رفتن به مطلب

leader pd

Multi-7717

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_sarajoon_
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:peerage
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):school 1
توضیحات شکایت:با سلام من از ممبر ایشون شکایت کردم و شکایت من صحیح بود و ایشون رد کردن درخواست دارم ادمینا رسیدگی کنن  و اینکه ممبر ایشون میاد خیابون لاین برعکس و تا ما با سرعت به ایشون بزنیم و وانتد بدن ک این کارو با بنده کردن و حتی خود دوستشون اسکرین هارو دادن ک لاین برعکس بودن و مهم اینجاست من rom in car cop کردم ک ایشون حمله به پلیس میدن درخواست رسیدگی رو دارم 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام...
لیدر محترم لطفا توضیحات خود را در یک پست بنویسید!
@peerage9
بهتر بود که وانتد Ram On Car Cop داده شود ویا در کل اگر در کار شما
اختلال ایجاد می‌کردند از طریق /m به ایشان اخطار میدادید که این کار را انجام ندهد.
وانتد Attacking Cop برای این زمان
نیست!
اما شما هم بهتر است به جای اینکه مشکل ایجاد کنید، خیلی راحت پلی بدید و به پلیس نکوبید که از این قبیل مشکلات پیش نیاید!

لینک به دیدگاه

@Parsa_AvengeR

ادمین گل میشه شما اسکرین شات های این اقا رو ک دادن نگاه کنید ک لاین خلاف میاد یا میاد وسط جاده پارک میکنه ؟

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

@Parsa_AvengeR تمامی پلیر ها از سابقه این پلیر با خبر هستند.

ایشون هم Ram On Car Cop کرده و در اخر هم ماشین ایشون رو منفجر کرده است اما پلیر من از ماشین بیرون پریدن و Kill نشودن به همین دلیل وانتد Attacking Cop داده شده درست میباشد و مدارک /m هم موجود است که ایشون باز میکوبیدند . 

باز لازم به ذکر است تمامی پلیر ها از سابقه این پلیر با خبر هستند. و من خودم هم زیاد شاهد این کار ایشون بودم . 

اگر شکایت ایشون رد شد تقاضای مجازات و محرومیت دارم.

زیرا خود ایشون میدونند که چه کردند و شکایت بی دلیل است .

با تشکر .

ویرایش شده توسط peerage9
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

@peerage9 لطفا رو حساب سابقه شکایت رو رسیدگی نکنید! ایشون خودشون ضرر می‌کنند وقتی این کارها رو انجام دهند از دیدگاه پلیرهای سرور، پلیر خوبی به نظر نمیرسند! و در زمان ورود به فکشن، دریافت رنک و ... دچار مشکلات جدی‌تری می‌شوند... لیدر محترم، لطفا به ممبرهای خود توضیحات لازم را بدهید...
اگر بنا بر توضیحات شما آنقدر به ماشین پلیس زده که باعث شده منفجر بشه، پلیس باید پیش از رسیدن به این وضعیت، اخطار لازم رو بده ( یا همان وانتد Ram on car cop )! اگر اخطار داد و بی توجهی کرد وانتد مربوطه مطابق قوانین داده خواهد شد... اما گاهی اوقات طرف مقابل با تیراندازی به ماشین پلیس باعث آسیب رسیدن به پلیس و ماشین پلیس می‌شود، در این زمان همان وانتد Attacking COP داده خواهد شد!

تذکرات لازم داده خواهد شد!

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن