رفتن به مطلب

Leader Nr

PuBlO

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: PuBlO
نام لیدری که شما از ایشان شکایت داریدxxxtentacion
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): PD Rank 2 - Level 61
توضیحات شکایت: خب شروع میکنیم از لیدری که تذکر میده اما اخطاری به ممبرش نمیده ! حتی به فرض مثال اخطار لفظی Avجالبه که داخل شکایتی که من کردم به درستی همه چیزو توضیح دادم اما انگار ممبرشون هیچ ضرری ندید و حتی یه Av هم دریافت نکرد؟ ایشون گفته اخطار میدم همون لحظه رفتم تو بازی به ممبرشون گفتم چیشد؟ میگه که من نه Av گرفتم نه Fw پس ایشون ناز نوازش کرده گفته دیگه تکرار نشه دفعه من Fw میگیری؟ تذکر چیه اینکه فقط بهش بگی که دیگه اینکار نکنه؟ درخواست رسیدگی دقیق دارم اسپم نشه!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

مدرک اول که گفتن تذکر لازم داده میشه : http://s9.picofile.com/file/8362134634/Screenshot_119_.png

مدرک دوم که ممبرشون گفتن من هیچ اخطاری دریافت نکردم : http://s9.picofile.com/file/8362134692/mta_screen_2019_05_30_23_57_13.png

نگو اخطار دریافت کرد بسته شود

بگو ممبرم بود رفیقم بود نتونستم انقدر که شما و ساب لیدرتون از ممبراتون دفاع میکنید الان من که اینجا بود 100% یه Fw گرفته بودم

@Parsa_AvengeR

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جلسه ساعت 23 بود

من چند دقیقه قبل جلسه بررسی کردم شکایت و گزاشتم تو جلسه برا ممبر توضیح بدم باهاش برخورد کنم

ممبر DevilGod از جلسه تایم اوت شد

و دیگه نیومد که باهاش برخورد بشه منم از سرور رفتم

الان سابلیدر تو تلگرام پیام داد بیام گزارش کارو رسیدگی کنم پارسا امد

امدم سرور فرومو دیدم شکایته!!

در صورتی که Av به ممبر داده شد

( Av خودت میدونی مثله FW نیست که با F4 بدی)

حرفی داشتی درخدمتم

http://uplod.ir/57l5jij5bcgk/gta_sa_2019-05-30_23-23-04-536.jpg.htm

ویرایش شده توسط xxxtentacion
  • Like 1
لینک به دیدگاه

الان ممبر شما گفته من هیچ اخطاری دریافت نکردم

یعنی شما نه به ایشون گفتید Av گرفته نه Fw خب؟ نمیشه یه جور 4 تا جمل وصل کنید

که اره مسئله تموم شده ! الان باید من بدونم این ممبر شما مشکلش چیه من هر بار اومدم ببرمشون زندان

تایم خودرن اگه واقعن اینجوریه؟ من 10 تا Fw میتونم تو یه هفته به این بدم از اونجا که شکایت قبلی هم رد کردین

اسپم نشه تا بررسی کاملا دقیق روی این موضوع انجام شه !

من کاری با میتینگ شما ندارم بحث شکایت قبلی بود که چرا الان این ممبر گفتین تذکر لازم داده میشه

نه Av دریافت کرده نه Fw در نتیجه با Av که شما میگی که طبق میتینگ بود تایم خورده داده شده

با این Av باید یک Fw بشه من درخواست مدرک دارم که ایشون FW کامل گرفته باشه

( کمی دقت کنید بعد عمل کنید )

@Parsa_AvengeR

ویرایش شده توسط FilTeR
لینک به دیدگاه

گفتم که چون شکایتی که کردی یه بار تایم شدن ممبرو نشون میداد

از جایی که هم هلپر هستیند من به ممبر 1av دادم چون تایم اوت شده وسط میتینگ خبر نداشته

تو تاپیک هم گفتم

اگه باز هم مدرک دارید بزارید که کاملا مشخص بشه من بار دیگه بهشون FW بدم

یک بار تایم اوت شدن میتونه اتفاق بیوفته

لینک به دیدگاه

اینو بگم اون ساعتی که ایشون پیام دادن گفتن من AV و FW نگرفتم (23:57) من سرور نبودم

