رفتن به مطلب

مجموعه مدیک !

fawareh

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: fawareh
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: هرکسی که قیمت واکسن رو تعیین می کنه 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): lvl 20 civilian
توضیحات شکایت:

قبل از اینکه عنایت کنید و بگید در قالب فروم نیست و بسته شد ، بزارین بگم که من هر دفعه تو سرور می زنم /leaders نوشته گادفادر یا روزبه لیدر هستند! پس ببخشید که اسم لیدر رو نمیدونم ! 

آپدیت بیماری به خودی خود آپدیت خوبی میتونست باشه ولی در حالت فعلی مایه عذاب پلیرها شده و فقط به نفع پلیرهای مدیک هست که اخیرا همه ماشین های مدل بالا سوار میشن (من وقتی مدیک بودم ون داشتم ! )

قیمت واکسن روزهای اول 3000 (یا حتی کمتر) بود و هفته پیش به 4000 رسید.امشب که اومدم بزنم میگن لیدر گفته 5 کا . می پرسم لیدر کیه ! میگن لیدر نداریم! لیدر قبلی shah گفته !

در کل حرف من اینه که قیمت واکسن رو معقول نگه دارید. پلیرها سر گنج که ننشستند دو روز یک بار  5 کا بدن !  اینجوری حساب کنید ماهی 70 یا 80 کا فقط پول واکسن میشه !

مدارک  هم از صحبت هام با دو مدیک گذاشتم. اگه مدیک ها وظیفه شون رو انجام دادن ، اونی که قیمت رو گذاشته توبیخ کنید. اگه مدیک ها خودشون قیمت رو بردن بالا که دیگه بحث جداگانه ایه.

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://s8.picofile.com/file/8361735084/screenshots.zip.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر فکر میکنید که من این قیمت رو گذاشتم کاملا در اشتباهید.

در میتینگ دپارتمان که اصلا شما در آنجا جایی نداشتید ادمین محترم Keivan قیمت واکسن رو 5کا اعلام کردند.

من از خودم این قیمت هارو در نمیارم میتونید از ادمین های دیگه که در اون میتینگ بودند بپرسید.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، shahed گفته است :

اگر فکر میکنید که من این قیمت رو گذاشتم کاملا در اشتباهید.

در میتینگ دپارتمان که اصلا شما در آنجا جایی نداشتید ادمین محترم Keivan قیمت واکسن رو 5کا اعلام کردند.

من از خودم این قیمت هارو در نمیارم میتونید از ادمین های دیگه که در اون میتینگ بودند بپرسید.

با سلام.

منم نوشتم شکایتم از کسیه که این قیمت رو گذاشته.

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه روی صحبت شما با کل مجموعه مدیک بوده منم طی چند روز گذشته استعفا دادم ار فکشن قیمت واکسن چیزی نیست که افراد معمولی مثل  دنیای واقعی .بقیه چیز ها ببرنش این نرخ ها توسط ادمین و رنک بالایی که حرفشون دارای اهمیت هست گفته میشود و همچنین سعی کنید با مداراک صحبت کنید این که مدیک سوار ماشین مدل بالا میشه دلیل نمیشه که ناشی از مدیک بودن است ما یه چیزی داریم به اسم (گلد).همین طور هم اگه یه اپدیت به سرور اومده و ما باید بابت اون پول خرج کنیم همین طور چیزی به ایم /fish اومده که ده برار واکسن در امد داره و کاره شب روز همه الان شده این 

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

خدمت شما پلیر محترم ، به روز رسانی قوانین مدیک تا چند روز اینده انجام میشود و تمامی این مشکلات به زودی به اتمام میرسد .

در حال حاظر به پلیر های مدیک قیمت 5000$ بابت واکسن گفته شده است به صورت موقت

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن