خوش آمدید به ایران ام تی ای

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما می توانید با ارسال محتوای خود و یا پاسخ دادن به محتوای موجود به این سایت کمک کنید. شما قادر خواهید بود مشخصات خود را سفارشی کنید، امتیازات اعتباری را به عنوان پاداش برای ارسال محتوا دریافت کنید، در عین حال با سایر اعضا از طریق صندوق پستی خصوصی خود، و همچنین خیلی بیشتر ارتباط برقرار کنید!

پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Agents.Of.Ruiner

NG RippEr DM

13 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟RippEr

اسم شما در بازی ؟Dadmehr

توضیح شما در باره این شکایت؟ با عرض سلام . چون حس مقدمه نیست میرم سر اصل مطلب .

متن شکایت : بنده در 4راه داشتم چرخ ماشین موتور هارو پنچل میکردم ، اینکار وانتد Attack Civilian  داره ! بعد این پلیس شجاع و همیشه حاضر در صحنه آمده به من وانتد DM +4 میده .

تا اونجایی که خودم دیدم و اسکرین های مربوطه نشان میدهند ، بنده DM نکردم ! 

حال من از این جناب خفن "RippEr" مدرک میخوام که نشون بده بنده DeathMatch یا همون DM کردم  .

در آخر لازم به گفته هرکسی که تفنگ دستشه به این معنیه که حتما کسیو به درک واصل کرده ؟ ؟ ؟ ! ! !

@ciavash رسیدگی شود .

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

تصویر یک ، نشاندهنده تارگت کردن موتور معلم : http://s9.picofile.com/file/8334955892/mta_screen_2018_08_19_17_50_10.png

تصویر دو ، من وانتد DM گرفتم و کشته شدم : http://s9.picofile.com/file/8334955918/mta_screen_2018_08_19_17_50_31.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

1- شما هنوز آدم نشدی برای محرومیت از فروم؟

2- همه عزیزان میانند که چهار راه لس سانتوس تحت تدابیر امنیتی شدید دپارتمنت است شما حق کوچک ترین تیر اندازی را ندارید.

3- در اسکرین شات خودتان دیده میشود که پلیر در چت نوشته  Mohammady27  dm nakon j*nde پس کاملا مشهود است که شما در حال DM بودید.

4- در اسکرین شات های پایین کاملا DM شما مشهود است.

mta_screen_2018_08_19_17_50_05.png

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Bugatti گفته است :

mta_screen_2018_08_19_17_50_23.png

mazrat khahi mikonm ke dekhalt kardm! vali man ham dochar chenin wanted alaki shodm in aghayr Dadmehr dar khode ss shoma moshakhase faghat neshone gerfte v hich tir andazi nakarde! bishtar deghat konid plz

لینک به ارسال

با احترام

طبق مدارکی که ارائه دادید مشخص هست که در حال DM کردن در منطقه ی امن (4 راه) بودید

و مامور مربوطه کار خود را به درستی انجام داده.

در این صورت شکایت شما رد میشود.

باتشکر.

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، HoseinKhan گفته است :

با احترام

طبق مدارکی که ارائه دادید مشخص هست که در حال DM کردن در منطقه ی امن (4 راه) بودید

باتشکر.

دوست عزیزم بنده گفتم داشتم چرخ ماشین و موتور ها رو پنچل میکردم ! اگر سواد و علم کافی داشته باشی ، متوجه میشی این کار من وانتد Attack Civilian میگیره !

و همینطور بنده برم 4راه به یکی بگم DM نکن ، یعنی اون شخص DM کرده ؟ این ملاک شماست ؟ این سطح پایین افسر مربوطه را نشان میدهد .

@Bugatti شما مدرک از اینکه بنده DM کردم بزار ! اینکه نشونه گرفتم دلیلی برای تیر اندازی نیست ! چون خودم تیر اندازی را تایید کردم ، شما فقط ثابت کن من کسیو کشتم !

بگو چه کسی رو کشتم ؟ 

اگر این شکایت سر سری رد شود و بسته شود دوباره اقدام خواهم کرد ! چون کسی را نکشتم !

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Bugatti گفته است :

با سلام

1- شما هنوز آدم نشدی برای محرومیت از فروم؟

2- همه عزیزان میانند که چهار راه لس سانتوس تحت تدابیر امنیتی شدید دپارتمنت است شما حق کوچک ترین تیر اندازی را ندارید.