قبلش بودم که DevilGod نبود تایم خورده بود و بلافاصله بعد اینکه امد سرور AV گرفت

تذکراتی بهش دادم که تکرار بشه FW شما هم اگه دوباره دیدی شکایت کنید

ویرایش شده توسط xxxtentacion
لینک به دیدگاه

من بعدش امدم سرور ساعت 2 بود برا حقوق تو تلگرام ساب گفت بیا سری امدم و بودند با خبرشون کردم

http://uplod.ir/npdac7hu1e1i/mta-screen_2019-05-31_02-07-51.png.htm

لینک به دیدگاه

با سلام...
شکایتی که کرده بودید از من به دلیل رسیدگی سریع من نتونستم دفاعیه خودمو بگم...الان هم اینجا هم دفاعیه رو مینویسم و اینها رو میگم که از شکایت بی مورد بپرهیزیم !
در اینجا لیدر وقتی AV داد که من Timed Out شدم و بعد Meeting کانکت شدم و امروز Sub-Leader به بنده گفتن که لیدر AV داده و من اون موقع از AV خبر نداشتم.
دفاعیه بنده :
بنده 2 ساعت بود که اون وانتد رو داشتم و اگه مشکل Timed Out شدن من نبود وانتد من پاک شده بود.
بعد 2 ساعت یه پلیس پیدا شده اومده من رو Arrest کنه.در اون موقع من تایم گرفته بودم برای گذاشتن News.دو تایم قبل اون رو هم گرفتم که همراه پلیر Zakhmi بودم که Timed شدم.اگه این News رو نمیذاشتم حتما یک Av میگرفتم بنابراین از شما خواستم 2 دقیقه صبر کنید و شما هم صبر کردید تا News بزارم اما متاسفانه هنگام نوشتن متن News بودم که دوباره Timed Out شدم...با عجله کانکت شدم و سریع News رو گذاشتم و زنگ زدم که بیاید و Arrest کنید اما جواب شما خیلی جالب بود ( نه دیگه معلوم شد از قصد Timed کردی خودتو که News بزاری ) .مگه شما وقت ندادید که News بزارم ؟ پس چرا میگید از قصد Timed کردم خودمو !
واقعا نیدونم چرا یک هلپر باید بیاد تو متن شکایتش دروغ بگه ! بنده دو هفته هست که اومدم بعد مدتی و این مشکل برام پیش اومده و تا الان هیچ پلیسی منو نخواسته Arrest کنه و Timed شده باشم چه سودی میبری از دروغ گفتن؟همکلاسی و رفیقم Zakhmi از مشکل سیستم و نت من خبر داره و گفتم میتونی از ایشون بپرسی...واقعا شما از خودتون نپرسیدین که به من وقت دادی News بزارم بعد من از قصد Timed بشم ؟ مگه ممکنه ؟ چون News گذاشتم شد دلیل که از قصد کردم ؟ از کسانی که باهام بودن میتونید بپرسید چند بار در حضور اونا Timed شدم ! VZ_ Zakhmi astahp_ و ...
من تاحالا یک بار هم نشده Non-Rp انجام بدم...خودم پلیس بودم چرا باید قوانین رو زیر پا بزارم ؟ اصن شما بدون فکر اومدی شکایت کردی.وقتی دارم برات توضیح میدم که چرا مشکل Timed Out دارم میای شکایت میکنی؟اگه قصدم Non-Rp بود خب کاری نداشت داداش میرفتم ماشینمو برمیداشتم صد سال بهم نمیرسیدی...Timed Out مشکلیه که پیش میاد و این اولین دفعه بود که موقعی که میخواستی ارست کنی Timed شدم...اینم بگم که اون موقع شما من رو Cuff نکردی و من تو ماشین فکشن بودم و بهم زمان داده بودی واسه News گذاشتن...پس اگه قوانین رو بلد باشی بهش نمیگن Non-Rp
نمیدونم چرا اومدید الکی شکایت کردید مسئله رو میپیچونید و چهار تا دروغ زدید پشت شکایتتون و میخواید بنده FW یا AV و لیدر AV بگیره ... ولی اینو میدونم کسی جای حق نشسته و حتما منتظر پاسخ باش !!!
شاید این تاپیک به من مربوط نباشه ولی به طور غیر مستقیم به من مربوطه و اینها رو گفتم که بدونید بعضی ها حتی هلپر هم باشن هستند که حرفی رو میزنند که مدرکی ندارند. حداقل من مدرک دارم کسانی که دیدند بارها من Timed Out شدم ولی شما مدرک دارید که من چندین بارموقعی که میخواید ارست کنید Timed Out شدم ؟ مدرکی دارید که کار من اشتباه بوده ؟ همه اینها بخاطره فشار هست که خودتون هم گفتید...
( بهتره قبل هرکاری منطقی فکر کنیم )

