرد . الان من چه گناهی کردم که باید 4000 ثانیه زندان باشم ؟ الان 1500 ثانیه مونده از تایم زندانم . از ادمین میخوام اگه ممکنه این پلیر رو از بازی اخراج کنه یا لاقل مقامشو بگیره چون ایشون  ( جناب meysam_mltft که به قول خودش پلیسه ) اصلا کار بلد نیست و اگه بخوام خلاصه بگم الکی وانتد میده . اگر هم چنین کاری ممکن نیست ، حدقل منه بدبختو از زندان بیارین بیرون . به مولا کار داشتم الکی ادمو زندان میفرسته .

ویرایش شده در توسط Amirjamali123

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید

لطفا یه فکری به حال کیلر های سرور بکنید هر بچه ای میاد یه گان میگیره دستش همه رو میزنه خیلی بازی اینجوری چرت میشه بعد ادمین سرور آقای پارسا خان به جایه اینکه اونارو بن کنه منو بن میکنه، لطفا یه راهی بذارید که در صورت تخریب خودرو عمومی بشه شکایت کرد لطفا رسیدگی کنید با تشکر.

لینک به ارسال

واقعا همین طوره منم بعضی اوقات که Bus Driver میشم و درحال رانندگی هستم یکی میاد و بی خود و بی جهت با گان ماشین رو منفجر میکنه . شکایت هم نمیشه کرد . الان با این ادمها باید چیکار کرد ؟؟؟

هروقت به 4 راه میرم عده ای همدیگرو میزنن که برای من مهم نیست اما منو که با گان میزنن و شکایت میکنم پلیس اصلا باهاشون کاری نداره و انگار ادمین هم با اونا همکاره . حالا من یه وقت بیام از خودم دفاع کنم سریع وانتد میگیرم میفتم زندان .

وقتی پلیسا الکی وانتد میدن ، یا مهم تر از همه وقتی ادمین اصلا به این چیزا رسیدگی نمیکنه و طرف خلافه ، دیگه بازی کردن تو این سرور چیزی کمتر از تحقیر شدن و وقت تلف کردن نیست . ماشاالله نت هم زیاد میخوره !!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.