خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Dragon

شکایت از Joseph

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم هلپر که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Joseph

اسم شما در بازی ؟ Mr_DesTRoYeR

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Civilian | 40

توضیح شما در باره این شکایت؟ با سلام

بنده helpme/ داده بودم که وقتی لاگین کردم توی یک Boad دیگه اسپاون شدم و به ایشون گفتم که به من کمک کنید و ایشون درhl/ گفتن مرسی از اینکه با تیم هلپری تماس گرفتید و منم گفتم که مشکلم حل نشده و ایشون توجهی نکردند و helpme/ رو بستن 

و اینم بگم که این خونه ای که من جلوش هستم چون رفته بودم توی یک Boad دیگه پاک شده !

و اگر الان برید ببینید این خونه هست و فکرکنم ماله اقای HaftKhat هست

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟         m1_joseph.png   

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باگ interior زدید و خونه محو شده   بنده بهتون گفتم ریکانکت بدید  تا مشکلتون حل بشه میگید :   "من باگ شدم  میدونم با ریکانکت حل میشه"   ؟؟ !!

بعدش هم انگار کارگر باباتون هستم که بهم دستور میدید چکار کنم  ؟؟؟؟  مشکلی با اکانت خودتون دارید  ریپورت بدید  /report

من باگ شدم بیا اوکی کن

کی تورو هلپر کرده  هم شده حرف ؟

اگه درخواست هلپ میدید که به ادمین اطلاع بدیم  شما نمیتونید بگید ؟   با ادمین کار داشتید  چرا درخواست کمک دادید

بنده نیز از ایشون شاکی  میباشد به دلیل بی احترامی هایی که بعد از تلپورت  به من کردند 

مدارک:

mta_screen_2018_08_29_03_01_07.png

لینک به ارسال

با سلام.

1-من اگه باگ Interior زده بودم مپ معلوم میشد؟! Lol

2-شاید باشی معلوم نیس :| و اینکه شما که بتا هلپر هستی نمیتونی Respawn بدی :| هد هلپر هم نمیتونه :| پس الکی حرف نزن

3-من از شما سوال کردم! بنده میخواستم بدونم که کی شما رو هلپر کرده و بنده شما رو مسخره نکردم! من گفتم Ki Toro Helper Karde?! و اون علامت ؟ در اخر حرف من معلوم میشه که من شما رو مسخره نکردم!

4-من با ادمین کار نداشتم! بالا گفتم میتونی بخونی

5-بنده از ایشون شاکی میباشد؟؟؟؟ Lol میباشد؟؟؟ Lol 

6-من چه بی احترامی ای کردم؟

جون باو تو فقط شاکی باش

لینک به ارسال

باگ شدن  مربوط به تیم هلپری نمیباشد

اره از  interior  افتاده باشی مپ معلوم میشه

بار بعدی  یادت نره  یک cmd   به نام  /report   وجود داره

این که  چه کسی منو هلپر کرده به شما مربوط نیست  همین یک سوالت دلیل کافی برای بستن  /helpme   هست

یک اشتباه تایپی چیزی نیستش   بچسب به بازی کردنت  کم تر شکایت بی مورد بکن   برای خودت میگم

اسپم نکنید

Joseph

لینک به ارسال

با سلام

شکایت شما رد شد.

شما در  جایی گیر کرده بودید و چون /helpme  دادید هلپر نمیتونه respawn  بده شمارو و گفت reconnect بدید تا اوکی شه .

بسته شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.