ویرایش شده توسط DevilGod
لینک به دیدگاه

من باز هم سر حرف ام هستم  ! شما اولین بارتون نیست این مشکل پیش میاد

من میتونم خیلی راحت روزی 50 بار این کار کنم کی میخواد ثابت کنه از روی عمد این کار کردم؟

مثال الان لیدرتون میگه اره نتش مشکل داره این حرفا میتونی ثابت کنی؟ با یه تایم چیزی ثابت نمیشه

حرف چیزی ثابت نمیکنه من مدرک میخوام که نت ایشون مشکل داره

یا از روی عمد این کار میکنه دفعه اولتون نیست میخوایید ارست شید بخواطر نیوز این کار میکنید

مدارک خودرا ارسال کنید یا از لیدر تقاضای دادن Fw به این پلیر رو دارم

از اونجایی که بنده رو دروغ گفتن متهم میکنید اینم اشتباه

مدارک لازمی که حرفشو زدید ارسال شه سریع ! اسپم نشه

@Ciavash @Parsa_AvengeR @HoseinKhan @Joseph

لینک به دیدگاه

من یک هفته هست که Nr هستم و تا به حال پیش نیومده شما بخواید Arrest کنید من بگم News دارم یا Timed Out بشم...بنده حتی دوست دارم زودتر Arrest بشم ولی 2 ساعت اون وانتد رو داشتم و بخاطر Timed Out ها پاک نشد...و چون در زمان داشتن وانتد خیلی کارها نمیشه کرد و اون روز بخاطر اون وانتد نتونستم در اونت شرکت کنم !!! و تنها مدرک من کسانی هستند که شاهد Timed Out شدن های متعدد من بودن زیرا من فکرشو نمیکردم بخاطر یچی الکی شکایت شه !

شما از بنده مدرک میخواید که نتم مشکل داره ؟ ( اخه مگه ممکنه ؟ اگه ss بگیرم که Timed شدم میگی از قصده ! هرکاری کنم یچیزی میگی دیگه ) بنده هم از شما مدرک میخوام که بگی بار اولم نبوده و هردفعه خواستم News بزارم !!! خب مدرک بده ثابت کن تو که برای هرچیزی مدرک داری !!! الکی یچیزی نپرون مدرک بده که من اولین بار نیست Timed Out میشم موقع Arrest !!!

... مدارک لازمی که گفتید بار اولم نیست و چندین باره موقع Arrest میخوام News بزارم ارسال بشه ...

ویرایش شده توسط DevilGod
لینک به دیدگاه

بنده از هرچیزی نباید مدرک بگیرم اعضای دپارتمنت میدوند شما چه نوع پلیر ای هستی

ما از هرچیزی نادیده گرفتیم اما شما انگار داری سرور به فان میگیری بازی به مسخرگی میگیری

هنوز نمیدونید سبک بازی چی هست و به سمت چی داره میره ! من اصلا اهمیتی نداره لیدر یا ساب لیدر شما چی میگه

چون نه میشناسمشون نه خواهم شناخت. از این بگزریم من الان میخوام بدونم که چرا هر بار اومدیم میگی نت مشکل داره

شما فکر کن یه پلیر در یک هفته 100 بار این کار انجام بده اما کسی از اون مدرکی نداره ولی در اخر یکی میاد این کار میکنه

چی میشه اون فرد؟ باز هم فکر میکنه که مثال کسی از من شکایتی نمیکنه؟ یا من رفیق اینا هستم مشکلی پیش نمیاد؟

داخل گیم اس ام اس میدی که اره لیدر ساب میدونن نت من مشکل داره فکر کردید من حرف اونارو بدون مدرک جدی میگیرم؟

برید کل سرور بیارید اینجا بگه نتش مشکل داره ثابت نمیکنه اینو درک کن فکر کن یکم برای چند ثانیه

( حرف بدون مدرک باد هواس )

لینک به دیدگاه

عزیزم فک کنم باید یچیزو چندیدن بار به شما بگم تا بفهمی درسته ؟ پس بازم میگم !!!

بنده نتم مشکل داره و ممکنه هر زمانی Timed Out بشم و خیلیا اینو میدونن...و من میخوام پلیسها بیان بگن که بله من رو خواستن Arrest کنن و Timed Out شدم ( اخه من موندم کی اینکارو من کردم که شما میگی کار همیشه منه ! اگه اینطور بود همه شکایت میکردن ازم ) ! حداقل من اسم اوردم و میگم شاهد دارم تو چی ؟ شاهد داری ؟ رو کن ! اصن تا الان به اینهایی که گفتم /sms بدی که من نتم مشکل داره یا نه ؟ ( هلپر شناخته شده سرور هم شاهد Timed Out شدنای من بود ). یچیزی رو الکی بزرگش میکنی و چندتا دروغ هم خیلی قشنگ میگی که به چی برسی ؟ الکی خودتو خراب میکنی ! هنوز نمیدونی Timed Out شدن Non-Rp نیست و به دروغ میگی کار همیشه منه ( جالبه سودیم برام نداره و از خیلی کارهای دیگه جا میمونم ) و اعضای دپارتمانت منو میشناسن ؟ اگه مشکلی بود یا شکایت میکردن یا میگفتن بهم !
من دیگه نمیدونم واقعا چطور بگم از بس گفتم خسته شدم ! چند وقتیه عزیز وای فای با اینکه سرعت تعرفه زیاده ولی مشکل دارم باهاش و این تنها تو MTA نیس بلکه خیلی جاها اینطوری میشه...تا الان هم پلیسی از من شکایتی نکرده چون اصن کاری نکردم حتی خیلی وقتا خودم کال میدادم میگفتم بیاین ارست کنین ! تاحالا یبار هم موقع ارست Timed نشدم. امیدوارم کسایی که از رنکشون سواستفاده میکنن و دروغ میگن جواب این کارشونو بگیرن...شاید این شکایت به ضرر یا نفع من تموم نشه ولی اینا رو میگم که بعضی چیزها روشن بشه ... بدون مدرک و دروغ نیا بگو همیشه موقع ارست Timed میشم هی میخوام News بزارم و چون خوب میدونی این اولین بار بود و چرا ! ... همینطوری میخوای به جایی برسی ؟ موفق باشی عزیزم.
اگه کسی دیده من Non-Rp انجام دادم بگه و ثابت کنه ... تاحالا کسی از دست من شاکی نشده بود ولی شما نمیدونم به چی میخواید برسید اومدید الکی تهمت میزنید که همیشه این کار رو انجام میدم.
بله همونطور که خودت میگی حرف بدون مدرک باد هواست مدرک بده یا شاهد بیار... چرا بدون مدرک و شاهد میگی اعضای DP میدونن چه ادمی هستم ؟
بنده این یک هفته که در فکشن Nr بودم وانتدی نداشتم که بخوام Arrest بشم ! الکی جو سازی نکن مثلا هلپری ... میای دروغ میگی واقعا متاسفم ... چند بار هست که هم /sms هم تو فروم دارم درست بهت جواب میدم میگم نتم ضعیفه بعد باز میگی چرا Timed شدم ؟ و از قصد نت رو قطع میکنم ؟ اصن میدونی وای فای رو بخوام قطع کنم طول میکشه تا دوباره بخوام کانکت بشم ؟ خودتم میگی سریع کانکت شدم و ایندفعه بار اخر بود که بهت گفتم ... بقیش میمونه با ادمین ها و حق ! امیدوارم پاسخ این کارتو ببینی ...

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

وای شما چقدر بزرگی همه میشناسنت به کله سرور فکر کنم گفتی نتم مشکل داره نه؟

تو با شاهد حرف میزنی حرف شاهد هات برای من ارزشی نداره چون من مدرکی دارم که ارسال کردم

بعدشم شما دیگه هیچی ننویس چون اصلا از بحث خارج شدی زیادی من با او لیدرت کار دارم

3 بار پست دادی 3 بارش هم یک حرف زدی . زدی به سیم اخر ! 😂🤣

لیدرت بگو بیاد جواب گو باشه با ممبراش کاری ندارم. والا من هم این فکشن بودیم

اما این کار هارو نمیکردیم میخواستن FW بدن تهش یه پست میدادیم اونم اگر اوکی بود

شما منو داری به دروغ متهم میکنی در واقع منبع دروغ خود شما هستی دقت کنی

در ضمن من به هرچیزی که خواستم رسیدم اینجا لازم نیست پند آموزی باز کنی خب؟

شما حتی مدرکی نداری که میگی دروغ میگم اما من حتی مدرک هم بالا ارسال کردم و در شکایت قبلی

اسپم نشه تا رسیدگی 😉

لینک به دیدگاه

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيْمِ
با سلام خدمت تیم مدیریتی سرور IranMta

بنده به عنوان ساب لیدر تایید میکنم که لیدر به پلیر مربوطه تذکر داده است ! {AV}

شما یک فرد شناخته شده در سرور هستید و جالب اینجاست که هلپرید !