3- در اسکرین شات خودتان دیده میشود که پلیر در چت نوشته  Mohammady27  dm nakon j*nde پس کاملا مشهود است که شما در حال DM بودید.

4- در اسکرین شات های پایین کاملا DM شما مشهود است.

mta_screen_2018_08_19_17_50_05.png

این تصویری که دادید ، خودتون زمانشو ببینید :  17:50:05 ، شما میگید دارم اینجا DM میکنم درسته ؟

اگر DM کردم ، با توجه به  http://s9.picofile.com/file/8334955918/mta_screen_2018_08_19_17_50_31.png و زمانش 17:50:31 ، متوجه میشید که DM نکردم ! ! ! و وانتد شما اشتباه بوده است :) 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Agents.Of.Ruiner گفته است :

این تصویری که دادید ، خودتون زمانشو ببینید :  17:50:05 ، شما میگید دارم اینجا DM میکنم درسته ؟

اگر DM کردم ، با توجه به  http://s9.picofile.com/file/8334955918/mta_screen_2018_08_19_17_50_31.png و زمانش 17:50:31 ، متوجه میشید که DM نکردم ! ! ! و وانتد شما اشتباه بوده است :) 

دادمهر جان ما دوست بنده هستم ولی شما قوانین رو بلد نیستید

هرگونه تیراندازی در ۴راه و هر مکان امنی دی ام (Dm)محصوب میشود

با تشکر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، Ramin گفته است :

دادمهر جان ما دوست بنده هستم ولی شما قوانین رو بلد نیستید

هرگونه تیراندازی در ۴راه و هر مکان امنی دی ام (Dm)محصوب میشود

با تشکر

شما به فارسی تسلط ندارید ، بعد به من میگید قوانین بلد نیستی ؟ (((محصوب ؟ محسوب)))

در مبحثی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید .

اگر معنای کلمه DeathMatch برای شما قابل مفهوم باشه ، قانون از خودتون در نمی آوردید . "بعید به نظر میرسه ((با توجه به سطح سوادتون))"

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، Agents.Of.Ruiner گفته است :

شما به فارسی تسلط ندارید ، بعد به من میگید قوانین بلد نیستی ؟ (((محصوب ؟ محسوب)))

در مبحثی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید .

اگر معنای کلمه DeathMatch برای شما قابل مفهوم باشه ، قانون از خودتون در نمی آوردید . "بعید به نظر میرسه ((با توجه به سطح سوادتون))"

@Ciavash

قضاوت با تو !

لینک به ارسال

با سلام

پلیر دادمهر سطح خودت رو بدون و بار اخرت باشه به افسر پلیس بی احترامی میکنی

گفتم 4 راه لس سانتوس تحت تدابیر امنیتی شدیدی است و شما حق کوچک ترین تیر اندازی را ندارید.

Attack civilian برای هروند عادی است و شما به ممبر فکشن تیر اندازی میکردید خواهشا از شکایت بی مورد اجتناب کنید

لینک به ارسال

با عرض سلام و درود

پلیر Bugatti ، بنده سطح خودم را میدونم ! شما در اولین مطلبی که دادید ، در سطر اول به بنده اهانت کردید . !

4راه لوس سانتوس خونه خاله شادونه نیست بیای اونجا دستور بدی ، گرچه هم بدی ، بنده DM نکردم . !

بنده به موتورش تیر اندازی کردم ! 

شما میدونی DM چیه ؟ یکمی فکر کن بعدش چت بده :) 

گرچه فرقی هم نمیکنه ، این شکایت بسته بشه ، دوباره همینو مینویسم . تا شما به ظاهر انسان ها ، معنی کلمه را نمیدونید ، در اقلیت مهمی وارد نشوید .

ویرایش شده در توسط Agents.Of.Ruiner

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، HoseinKhan گفته است :

با احترام

باتشکر.

با احترام

ممنون لیدر محترم

هرگونه تیر اندازی در مناطق امن به هر دلیلی Dm محسوب میشود !

بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

مگا فوتر

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.

درباره ما

شما می توانید این محتوا را در داخل پنل خود در ویرایش قالب پیکربندی کنید.