شما به طور علنی شخصیت خود را در انجمن و سرور به بنده و لیدر نشون دادید !

بنده و لیدر منتظر عذرخواهی شما به خاطر بی احترامی که به ما شده هستیم !

شما بار ها گفته اید که ممبر ما خودش باعث تایم اوت شدن خودشه !

تا 24 ساعت آینده توسط ممبر مربوطه مدارکی محکم آپلود میشود !

لطفا کمی تفکر کنید

ویرایش شده توسط Zakhmi_
دستم خورد =)
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

لیدر محترم شما حق ندارید در پست قرار داده شده فقط تذکر را ذکر کنید ، به طور مثال  * ( پلیر محترم اخطار دریافت کردند FW - Av )

شما به دلیل ذکر نکردن اخطار مناسب در پست ، و بعد از پیگیری پلیر محترم AV به پلیر خاطی دادید و این از نظر تیم مدیرتی مشکل دارد و بر این اساس شما Av دریافت کردید

لطفا زین پس در قالب ذکر شده تمامی پست ها جواب داده شود و در گذارش کار خود تمامی اخطار ها اخر هفته قرار داده شود  .

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ciavash گفته است :

با سلام و احترام

لیدر محترم شما حق ندارید در پست قرار داده شده فقط تذکر را ذکر کنید ، به طور مثال  * ( پلیر محترم اخطار دریافت کردند FW - Av )

شما به دلیل ذکر نکردن اخطار مناسب در پست ، و بعد از پیگیری پلیر محترم AV به پلیر خاطی دادید و این از نظر تیم مدیرتی مشکل دارد و بر این اساس شما Av دریافت کردید

لطفا زین پس در قالب ذکر شده تمامی پست ها جواب داده شود و در گذارش کار خود تمامی اخطار ها اخر هفته قرار داده شود  .

تشکر از شما بابت رسیدگی

پس از بررسی و اعتماد ما به حرف تیم استف سرور ( در اینجا لیدر NR )، یک AV داده شده لطفا پاک شود...
@FilTeR لطفا یکم محترمانه صحبت کنید! ( برای تغییر اسم اکانت خود و تطبیق آن با سرور، اقدام کنید )
با توجه به اینکه Time Out شدن هم می‌تواند عمدی باشد و هم غیر عمدی ( تا جایی که میشه غیر عمدی در نظر میگیریم مگر اینکه سو استفاده‌ای دیده بشه! ) و ظاهرا ایشون Time Out شدند ... حتی اگر عمدی هم باشد
با توجه به قوانین
دپارتمنت ( **افرادی که وانتد دارند باید در محل‌های مخصوصی که در سرور وجود دارد، Arrest شوند و فقط وانتدهای ( Runner, Attacking Cop, DM, Killing Cop, Bank Robbery, Crime Partner, Riot, انجام Non-RP ) حق تسلیم ندارند و حتما باید کشته شوند. ) نیازی به شکایت نبود! ( البته تا زمانی که سو استفاده دیده نشود! ) ...
دادن یک AV به دلیل Time Out شدن در جلسه به نظر لیدر بستگی دارد و در ضمن هیچ ارتباطی با اینکه چون 2 AV شده باید FW داده شود، ندارد! معمولا این کار را برای انجام کار یکسان و در شرایطی خاص انجام می‌دهند...
من اطلاعی از شکایت قبلی و نتیجه آن ندارم ولی اگر لیدر
تذکری می‌دهد باید همان طور که ادمین محترم توضیح دادند، مشخص کند و اگر ممکن است فراموش کند که مجازات را اعمال کند در جایی یادداشت کند...
اجرای قوانین به شدت اهمیت دارد...
اگر شرایط کمی فرق داشت یا اگر فقط به این شکایت نگاه می‌کردیم و پاسخ میدادیم جواب شکایت همین بود که ادمین محترم پاسخ دادند...

با احترام

بسته شد...

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن